Fantasy Premier League?

Dobra decyzja: Seamus Coleman, słaba decyzja: Laurent Kościelny



Edit: fatalna decyzja: Coleman na ławce.
 
ja sprzedałem Oxlade który miał nie zagrać i kupiłem Ramseya, Oxlade asyste zaliczył, przed meczem sprzedałem też Benteke który myślałem że w życiu mojemu Arsenalowi nie strzeli. więc można powiedzieć, że kolejka w plecy jeżeli Hazard mi nie strzeli 10 goli na kapitanie
 
Pytanie do kogoś kto ogarnia zasady tej zabawy: W tabelce z punktami są kolumny bonus points system i total points. I teraz które punkty ostatecznie liczone są jako te zdobyte w kolejce? Bo póki co podlicza tylko punkty z total points.
 
Bonusy zawsze są rozdawane pod koniec dnia. Po ich przyznaniu zsumują się z total points.
 
35 pkt póki co. Van Persi 20 (mam go jeszcze jako kapitana) i 6 Szczęsnego. Reszte przemilczę. Nadzieja w dówch zawodnikach City - Nasri i Zabaleta.
 
dzieki, andrzej ty chujku, patrz ile masz wiecej. u mnie tylko van wolfswinkel strzelil. jeszcze oscar i luiz
 
Hehe:) Jest szansa na pierwsze punkty w sezonie. Podoba mi się ta opcja HtH. Gaara odpuść sobie, strat nie odrobisz :p
 
Ja mam tylko 15, potwierdza się stara prawda, że kiedy mam Berbatowa w drużynie to gra fatalnie. No i nie mogę przeboleć 13 punktów Colemana marnujących się na ławie... Została mi trójka z Chelsea, Soldado i Silva.
 
Ja już skreśliłem kolejke ale okazuje się, że i Lambert ustrzelił w końcówce, Bony też, Nolan również dołożył :-)



35 pkt zostali mi Hart, Luiz, Lukaku i Hazard(c)
 
doliczylo mi i mam 52 pkt i 2gie miejsce, szkoda mi 6 pkt Collinsa na ławce, ale nie jest źle :D. za cholere nwm jak taktyke zmienic na np. 5-3-2
 
Fernando Tosser w pierwszym składzie Chelsea zamiast Lukaku. Kolejne "dobre" wieści dla mojej drużyny, przynajmniej Soldado strzelił.
 
@Tidżej



I tak ze mna wygrasz, chyba, ze Dzeko cos ustrzeli jutro i Hull bramki nie strzeli :)
 
No to mi Mata z Luizem punktów narobią. Lukaku na ławce się spodziewałem, ale to jest niemiła niespodzianka...
 
Back
Top