Fantasy Premier League?

No nic, może po prostu kiedyś był błąd z tym Aguero i tak u mnie utkwiło :)
kiedyś z evertonem nie strzelił karnego, ale był gol...

może inaczej.
tim howard sięgnął piłki, ta odbiła się od słupka potem pleców bramkarza i wpadła do bramki.
wtedy aguero dostał punkty za asystę, ale i za pudło z karniaka.
howard za to dostał punkty za obroniony karny, ale ujemne za swojaka też przytulił.

 
to trzeci sezon, gdzie najpewniejszym kapitanem jest covid.
znowu wywalił kalendarz w powietrze.

:OK::OK::OK::OK::OK::OK:
 
kiedyś z evertonem nie strzelił karnego, ale był gol...

może inaczej.
tim howard sięgnął piłki, ta odbiła się od słupka potem pleców bramkarza i wpadła do bramki.
wtedy aguero dostał punkty za asystę, ale i za pudło z karniaka.
howard za to dostał punkty za obroniony karny, ale ujemne za swojaka też przytulił.



Może i tak było.

to trzeci sezon, gdzie najpewniejszym kapitanem jest covid.
znowu wywalił kalendarz w powietrze.

:OK::OK::OK::OK::OK::OK:

A idź Pan w ..... Zmarnowałem dwa transfery żeby załatać kadrę bo covid i urazy, a i tak zdziesiątkowana..
 
w tych ciężkich czasach, gdy covidowe absencje popsuły ci cały plan sadzając piłkarzy na dupie z dnia na dzień przydałby się dobry nos.
ale nos jest zatkany.
coś tam wącha, ale słabo.

do tego, jak bumerang wraca kara za decyzje podjęte w ostatniej chwili.
ta z ostatniej kolejki ze zmianą kapitana, to klasyczny przykład.

zobaczymy co będzie dziś.
teraz dwie decyzje są maglowane.
salah czy kane na kapitanie?
potrójny kapitan, czy ławka gra?

zapewne będę klął wieczorem siarczyście.
:lol:
 
Jak ktoś ma już skład a nie jest w lidze z poprzedniego roku to zapraszam:

yvoawf

A jak ktoś chętny na H2H:

wn7lah
 
5 zmian.
w najbliższym sezonie będą mieli do dyspozycji trenerzy w czasie meczu.
to trochę pozmienia nasze plany.
 
Dzisiaj start, składy zrobione?

Ps. Jako fan Arsenalu - też mam Gabriela Jesusa

Kusi mnie pozbyć się Jesusa z prostego powodu- będzie strzelał mało w pierwszych pięciu meczach to zacznie się wyprzedaż i jego cena poleci skoro 75% graczy go ma..
Ale na jego plus działa jedno - Arsenal ma bardzo łatwy początek sezonu, świetny terminarz aby się rozkręcić.
Salah co roku ma świetny początek sezonu, chyba we wszystkich pierwszych meczach danego sezonu w BPL strzelał bramkę i zazwyczaj dokładał więcej, ale w tym roku miał ciężką końcówkę sezonu, więc go odpuszczam.
 
Można jeszcze zrobić skład czy już za późno?

Można, dzisiaj do 18.30 czy tam 19.30

Zapraszam do ligi cohones:

yvoawf

A jak ktoś chętny na H2H:

wn7lah


Kogo bierzecie na bramkę? Ja się waham pomiędzy Mendym, de Gea, Sa a Fabianem... Na korzyść Mendyego działa terminarz i dobra defensywa ale mam już Jamesa, de Gea również ma fajny terminarz, jego minusem jest Harry Maguire, ale plusem że będzie miał sporo okazji do interwencji, chociaz w sumie ten parodysta nie musi dużo grać, bo będzie duet Varane-Martinez. Sa ma kiepski terminarz w pierwszych dziesięciu kolejkach, Fabian też zaczyna meczem z City gdzie pewnie przyjmie ze trzy bramki. No i jeszcze ma zmiennika w postaci Areoli...
 
Można, dzisiaj do 18.30 czy tam 19.30

Zapraszam do ligi cohones:

yvoawf

A jak ktoś chętny na H2H:

wn7lah


Kogo bierzecie na bramkę? Ja się waham pomiędzy Mendym, de Gea, Sa a Fabianem... Na korzyść Mendyego działa terminarz i dobra defensywa ale mam już Jamesa, de Gea również ma fajny terminarz, jego minusem jest Harry Maguire, ale plusem że będzie miał sporo okazji do interwencji, chociaz w sumie ten parodysta nie musi dużo grać, bo będzie duet Varane-Martinez. Sa ma kiepski terminarz w pierwszych dziesięciu kolejkach, Fabian też zaczyna meczem z City gdzie pewnie przyjmie ze trzy bramki. No i jeszcze ma zmiennika w postaci Areoli...
Mam Mesliera z Leeds
 
mi się totalnie znudziła piłka w połowie 2020 i przestałem oglądać mecze
więc w fpla też już nie gram bo to bez sensu jak nie śledzę co i jak
jak tak sobie spojrzałem na składy to mimo że wcale tak dużo czasu nie minęło to mam wrażenie że połowy piłkarzy nawet nie znam :lol:

jedyny klub który gdzieś tam śledze z sentymentu i wiem mniej więcej co i jak to Arsenal, ale też żadnego ich meczu od 2 lat nie obejrzałem
 
Kurwa. Sprzedałem Sona przed tą kolejką, bo już uznałem, że nie mam do niego cierpliwości, a już spadł do 11.7 i jestem przez niego w plecy.

Tylko go sprzedałem i już hat tricka strzelił i podrożeje lada moment..
 
Tylko go sprzedałem i już hat tricka strzelił i podrożeje lada moment..
wcale nie musi być tak źle.
od początku sezonu co kolejkę oddawało go najmniej 200 tys ludzi.
teraz powoli wraca do łask, a jest jeszcze przerwa na reprezentację, także czasu jest do końca miesiąca.
nie wygeneruje takiego posiadania.
jeżeli pójdzie więcej niż 0,1, to będę zdziwiony.
 
Ja zastanawiałem się nad Almironem ale dałem opaskę właśnie Gabrielowi. Miki zrobił 12pkt, także Jesus musisz coś strzelić
tak patrzę sobie, że dobrze wszedłeś w sezon.

ruszyłeś jednak free hit, czyli po przerwie na mundial musisz mocno pilnować kalendarza.
zapewne gdzieś koło 31-33 kolejki będzie duża dziura i tutaj warto być czujnym.
zgredziu radzi... :wink:
 
tak patrzę sobie, że dobrze wszedłeś w sezon.

ruszyłeś jednak free hit, czyli po przerwie na mundial musisz mocno pilnować kalendarza.
zapewne gdzieś koło 31-33 kolejki będzie duża dziura i tutaj warto być czujnym.
zgredziu radzi... :wink:

Żebym trzymał się pierwotnego planu na skład to bym teraz był duuużo wyżej. Wybrałem Sona zamiast de Bruyne i w pierwotnym składzie miałem od razu Trossarda i Almirona. Natomiast przed pierwszą kolejką jeszcze zmieniłem zdanie i wziąłem Sona i innych zamiast tych wcześniej wspomnianych...
 
Żebym trzymał się pierwotnego planu na skład
każdego korci poprawić na lepsze.
nieliczni mają szczęście i trafiają.
niby zwykła, prosta zabawa, ale strasznie potrafi podnieść ciśnienie.


nelson......
:lol:
chciałbym zobaczyć miny tych, którzy mają go na ławce.
może 1000 kont ma go w składzie.
chłopak wchodzi pierwszy raz w sezonie i kradnie punkty.
 
tak patrzę sobie, że dobrze wszedłeś w sezon.

ruszyłeś jednak free hit, czyli po przerwie na mundial musisz mocno pilnować kalendarza.
zapewne gdzieś koło 31-33 kolejki będzie duża dziura i tutaj warto być czujnym.
zgredziu radzi... :wink:


A teraz przypadkiem nie ma dwóch wildcardów na sezon ;)? Wiem, że w poprzednich dwóch sezonach tak było, to myślałem sobie zostawić na wtedy
 
podwójna kolejka.
potrójny haaland.

kolega mu nie podał, bo sam chciał za mocno.
zderzył się z bramkarzem i zakręciło się w głowie.
nie strzelił setki, nie podszedł do karnego i poszedł pod prysznic w przerwie.

zapewne nie zagra w środę przeciwko arsenalowi.

gram sezon życia.
:burnit:
 
podwójna kolejka.
potrójny haaland.

kolega mu nie podał, bo sam chciał za mocno.
zderzył się z bramkarzem i zakręciło się w głowie.
nie strzelił setki, nie podszedł do karnego i poszedł pod prysznic w przerwie.

zapewne nie zagra w środę przeciwko arsenalowi.

gram sezon życia.
:burnit:

Ja potrójnego użyłem na Rashfordzie w poprzedniej kolejce, nie ma tragedii. Najlepsze jest to że mam ponad 4 miliony w zapasie i w sumie nie mam na co wydać, bo dobrze punktują Ci tańsi zawodnicy xD
 
Ja potrójnego użyłem na Rashfordzie w poprzedniej kolejce, nie ma tragedii. Najlepsze jest to że mam ponad 4 miliony w zapasie i w sumie nie mam na co wydać, bo dobrze punktują Ci tańsi zawodnicy xD
20 pkt na potrójnym to bardzo dobra zdobycz.
w ciemno biorę.

4 mln zaraz się przyda, bo 7 twoich zawodników nie zagra w 25 kolejce.
:wink:
nawet 8, bo bramkarz caballero jest przyspawany do ławki, jak nie trybun.
 
20 pkt na potrójnym to bardzo dobra zdobycz.
w ciemno biorę.

4 mln zaraz się przyda, bo 7 twoich zawodników nie zagra w 25 kolejce.
:wink:
nawet 8, bo bramkarz caballero jest przyspawany do ławki, jak nie trybun.

Te 4 mln mi nic nie da, bo minusowych punktów nie wykasuje za ich pomocą.. A nie ma kogo kupić na ich miejsce, to jest problem. I już 5 nie zagra, dwa transfery zrobione ;)
 
Back
Top