Fantasy Premier League?

Szkoda, że Lampard zmarnował karnego, bo jako kapitan zdobyłby dla mnie sporo punktów. Ale dobrze, że chociaż tą jedną ustrzelił.
 
Jak licza tu punkty? Patrzac na moj sklad zdobylem 45pkt ale w terminarzu przegralem zdobywajac tylko 14...
 
[strike]@up



[strike]pewnie nie uzwględnili dzisiejszych spotkań...[/strike]



bądź cierpliwy[/strike]



póki co po niecodziennym wyczynie aston villi jestem zadowolony...



będę jeszcze bardziej, jak city jutro nie straci...



@Hubcio



100mil to ja...
 
@Hubi



O to już wiem z kim w pierwszej kolejce walczę :) Wczoraj miałeś zdecydowanie lepszy dzień, dzisiaj ci trochę odskoczyłem :)
 
Wczoraj na ławkę posadziłem piłkarzy West Hamu, błąd. Luiz dzisiaj sobie nie pograł, kiepsko na początek.
 
Właśnie zdałem sobie sprawę, ze nie mam nikogo z Chelsea :D Ale już mi się mój sklad nie podoba. Za dużo zer przy zawodniakch ;p Jestem cierpliwy jak prezesi polskich klubów. Po pierwszym meczu nachętniej zrobiłbym rewolucję.
 
ja robie rewolucje w piątek używam dzikiej karty i robie podmianke 2/3 składu tak to jest jak sie spierdoli wybory w 1 kolejce i od 2 trzeba sie ratowac i liczyc ze nie bedzie kontuzji do stycznia :-)
 
jakbym teraz chcial sprzedac i kupic kilku zawodnikow to sa prowizje tak jak w Polskiej wersji ?
 
Pokonałem KS Śnieżka dwoma punktami :) Zwycięstwo dużo słodsze ze względu na nazwę przeciwnika :D
 
Tak. Jest tylko jeden darmowy transfer na kolejkę. Za każdy kolejny chyba - 4 pkt.



Raz w całym sezonie możesz skorzystać z jakiejś tam dzikiej karty i wtedy masz transfery bez ograniczeń.



Ed. def, To jeszcze nie koniec kolejki. Jeszcze liczy się mecz City z dzisiaj i środowy Chelsea. :)
 
Graja dwa mecze w tej kolejce.



A u mnie Mata na kapitanie... ktos wie czemu go Mourinho nie wystawil? :-)
 
Grała, ale mecz z Aston Villą jest jeszcze wpisany w tę kolejkę.



Chyba będzie trzeba Luiza posadzić na ławkę, oby miał kontuzję, a nie szykował się do odejścia.
 
To mam nadzieje ze moi pilkarze Chelsea nie pojada na minusie co nie przegram meczu :P
 
@dssport



Wenger mówił coś o 6 tygodniach licząc od zeszłego.



Chelsea gra pod koniec sierpnia o superpuchar Europy, wiec mecz z Aston Villa przeniesli na srodek tego tygodnia, bo i tak nie gra Chelsea w eliminacjach LM
 
Damian Ty farciarzu, gdybym nie zdecydował się na grę 3 napastnikami, bo pokazywało mi kontuzje Collinsa to bym wygrał. 6 punktów na ławie :(
 
Hubi, jak Luiz nie zagra to Collins Ci wejdzie, plus jest jeszcze jeden mecz, także piłka w grze :)
 
w FPL masz 2 dzikie karty po użyciu której możesz robic transferów do woli przez 1 kolejke (1 karta jest do wykorzystania już dzisiaj i zostaje do końca sezonu, 2ga pojawia sie w styczniu i mozna ją wykorzystać bodajże do ostatniego dnia lutego)
 
@bosman



Ale jak to? Jeżeli Luiz nie zagra w meczu z Aston Villą to automatycznie za niego wstawi mi Collinsa i za niego będzie liczyć pkt :-)? Nie ogarniam jeszcze tej gry.
 
jeżeli Luiz siedzi na ławce, a ty masz go w 1 składzie to wprowadza ci 1 zawodnika z ławki (oczywiście zawodnika z pola) i liczy ci za niego pkt.
 
Tej, czemu do tej kolejki zaliczany jest jeszcze mecz Chelsea - Aston Villa? Rozumiem, że siedzący u mnie na lawce Weimann nie moze wejśc na boisko i nada za niego będzie 0 pkt?



Póki co wygrywam z Gaarą 58 - 36 ale on ma dówch z Chelsea. Jak odrobi straty to będę smutny :(
 
Back
Top