Fantasy Premier League?

czyli to polega na typowaniu jaki zawodnik zagra dobrze w danej kolejce? to chyba nie dla mnie.

Jak zagra 11. Co kolejkę możesz wymieniać 1 zawodnika. I raz w sezonie cały skład po użyciu dzikiej karty. Fajna zabawa jak ktoś się interesuje piłką :wink:
 
Ja dołączę tylko musze w końcu złożyć skład bo narazie ciężko mi to idzie dopiero zaczęły się sparingi a o co chodzi z tym h2h?
 
bezpośrednie mecze.
jak w normalnej lidze.
kto zbierze więcej- 3 punkty do tabeli.

a dołączyć możesz nawet zaraz, do pierwszej kolejki skład możesz zmieniać nawet codziennie.
lub częściej...
:wink:

Ja zbudowałem skład raczej długoterminowo, w pierwszych kolejkach nie liczę na zbyt wiele. Chociaż pewnie jeszcze przebuduję skład, bo podejrzewam, że przynajmniej jeden z moich zawodników zmieni zespół.
 
Dobra, założyłem ligę. Dołączać: cu35kx
Jak będzie parzysta liczba chętnych powyżej 10 osób to założymy H2H.

@Yazz @chudy @bosman @Instinct @wytrzeźwiał? @Tidzej @Gaara @mateusz19191010 @lukasz4493 @allan77 @Visu @Zordon @herrflick @Comber @Klein i reszta, oznaczam kogo pamiętam, że się interesuje piłką/BPL.
Za dużo nicków i mnie powiadomienie nie przyszło xd ja pewnie dołączę, pogram kilka kolejek i zapomnę o zmianach w składzie :D
 
Taki skład zrobiłem, ciekawe jak sobie poradzą w 1 kolejce
67402549_2581461751888368_93098673180770304_n.png
 
Widzę myślimy podobnie, co do Zahy to ja się wstrzymuję, bo jest opcja transferu do Arsenalu.

W ogóle jakby Arsenal wykonał 3 transfery Zaha, Tierney i Dani Ceballos to mam faworytów do pierwszych zmian w składzie.

Dlatego ja nadal mam Zahę, bo jak przejdzie do Arsenalu to też będę miał go w składzie. No ale czekam na Ceballosa, bo jak wyląduje to będzie ogień. Chociaż to gracz, który odmienia oblicze gry, ale może nie zdobywać wielu bramek i asyst.
 
Dlatego ja nadal mam Zahę, bo jak przejdzie do Arsenalu to też będę miał go w składzie. No ale czekam na Ceballosa, bo jak wyląduje to będzie ogień. Chociaż to gracz, który odmienia oblicze gry, ale może nie zdobywać wielu bramek i asyst.
Też dobry pomysł.
 
Dołączajcie do lig, bo póki co jest słabo, 8 osób w regularnej lidze i tylko 4 w H2H..

Dołączać: cu35kx
Kod do H2H: rd8p59
 
A jak jest w tym h2h że co kolejkę mój skład gra jakby przeciwko kogos innego składzie i jak mam więcej pkt to dostaje 3 pkt czy jak?
 
Dobra, założyłem ligę. Dołączać: cu35kx
Jak będzie parzysta liczba chętnych powyżej 10 osób to założymy H2H.

@Yazz @chudy @bosman @Instinct @wytrzeźwiał? @Tidzej @Gaara @mateusz19191010 @lukasz4493 @allan77 @Visu @Zordon @herrflick @Comber @Klein i reszta, oznaczam kogo pamiętam, że się interesuje piłką/BPL.

Też nie dostałem powiadomienia :childcry:

Jutro dołączam.

Co myślicie o dzisiejszym transferze Evertonu? Ja biorę tego Kean'a, w ogóle mam wrażenie, że The Toffies będą mocni w tym sezonie.
 
Też nie dostałem powiadomienia :childcry:

Jutro dołączam.

Co myślicie o dzisiejszym transferze Evertonu? Ja biorę tego Kean'a, w ogóle mam wrażenie, że The Toffies będą mocni w tym sezonie.

U nich jest problem z terminarzem, bo potem mają 5 ciężkich meczy pod kolej.
 
E no gdzie, od 15 kolejki dopiero.

No tak, nie mówię że teraz, ale będzie trzeba powoli pozbywać się graczy Evertonu. Odnosiłem się do swojego przypadku, bo jak dorzucę Keana to będę miał trzech z Evertonu. Ale wszystko zależy od tego ile będzie kosztował.
 
Hubi myślę, że nie ma sensu, żebyś zawracał sobie głowę 15 kolejek wcześniej, już abstrahując od dzikiej karty będziesz miał mnóstwo okazji na wycofanie się z Eve do tego czasu :)

Swoją drogą nie przypominam sobie abym kiedykolwiek miał aż taki dylemat jak zestawić skład, mega dużo fajnych opcji, a budżet ograniczony przez grajków niepomijalnych :)
 
Hubi myślę, że nie ma sensu, żebyś zawracał sobie głowę 15 kolejek wcześniej, już abstrahując od dzikiej karty będziesz miał mnóstwo okazji na wycofanie się z Eve do tego czasu :)

Swoją drogą nie przypominam sobie abym kiedykolwiek miał aż taki dylemat jak zestawić skład, mega dużo fajnych opcji, a budżet ograniczony przez grajków niepomijalnych :)

Niby tak, ale potem dojdą kontuzje itd.

W pierwszej kolejce wrzucam Fostera, po meczu z City odkupię Fabiana.
 
Back
Top