Fantasy Premier League?

Melduje się

upload_2019-8-5_16-20-3.png
 
Ryzykujecie z pepe już od 1 kolejki? Wczoraj nie grał czyli nie zagra żadnego meczu z tym składem a w weekend już liga
 
Ryzykujecie z pepe już od 1 kolejki? Wczoraj nie grał czyli nie zagra żadnego meczu z tym składem a w weekend już liga

Nie ma szans, nie za tę cenę. Kosztuje tyle co Lacazette i Firmino, a jest wielką niewiadomą.
 
Nie ma szans, nie za tę cenę. Kosztuje tyle co Lacazette i Firmino, a jest wielką niewiadomą.
Dla mnie przede wszystkim kosztuje tyle co KDB. Udało mi się wcisnąć do składu KDB salaha Sterlinga i aube do tego Robertson i Zinchenko
 
Dla mnie przede wszystkim kosztuje tyle co KDB. Udało mi się wcisnąć do składu KDB salaha Sterlinga i aube do tego Robertson i Zinchenko

Nieźle, na jednego napastnika grasz?

Ja póki co bez Sterlinga, ale nie wiem czy to dobry pomysł, zwłaszcza jak zacznie na 9...
 
Nieźle, na jednego napastnika grasz?

Ja póki co bez Sterlinga, ale nie wiem czy to dobry pomysł, zwłaszcza jak zacznie na 9...
Właśnie teraz mam rozkmine i cały czas to zmieniam. Męczą mnie myśli czy nie wrzucić któregoś pomocnika premium i wrzucić Wilsona i Pereza do składu
 
Niech chociaż jeszcze jedna osoba dołączy do H2H bo jest nieparzysta liczba graczy i będzie ktoś musiał pauzować co kolejkę.
 
Nagle się zrobiło 14 drużyn w H2H :O Ale niektóre z nich to czyjeś multi..Więc nie wiem czy nie wyrzucić sióstr "Song", bo tutaj najbardziej pachnie multikontem, a i tak będzie 12 drużyn czyli elegancko.
 
Nagle się zrobiło 14 drużyn w H2H :O Ale niektóre z nich to czyjeś multi..Więc nie wiem czy nie wyrzucić sióstr "Song", bo tutaj najbardziej pachnie multikontem, a i tak będzie 12 drużyn czyli elegancko.
Jeden gościu jest ode mnie, ale to nie te songi, na moje fake.

Jak songi wyrzucisz to 14 będzie.
 
Wyrzuciłem Christinę Song i zablokowałem nowe wejścia. Zostaje 16 osób. Chociaż kusi mnie wyrzucić jeszcze Tracy i Abbotta, wtedy będzie 14 ale liga będzie stricte dla nas, hejterów z cohones.
 
32 punkty - bez kapitana: Salah, van Dijk, Origi,
Coś czuję, że w tym roku wygram tę grę. No chyba, że po drugiej kolejce zapomnę i się posypie.
 
32 punkty - bez kapitana: Salah, van Dijk, Origi,
Coś czuję, że w tym roku wygram tę grę. No chyba, że po drugiej kolejce zapomnę i się posypie.
Sam Sterling na kapitanie zrobił 34 pkt :D będzie mocnym pkt fpl.
--------------------------------------------------------------------------------
Dobrze zacząłem, a skończę jak zwykle :showdatass:
 
Sterlinga miałem na kapitanie, pewnie jeszcze wyłapie punkt za gracza kolejki.
Trochę przestrzeliłem z Zahą, było kilku do wyboru, ale kierowałem się tym, że grają u siebie a za tydzień Sheffield.
 
Back
Top