Fantasy Premier League?

Mi euro trochę psuje pake, bo kilku piłkarzy może nie zagrać z tego powodu z najbliższych meczach, a planowałem ich mieć w swoim składzie. Zobaczymy, ten sezon zamierzam śledzić żywiej niż poprzednie, zarówno w FPL jak i BPL, dlatego liczę na lepszy rezultat.

No i Musafiego nie dodali.. bo w sumie jeszcze nie potwierdzono transferu :D
 
Juz 19 pktow na ławce, a jeszcze jutro Feghouli :confused:

Chyba zrezygnuje z gry dwoma bramkarzami, bo zawsze zle wybieram.
 
Kurwa, dopiero druga kolejka (niespodziewanie od piątku) a ja już zapomniałem ogarnąć skład.
Ja zrobiłem kilka dni temu wild carda. Ustawiłem z góry skład i zupełnie zapomniałem, że dzisiaj mecz. Dobrze, że United ładnie zapunktowało. Źle, że nie dałem Ibrze kapitana.
 
Zapomniałem, że miałem sprzedać kogoś z dwójki Kane/Aguero i kupić Zlatana... No, ale to nic, mam dwa transfery na następny tydzień, może coś wymyślę.
 
W tamtym tygodniu Foster na lawce(10pkt), wiec w tej kolejce usiadl na niej Heaton - chyba nie musze pisac ile pktow zdobyl :confused:
Atak mnie ratuje w tej kolejce, reszta cieniutko.
 
pierwszy raz w historii wygralem z tidzejem w h2h. nawet jak zajalem w zeszlym sezonie 3 miejsce na koniec, to i tak 2 razy w pizde bylo
 
Sprzedałem przed tą kolejką Williana, kupiłem Snodgrassa, chociaż się zastanawiałem nad Ferem.. Snodgrass zszedł w 48 minucie, Fer i Willian strzelili bramkę. Nie mam szczęścia w FPL'u.
 
Myślałem, że w tym sezonie będę mógł tego nie robić ale 3 słabe kolejki, 3 porażki w H2H i tylko garstka zawodników, na których dobrze postawiłem od początku sezonu (Aguero, ale jego to nawet szympans by wziął do składu, Gray, Capoue, van Aanholt, Evans i Foster).

Witaj dzika karto!
 
Myślałem, że w tym sezonie będę mógł tego nie robić ale 3 słabe kolejki, 3 porażki w H2H i tylko garstka zawodników, na których dobrze postawiłem od początku sezonu (Aguero, ale jego to nawet szympans by wziął do składu, Gray, Capoue, van Aanholt, Evans i Foster).

Witaj dzika karto!

Sięgasz po dziką kartę przed meczem ze mną, strach Cię obleciał :cool:


:mamed:
 
w tej kolejce zrobić 30- kilka punktów to jakiś dramat.
mi się to udało... :wall:

chadli- 1,0%.
przed tą kolejką w składzie miała go tylko jego rodzina.
 
Ale zrobiłem bajzel w tej kolejce - cała ciężka praca z WC zaprzepaszczona bo przekonałem się do dwóch tez a) wolę na tę kolejkę Lukaku niż Aguero b) Janssen na pewno zagra lepiej niż nie punktujący (z mocnymi obronami) od dwóch meczów Defoe.

Wyszło jak zwykle.
 
O kurwa, nawet boję się wchodzić teraz na swoje konto... bo od września nie zajrzałem do gry. Zupełnie zapomniałem, znowu :wall:
 
lubię takie kolejki kiedy wynik w h2h w zasadzie trzyma się do ostatniej minuty ostatniego meczu.
tak było teraz i tym razem skończyło się szczęśliwie.
wreszcie odblokował się bony.
we właściwym momencie...!
 
Back
Top