Fantasy Premier League?

Jak ktoś jeszcze nie śpi to radzę pozbyć się Lukaku teraz bo jutro rano może już kosztować 7,9 mln. Ja wziąłem Lamberta, myślę nad pozbyciem się Berbatowa.



Benteke zapowiada się na jednego z najlepszych graczy sezonu ale cholera nie będę go kupował przed tym jak ma pustą kolejkę :/ (co nie przeszkadza szarym masom w windowaniu jego ceny w górę).
 
Ja właściwie zaczynałem ustalanie składu od Benteke. Facet jest rewelacyjny. W sparingach zamiatał. Pomimo bardzo trudnego początku sezonu dla Aston Villi postanowiłem zaryzykować, co na razie się opłaciło. Trzecią kolejkę będą musiał ładnie przemęczyć, nie mam zamiaru raczej tracić punktów na transfery, więc zdaje się, że zagram 4-4-2 ze Sturridgem i Anelką z przodu. A Benteke i Hazard/Lamps pójdą na ławkę.



Co ciekawe, w ostatniej chwili mój wynik uległ diametralnej poprawie, bo Hazardowi zaliczono asystę przy og. Luny :) Wygląda na to, że po ciężkich bojach wygrałem pierwszą kolejkę w h2h.
 
Teraz nagle mam 76 pkt i ustawienie na 523. Czyli co jak mam kogoś na ławie i on zdobędzie jakieś punkty to po końcu kolejki i tak dostanę za niego punkty bo mi go automatycznie wsadzi za gościa który ma 0? Bez sensu.
 
Takie zastępstwo ma miejsce tylko wtedy jeśli ktoś z twojego podstawowego składu nie zagrał ani minuty (a nie "zagrał na zero") i tylko jeśli zmiana jest taktycznie możliwa - tzn. trzeba mieć minimum trzech obrońców, trzech pomocników i jednego napastnika. (Więc pomocnik czy obrońca nie zastąpią ci jedynego wystawionego napastnika)
 
Teraz łapie. Dzięki za wyjaśnienie :-)



Chociaż nadal ta zmiana grajków mi się nie podoba. Takie ryzyko podejmujemy, że ktoś mógł nie zagrać minuty. Nie ma lekko, ryzyko menagera :p
 
To obosieczny miecz. Jak ktoś pedantycznie ustawia skład jak ja, tak żeby wszyscy grali to końcy z 13 punktami leżącymi odłogiem na ławce ;).
 
ja przyznam się bez bicia, że miałem trochę szczęścia...



mój pierwotny skład nie zakładał nikogo z aston villi, ale terminarz się trochę zmienił...



a z racji tego, że piłkarze chelsea dla mnie nie istnieją nie miałem wyboru...



powiem szczerze liczyłem na może bramkę dla villi i worek z golami przeciw w tych dwóch wyjazdach, a tu taka niespodzianka...



dlatego atak był złożony z graczy tego klubu...



a że benteke strzelał, a agbolahor podawał to już moje...



teraz liczbę graczy villi będę konsekwentnie zmiejszał...



a czy przed trzecią kolejką odpadnie benteke to jeszcze zobaczę...
 
Heh, Mata na kapitanie popsul mi kolejke :-)



Za kare juz sprzedany, na jego miejsce Yaya Toure.
 
tez wzialem jaja za artete. u mnie oscar z czelsi zostaje, w pierwszym meczu duzo pkt zdobyl, w drugim 2, ale daje mu szanse
 
No to niedługo mam zabawę, 5 graczy na wylot w 3 kolejce(3 z Chelsea + 2 z Aston Villi), muszę posprzedawać conajmniej 3



A nie, jednak Aston Villa w 3 tygodniu gra normalnie ze Stoke, tylko Chelsea pauzuje. Może bez wyprzedaży, bo mam akurat 3 graczy na ławie :)? Tylko pewnie Ci z AV nie zagrają ani minuty...
 
Na to co pisze na tej stronce fantasy.premierleague.com, a tam gdzie Chelsea ma pauzę, Aston Villa ma wpisany mecz 31 sierpnia.
 
No i wpadły 3 pkt :) teraz za to gram z liderem. 100mil kogo to drużyna?



A w "Copa Cohones" niejakiemu Adamowi K. chyba bardzo zalezy na wygraniu ligi, że stworzył 7 zespołów.
 
Które to zespoły? Zaraz przelecę po tym siekierą ;).



EDIT: No dobra, widzę, że trzyma się innych założeń w każdym zespole. Kwestię tego czy przyciąć do jednego zespołu w takim wypadku podaje pod głosowanie.
 
Moim zdaniem out. To tak jakby w typerze cohones mieć kilka kont. No, chyba, ze to by sprawilo, ze bedzie nieparzysta liczba druzyn :D
 
w h2h go chyba nie ma, ale i tak raczej bym wywalil te druzyny i zostawil jedna.
 
jeżeli te ekipy są w posiadaniu jednego gracza, to delikatnie mówiąc nie jest to w porządku...



dlatego jak redukować drużyny to albo wszystkie albo żadnej, no bo niby którą skoro jesteśmy dopiero po pierwszej kolejce...



zanim jednak jakiekolwiek działania zostaną podjęte powinien się wypowiedzieć sam zainteresowany...
 
Tidżej, już myślałem, że przegram z Tobą, ale Benteke mnie uratował, dobry remis na początek :)
 
Czytałem, że ktoś myślał nad kupnem Anelki więc informuję, że walnął focha i zakończył karierę.
 
Ja nie myślałem... Ja go mam od początku. No to chyba będę musiał pomyśleć nad wild cardem...
 
Czytałem, że ktoś myślał nad kupnem Anelki więc informuję, że walnął focha i zakończył karierę.


Hahaha. Chciałem go przez chwilę ale doszedłem do wniosku, że Anelka jak to Anelka może coś odjebać.



@Yazz - To szykuj się na porażkę ;p
 
Poszedł wild card. Anelka pokrzyżował bardzo moje plany, więc musiałem podjąć radykalne kroki, bo w trzeciej kolejce musiałbym grać 1 napastnikiem i 5 obrońcami.
 
@Arlovski



Mikel Arteta ma planowany powrót na koniec sierpnia, moze na mecz z Tottenhamen sie wykuruje, ale znajac sztab medyczny Arsenalu to potrwa to troche dluzej :)
 
kompany dłuższa przerwa się okazuje...



jest problem: albo dodatkowy transfer za ujemne punkty, albo dzika karta lub dwóch graczy aston villi na ławie w trzeciej kolejce....
 
Ja nie wiem jak obronę ustawić. Mam urodzaj dobrych obrońców, ale decydujący będzie przeciwnik z jakim przyjdzie im się zmierzyć. Zastanawiam się też kim obsadzić bramkę. Czy Borucem czy Jaskalainenem.
 
Back
Top