Fantasy Premier League?

Graty za Sterlinga, mocne otwarcie na C.
Nie ma czegoś takiego jak punkt za gracza kolejki, chyba, że o czymś nie wiem?
 
To tylko jeden punkt, dla najlepszego w kolejce. W przeszłości dochodziło z tego powodu do grubych afer, gdy punkt dostał nie ten gracz "co trzeba" a ważyły się losy miejsc w czołówce generalki. Nie dam sobie jednak nic obciąć bo może masz rację i coś się zmieniło.
 
To tylko jeden punkt, dla najlepszego w kolejce. W przeszłości dochodziło z tego powodu do grubych afer, gdy punkt dostał nie ten gracz "co trzeba" a ważyły się losy miejsc w czołówce generalki. Nie dam sobie jednak nic obciąć bo może masz rację i coś się zmieniło.

Gram siódmy sezon i nic takiego nie kojarze, może chodzi Ci o punkty bonusowe (1-3 pkt, w każdym meczu dla najlepiej "punktujących" wg określonego algorytmu)? Takich Sterling dostanie 3 :)
 
83 pkt i jeszcze Wan Bisaka i Moutinho w grze. Salah na C niestety ale kto spodziewał się, że Ster tak rozstrzela Whu i zdobędzie 40 pkt na C
 
Zapomniałem zrobić zmian, nie wpuściłem Ceballosa z ławki za Ake. Dani już dwie asysty, pewnie dojdą 3pkt za najlepszego zawodnika meczu.
 
dużo szczęścia ze zmianami.
barkley przesiedział mecz na ławce i punkty douglasa wpadły.

ten człowiek w aston villi z nr 7- mcginn- tutaj może być owocnie z punktami.

pan ceballos, jak utrzyma skład i stałe fragmenty, to za tą cenę będzie dobrą inwestycją.

fan club johna lundstram'a oficjalnie otwarty!
 
W tej kolejce gra z sobą Liverpool z Arsenalem, a ja mam łączeni 5 piłkarzy z tych drużyn.. Do tego jeszcze Digne i Felipe Anderson kontuzjowani, będzie mizernie z punktami w następnej kolejce.
 
Ależ ścisk w czołówce :bleed:

Chociaż przyznam, że od 3 kolejek nic nie zmieniłem w składzie, bo nie miałem nawet pomysłu na transfery ani czasu aby je przemyśleć i mi to wyszło na dobre
 

Attachments

  • Screenshot_20190917_132901_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20190917_132901_com.android.chrome.jpg
    131 KB · Views: 20
James po tym jak został przeze mnie kupiony łapie czerwo, żadna nowość XD

Typujecie, że ile będzie Ronaldo kosztował?
 
Ktoś mi podpowie dlaczego Salah nie dostał asysty za "zrobienie" karnego? Wcześniej niezależnie czy sam wykonywał karne czy nie to osoba faulowana miała asystę. I taki Rudiger dostał asysty za karne Jorginho, a Salah nie.
 
Ktoś mi podpowie dlaczego Salah nie dostał asysty za "zrobienie" karnego? Wcześniej niezależnie czy sam wykonywał karne czy nie to osoba faulowana miała asystę. I taki Rudiger dostał asysty za karne Jorginho, a Salah nie.
a to nie jest tak, że jak ten który wywalczył strzela to nie ma asysty tylko bramka?
 
a to nie jest tak, że jak ten który wywalczył strzela to nie ma asysty tylko bramka?

Kiedyś było chyba właśnie tak, że była i asysta i bramka. Pamiętam, że kiedyś Aguero mi tak policzyło, stąd byłem pewien że i tym razem tak będzie.
 
Kiedyś było chyba właśnie tak, że była i asysta i bramka. Pamiętam, że kiedyś Aguero mi tak policzyło, stąd byłem pewien że i tym razem tak będzie.
Hubi może Ci się pomyliło z innym fantasy, w FPL nigdy strzelający nie dostawał asysty, ale są takie w których po prostu dostaje się za wywalczenie, niezależnie od strzelającego czy efektu.
 
Hubi może Ci się pomyliło z innym fantasy, w FPL nigdy strzelający nie dostawał asysty, ale są takie w których po prostu dostaje się za wywalczenie, niezależnie od strzelającego czy efektu.

To chyba jedyne w które grałem, może sporadycznie jeszcze w fantasy UCL.

No nic, może po prostu kiedyś był błąd z tym Aguero i tak u mnie utkwiło :)
 
Back
Top