Fantasy Premier League?

Ja tragedia, Lukaku dostał opaskę, Vardy dostał czerwoną, Aguero sprzedałem (4 bramki...) ale może @herrflick uda się ograć, mam 3 punkty przewagi i w grze Ozila i Bellerina, her ma tylko Ozila, ale z opaską... Miejmy nadzieję, że Mesut nie zrobi dziś nic dobrego xD


Zero obawień mój drogi.

Napisałem to przed startem sezonu:

Znowu dołacze, a pewnej soboty obudze sie o 14 z kacem gigantem i przypomne sobie ,,O kurwa transfery!''-po czym dam sobie spokoj do końca sezonu. #anotheryearsamestory

No i się ziściło. #mysticherrflick,
Nie było mnie tam ze 2 miesiące.
Aż z ciekawości się zaloguję.Jak nie jestem na dnie to sukces.
 
Zero obawień mój drogi.

Napisałem to przed startem sezonu:

Znowu dołacze, a pewnej soboty obudze sie o 14 z kacem gigantem i przypomne sobie ,,O kurwa transfery!''-po czym dam sobie spokoj do końca sezonu. #anotheryearsamestory

No i się ziściło. #mysticherrflick,
Nie było mnie tam ze 2 miesiące.
Aż z ciekawości się zaloguję.Jak nie jestem na dnie to sukces.


Ja do poprzedniej kolejki też zapomniałem o fplu na 1,5-2mc, a wcześniej też zaglądałem tylko w piątek ustawić drużynę, bez głębszych analiz.
 
wreszcie udała mi się kolejka, choć pierwsze dwa dni na to nie wskazywały.
dopiero zaległe mecze zrobiły z tą kolejkę dość dobrą.
mogło być lepiej, ale nie ma co narzekać.
sanchez jednak zrobił swoje mimo moich obaw.
walka o podium w h2h trwa w najlepsze!
 
klopp ma na nas wyjebane troszkę.
rotuje na grubo...:wall:
ja sie ciesze ze firmino nie zagral, bo z lawki wchodzi deeney z 13 pkt :D a clyne zagral, ale szkoda gadac. mam nadzieje, ze city zagra taka sama obrona co zwykle ostatnio
 
z graczy ligowego topu punkty zrobił tylko kane.
reszta asów od 0 do 3.
pomijając, że można było na kapitana wstawić mane bądź noble, występ mojego kapitana sancheza można uznać za udany!
3 x 2 = 6 !!!!! :mamed:
 
Liverpool pozbawił mnie zwycięstwa w h2h. Wlasciwie to Klopp i pomysł z wystawieniem trzeciego składu na Swansea.
 
pozbawił mnie zwycięstwa w h2h

nie płacz!
szanse masz i to spore.

a tak na spokojnie patrząc w kalendarz gier, nie masz wrażenia, że co najmniej sobotniego popołudnia będę twoim najlepszym kolegą....:lol:
 
nie płacz!
szanse masz i to spore.

a tak na spokojnie patrząc w kalendarz gier, nie masz wrażenia, że co najmniej sobotniego popołudnia będę twoim najlepszym kolegą....:lol:
Wiesz, nawet nie patrzyłem na kalendarz. Ustawiłem skład, zrobiłem jeden, ostatni transfer i będzie co ma być. Klopp pewnie znowu będzie rotował, więc nie liczę na dobry wynik. Muszę pomyśleć czy jest sens np. potracić punkty kosztem nowych transferów, głównie z drużyn, które o coś się biją.
 
Muszę pomyśleć czy jest sens np. potracić punkty kosztem nowych transferów, głównie z drużyn, które o coś się biją.

przecież masz jeszcze dziką kartę i niewykorzystany hit bench boost....
albo karta i jedziesz ze składem pod te dwie kolejki, albo ławka gra i karny transfer spłaca się sam.

a ja w przyszłej kolejce gram z gościem nad tobą.
mam już dla niego przygotowanego potrójnego kapitana.
on pewnie pójdzie ławką.
zobaczymy co z tego wyjdzie...
 
przecież masz jeszcze dziką kartę i niewykorzystany hit bench boost....
albo karta i jedziesz ze składem pod te dwie kolejki, albo ławka gra i karny transfer spłaca się sam.

a ja w przyszłej kolejce gram z gościem nad tobą.
mam już dla niego przygotowanego potrójnego kapitana.
on pewnie pójdzie ławką.
zobaczymy co z tego wyjdzie...
Wow, faktycznie :D Nie zwrociłem uwagi.
 
Ja jeszcze moge wejsc na 3 w h2h, a w normalnej licze na 2 , chociaz sa szanse nawet na dogonienie @Tidzej a. Jebane city musialo tyle wpuscic, 3 typa mialo 0 pkt u mnie, a i tak mialem te 56 pkt
 
Jak kupiłem Martiala i dałem mu potrójnego kapitana, to nawet go kurwa na ławce nie ma... W tym sezonie to ja szczęścia nie mam..
 
Syria Top Team- czyja to drużyna? Bo to jest coś niespotykanego, najwięcej punktów w lidze i jednocześnie dopiero 14 miejsce w H2H :o o:
 
w obu ligach miejsca na najnizszym stopniu podium w pierwszym sezonie, ktory ogarnialem od poczatku do konca (poza kilka razy zmiana kapitana, co moglo mi dac wygrana w zwyklej lidze..). w h2h niezly poscig w ostatnich 15 meczach, 13 zwyciestw
 
u mnie sezon słaby w ogólnym podsumowaniu- jeden i drugi.
dwie ostatnie kolejki słabe i podium w h2h nieutrzymane.
na początku sezonu trochę odleciałem, bo zamiast iść w szablon, ja szukałem nowych technik.

wygranym gratuluję!
 
Ja straciłem lidera h2h chyba na 4 kolejki przed końcem sezonu. Przegralem wtedy 1 pktem po tym gdy Klopp gotował i wystawił na Swansea dzieciaków. Nie zagrało trzech podstawowych graczy, w dodatku doszła kontuzja. Nie udało mi się odrobić, mimo rewelacyjnych ostatnich kolejek. Szkoda, że nie potrafię być systematyczny przez cały sezon.
 
FPL wróciło!

Niestety w nowej flashowej odsłonie, która ładuje się znacznie wolniej, wymaga więcej klikania i nie mieści się na ekranie mojego laptopa :(

fantasy.premierleague.com

Ligi już przygotowane

Klasyk:
Code to join this league: 123333-40232

H2H (na 20 drużyn):
Code to join this league: 123333-40250


Po ostatnim sezonie kiedy na otarcie łez musiałem zadowolić się wygraną w Copa pomimo żałosnego 15 czy 16 miejsca w H2H mam nadzieję, że opaskę kapitana będę rozdawał rozważniej.

BTW chyba nie zrobiłem screenshota tabeli na koniec, kto wygrał head to head w końcu?
 
Będzie zamknięta rejestracja do H2H? Bo bym poczekał ze zrobieniem składu jeszcze na transfery przed 10 sierpnia, a teraz nie mogę się do ligi zapisać chyba, jak składu jeszcze nie mam.
 
Będzie zamknięta rejestracja do H2H? Bo bym poczekał ze zrobieniem składu jeszcze na transfery przed 10 sierpnia, a teraz nie mogę się do ligi zapisać chyba, jak składu jeszcze nie mam.
Można wybrać skład i potem zmienić wszystkich
 
ja poczekam z wstąpieniem do h2h kilka dni.
zawsze robiłem to dość szybko i zawsze miałem kiepski terminarz.
teraz mówię dość!
:DC:
 
Miło mi widzieć, że na 5 dni przed rozpoczęciem EPL mamy już 17 drużyn w H2H - zostały jeszcze tylko 3 miejsca.

Ku zwiększeniu zainteresowania:

Liga H2H-
Code to join this league: 123333-40250


Liga klasyczna-
Code to join this league: 123333-40232
 
już miałem ekipę gotową, a tu sypie transferami na koniec.
bolasie, benteke, williams- jeszcze niech oni przejdą i robię ekipę od nowa....

stones w city- cena 5.0 :mamed:
 
panowie dwie drużyny jeszcze w h2h do pełnej 20 brakuje.
dopiszcie się!

Podbijam!

Liga H2H-
Code to join this league: 123333-40250

Przemodelowałem swoją drużynę i pomimo kilku wątpliwości gotowy do bitwy o mistrzostwo.
 
Back
Top