Fantasy Premier League?

w pierwszej kolejce miałem wynik najlepszy...



w tej, przez własną głupotę, mam najgorszy....:-)



co więcej, mój bezpośredni przeciwnik w kolejce ma drugi najgorszy wynik, ale plus trzy punkty do tabeli...



za to uwielbiam h2h....:-)
 
Przed meczem, jak przeglądałem sobie zawodników swoich i rywala doszłem do wniosku że 0-0 jest jednym z nielicznych wyników który mi da wygraną (mieliśmy po 30, ja De Gea, Cole i Ba a on RVP, Ivanovic i Hazard) i proszę bardzo - wynik idealny. De Gea mi ładnie 14 punktów na kapitanie zgarnął co zmienia faktu że od teraz kapitanem już jest u mnie Sturridge. Ba wyleciał, ale Cole'a sobie zostawiłem mimo iż teraz będzie zero. Udana kolejka dla mnie.
 
Dla mnie kolejka fatalna, tak jak ostatnio trafiłem na jednego z najlepiej punktujących i wygralem w ostatniej chwili, tak teraz znów trafiłem na lidera i już po pierwszym meczu w sobotę wiedziałem, że przegram. Podolski ftw ;)
 
@Yazz haha to ładngo miałem fuksa. Teraz gram z Herr Flickiem, nie idzie mu najlepiej więc patrze optymistycznie na to starcie ;)
 
Teraz gram z Herr Flickiem, nie idzie mu najlepiej więc patrze optymistycznie na to starcie ;)


Chwilowy kryzys formy -odbijem siem :-)



Tyle pieniedzy na Kagawe a Moyes go ani razu nie wypuścił :-)
 
Zlatan, mój :) Tj, wywal pozostałe drużyny adama k wcześniej, to się chwile pociesze liderowaniem w klasycznej :)
 
Tak wam słabo poszło, że nikt się nie chwali :)?



Co jest z Joe Colem? W pierwszym meczu strzelił bramkę, grał 90minut, przed drugą kolejką go kupiłem i zagrał już 26 minut a dziś całe 0... Mocny kandydat to pożegnania się z drużyną.



Przed tą kolejką nie robiłem żadnych transferów. Zmiana tylko ustawienia na 532.
 
U mnie kiepsko, znow nie trafilem z kapitanem (a zastanawialem sie dosc mocno czy dac Toure czy Silve, w koncu padlo na tego drugiego). Dzeko pojdzie chyba na lawe, wiec musze go sprzedac. Poza tym west ham sie nie popisal.



Licze jutro na the reds!



(tylko oni mnie uratuja od porazki z hubim :-))
 
nie jest najgorzej, ale mogło być lepiej....



łudziłem się, że west ham nie będzie miał tak ciężkiej przeprawy ze stoke, ale niestety....



zła decyzja, pomysł aby kapitanem został ktoś z man city byłby o niebo lepszy....
 
@Visu



Przecież prowadzisz 7 pkt, do tego u Ciebie jutro jest 3 graczy w grze, u mnie też trzech. Ale jak RVP (kapitan) coś strzeli, to mam większe szanse wtedy :)
 
U mnie Silva na kapitanie i bieda. Miał być Sturridge, ale z uwagi na rywala postanowiłem zagrać bezpiecznie, co się nie opłaciło.
 
linia obrony jak na razie genialnie - Coleman 7, Zabaleta 12, Baines 16 na kapitanie. Lambert 2, Ramirez 1.
 
yaya 22 na c :D shawcross i jagielka po 7, ogolnie dobry poczatek i jeszcze paru zawodnikow gra
 
Póki co powinienem wyprzedzić masę ludzi co mieli RVP na kapitanie (14 baniek i 2 mecze bez bramki, hahahaha). Ale żeby cokolwiek konkretnego ugrać w tej kolecje potrzebuję teraz bramek od Walcotta (c), Soldado i nawet Kościelnego.
 
Ogólnie słaba kolejka. Dobrze, że miałem trzech piłkarzy Liverpoolu w drużynie. Źle, że w ostatniej chwili zabrałem opaskę Sturridge'owi.
 
Kurde, zauważyłem, że def, z którym gram w tej kolejce wystawił 2 gracz Chelsea (za 0) i RVP na kapitanie. A ja z nim póki co przegrywam, co za wtopa.
 
masę ludzi co mieli RVP na kapitanie


jakoś mi się udało i nie mianowałem go do tej pory...



wyszedłem na tym średnio, bo w poprzedniej i obecnej kolejce nie trafiłem z wyborem- odpowiednio: benteke i nolan...



korci mnie mianować go na następną, ale mam czas na decyzję...
 
Nie znoszę Van Persiego i nie kupię go. No, chyba, że zacznie szaleć jak w ubiegłym sezonie.
 
Szkoda, ze jest tylko 1 transfer na kolejke. Malo "roboty" jest przy skladzie :-)



w h2h narazie komplet zwyciestw.
 
Co do transferów to nie wiem dlaczego jak chcę sprzedać Silve to otrzymuje 9,2 mln, a na rynku jego cena - 9,4 mln. Z innymi zawodnikami w składzie jest podobnie. Tak jest zawsze czy to błąd i trzeba czekać na aktualizacje?
 
Polowa zysku ze sprzedaży piłkarzy, których cena poszła w górę jest zabierana jako "prowizja". To nie jest błąd.



Powinienem po bonusach dobić do 50 punktów, kolejka słaba ale 3 punkty się liczą ;). Poza tym to jakiś dramat z tymi bramkami w Premier League w tym sezonie, policzyłem, że tylko 8 meczy do tej pory miało więcej niz 2 bramki strzelone.
 
ja mam 62 pkt po odjeciu 4 za transfery i dodaniu 6 za sturridge na lawie. obrona jak zwykle silna, w koncu moj bramkarz zdobyl wiecej niz 2 punkty.. jeszcze dojda bonusy wieczorem, to z 65 pkt powinno byc. drugie zwyciestwo w h2h



szkoda, ze chelsea nie gra, bo jeszcze mam oscara w skladzie, ale nie sprzedalem go, bo chce zeby gral
 
Gra obronna kluczem do sukcesu. 5 obrońców puls bramkarz = 44 pukty. 5 graczy ofensywnych(3 pomocników i dwóch napastników) = 12 pkt.



3 mecz i 3 wygrana. Idę na mistrza :D
 
60 pkt, bardzo dobrze. W Premier League mi zdecydowanie idzie lepiej od Ekstraklasy którą lepiej znam :-). Miałem szczęscie że rywal miał 2 z Chelsea i jednego z AVL bo inaczej bym pewnie przegrał :D.
 
rat okazał się niewypałem, jak na razie...



kosztował 5.0 i co kolejkę cena spada, także szybki transfer na whittakera z norwich...



trochę ryzyko, bo jak ktoś się uszkodzi zostanę bez awaryjnego transferu...



kolejka w miarę na plus, choć gdyby mój przeciwnik nie przesadził z transferami, byłoby cieżko, a tak -8 punktów zrobiło różnicę...







ciekawe transfery w ostatnich dniach w lidze sprawiły, że pewnie trochę "dzikich kart" pójdzie...:-)



przed czwartą kolejką już nic nie zrobie, ale skorzystam na pewno przed kolejną i coś ruszę, a mam ponad 3 mln nadwyżki finansowej, to trzeba mądrze zainwestować...
 
Miałem kupić Theo w miejsce Couthinho, ale po tym jak Arsenal kupił Ozila poczekam na aktualizację. Dam jeszcze jedną szansę Lambertowi, ale wydaje mi się, że ostatni sezon był wybrykiem, który się nie powtórzy.
 
Back
Top