Fantasy Premier League?

Przegrana w H2H po zaledwie drugiej dobrej kolejce w tym sezonie by mnie chyba dobiła do końca. @Visu postawił poprzeczkę bardzo wysoko i przed poniedziałkiem sądziłem, że Joe Allen może sam nie wystarczyć by przebić wynik Pietersa i bramkarza Stoke. Na szczęście obrona w mieście Bena Cartiledge'a jak zwykle wpuściła bramkę a walijski Pirlo zaserwował dwie asysty i dał mi wygraną :).
 
Heh, czulem, ze bez Walcotta jestem skazany na porazke - ale faktycznie - przed poniedzialkowym meczem bylem pelen nadziei. Ciekawa kolejka + "mecz na szczycie" w h2h! Szkoda tylko, ze oblegujemy takie niskie pozycje w tabeli :jon:
 
chyba pocisnę najlepszy swój wynik w historii.
na razie 9 pkt i jeszcze trzech graczy w grze..
 
@Tidzej

zamieniamy się dziś miejscami w tabeli, czy uda się zatrzymać twój marsz w stronę podium?

...tak, tak kupiłem harry kane'a.
 
jeżeli sanchez nie dokona czegoś niebywałego, to moja droga kolejnych wygranych zatrzyma się na 12.
szkoda.
nagroda pocieszenia będzie taka, że nie polegnę z martwą drużyną...
 
Oj chyba bez szans - uciekl tak jak ty w h2h - no chyba, ze wildcard ci zostal, wtedy mozesz cos podzialac w tych 2 podwojnych kolejkach :batman:
 
został i potrójny kapitan został.
jak wejdzie jedno i drudzie, może się uda.
w dgw 37- gram potrójnego, jak trafię to mam szansę jeszcze jakieś.

twoja ekipa za to w gazie, także też może coś z tego wyjdzie...
nasz uciekinier natomiast może zaskoczyć tylko lub aż karnym transferem.
 
Sanchez król
nosa gratuluję!
szczerze dla mnie był opcją nr trzy na kapitana, więc nie jest to taki ból, gdyby był vice.

dla kane'a ciężko będzie dobić do takiej ilości punktów.
chyba, że będą usilnie na niego grać, niech strzela...!!!!

tak na marginesie rzuć okiem na ten martwy skład, z którym gram w h2h.
to jest dopiero nos!!!!!
 
Okej, co Kane odjebal to nie mam pytan :boss:
WePJXzjnQJbMLuPrOGhShwQLcIZ5C-_nd5SkgzNC-Vg.png

Za szybko mnie pochwaliles :lol:
Gratulacje.
 
Za szybko mnie pochwaliles :lol:
i dalej chwalę, bo grasz bardzo dobry sezon!
:dobry:

Gratulacje.
dzięki.

wczorajszego meczu nie ogladałem, widziałem tylko wynik do przerwy i już była radość, że kane zrobił cokolwiek.
gdy zobaczyłem wynik końcowy telefon trzymałem jak człowiek z zaawansowanym parkinsonem.

jeżeli nie zagotuję się przed ostatnią kolejką, to zrobię do tej pory mój najlepszy overall.

@bosman
gratuluję świetnej kolejki.
bez doładowania ponad 140 pkt to dobre żniwa!
 
i dalej chwalę, bo grasz bardzo dobry sezon!
:dobry:


dzięki.

wczorajszego meczu nie ogladałem, widziałem tylko wynik do przerwy i już była radość, że kane zrobił cokolwiek.
gdy zobaczyłem wynik końcowy telefon trzymałem jak człowiek z zaawansowanym parkinsonem.

jeżeli nie zagotuję się przed ostatnią kolejką, to zrobię do tej pory mój najlepszy overall.

@bosman
gratuluję świetnej kolejki.
bez doładowania ponad 140 pkt to dobre żniwa!

Dzięki, miło usłyszeć zwłaszcza od Ciebie! Gratuluję ustrzelenia dubletu! To teraz czekamy na okienko, Zabaleta w WHU wpisany na listę życzeń :)
 
Dzięki, miło usłyszeć zwłaszcza od Ciebie! Gratuluję ustrzelenia dubletu!
dziękuję bardzo.
szczerze, to liczyłem, że uda się w h2h, bo złapałem wiatr, a że przy okazji wyszło i punktacji ogólnej- to już szczęście dopisało.
zabaleta będzie ciekawą opcją, szczególnie gdy będzie za 5.0.
dobrze postudiować składy beniaminków, bo tam mozna znaleźć ciekawe różnice.
 
ja już w tamtym roku chyba w listopadzie zupełnie odpuściłem i nic nie zmieniałem do końca sezonu ani nie zaglądałem bo mi sie nie chciało i chyba w tym roku już chyba nawet nie składam drużyny
mimo że lige śledze bardzo cały czas
 
panowie to może ustawimy sobie draft ligę?
8 ludzi potrzeba.
draftujemy o konkretnej godzinie.

i będzie tam tylko jeden kane, jeden aguero, jeden lukaku, itd.
jednym słowem sprzątamy sobie zawodników sprzed nosa, bo nie ogranicza nas budżet...
 
panowie to może ustawimy sobie draft ligę?
8 ludzi potrzeba.
draftujemy o konkretnej godzinie.

i będzie tam tylko jeden kane, jeden aguero, jeden lukaku, itd.
jednym słowem sprzątamy sobie zawodników sprzed nosa, bo nie ogranicza nas budżet...

Jak nie będzie innych lepszych chętnych to i ja spróbuję.
 
Back
Top