Fantasy Premier League?

ehh kupilem alderweielda, w bramce lloris, dier tez na obronie i tottenham musial sobie jebnac samoboja...
 
ehh kupilem alderweielda, w bramce lloris, dier tez na obronie i tottenham musial sobie jebnac samoboja...

gra trójką w tyłach z tej samej ekipy rzadko przynosi wymierne korzyści.
sztuka polega na trafieniu w mecz z czystym kontem, a najlepiej kilka.
w tym sezonie były już serie po 3, 4 mecze z czystym kontem.
spurs taką już mieli, do tego toby i dier czasem przynoszą punkty z ataku.
najbliższe trzy z czterech meczów przyjazne, tylko ten wyjazd do city, a wtych meczach ostatnio gole padają hurtowo.
pomysł ciekawy, jeśli się obroni.
 
gra trójką w tyłach z tej samej ekipy rzadko przynosi wymierne korzyści.
sztuka polega na trafieniu w mecz z czystym kontem, a najlepiej kilka.
w tym sezonie były już serie po 3, 4 mecze z czystym kontem.
spurs taką już mieli, do tego toby i dier czasem przynoszą punkty z ataku.
najbliższe trzy z czterech meczów przyjazne, tylko ten wyjazd do city, a wtych meczach ostatnio gole padają hurtowo.
pomysł ciekawy, jeśli się obroni.
no wlasnie ten mecz mial byc na 0 z tylu, normalnie nigdy nie mam wiecej niz 2 z jednej ekipy z tylu(w tym jeden bramkarz). no ale trudno, wazne, ze ighalo na kapitanie jest
 
gwoździa na koniec tej kiepskiej dla mnie kolejki przybił sam wenger ściągając giroud w 20 minucie...
szkoda, bo była szansa na trochę lepszy wynik...
 
dwa razy z rzędu nietrafiony kapitan i dwie kolejne wtopy w h2h.
obie czterema punktami.
a już dotarłem do czołówki.....:wall:
 
Kto jest tak madry jak ja i zostawil Mahreza na lawce? :boystop:
Dobrze, ze chociaz zrezygnowalem z zakupu Aguero.
 
Kto jest tak madry jak ja i zostawil Mahreza na lawce? :boystop:
Dobrze, ze chociaz zrezygnowalem z zakupu Aguero.
ja i dalem go dopiero na druga zmiane.... a juz sagna z city nie zagral i chuj... vardyego za to zostawilem :/
 
weekend zaczyna się pięknie.
jeden zabity, trzech kontuzjowanych mniej lub bardziej....
znowu karny transfer....
 
czwarty z rzędu bubel w h2h...
wielki świat odjeżdża, ale o podium postaram się powalczyć.

Kiedy ten przełożony mecz Lpool-Everton i Newcastle-City zostanie rozegrany w FPLU

odpowiedź będzie za około tydzień, po losowaniu, ponieważ w przyszły weekend gra puchar anglii.
ćwierćfinały przewidziane są na 12 marca (wtedy też gra kolejka) także kalendarz jeszcze się rozjedzie.
wtedy zapewne wrzucą obecne i nowe zaległości...
 
Miałem dwa transfery w ten weekend. Zobaczyłem, iż Lukaku nie gra, więc kupiłem Sturridge. Potem się zoorientowałem, że ten też nie gra, to kupiłem sobie Rooneya. No to się Shrek połamał i jestem w d..ie
 
Po pierwszej od dłuższego czasu wybitnej kolejce znowu awansowałem do pierwszych 100,000 overall. Celem pocieszenia swojego arcysłabego sezonu w Campeonato jest przynajmniej wygranie Copy gdzie wróciłem na prowadzenie.

Kto jest FC Szyszki, czyli moim głównym rywalem?

W ramach rozsierdzania siebie policzyłem też, że przegrałem aż 8(!) spotkań w tym sezonie różnicą sześciu lub mniej punktów. Masakra.
 
33 kolejka bogatsza o spotkanie crystal palace- everton.
34 to potężne odrabianie ligowych zaległości i aż 15 spotkań w kolejce.
35 za to będzie uboższa o 3 mecze (półfinały fa cup).
ostatnie zaległe spotkania zostały dodane do 37 kolejki.
 
Po pierwszej od dłuższego czasu wybitnej kolejce znowu awansowałem do pierwszych 100,000 overall. Celem pocieszenia swojego arcysłabego sezonu w Campeonato jest przynajmniej wygranie Copy gdzie wróciłem na prowadzenie.

Kto jest FC Szyszki, czyli moim głównym rywalem?

W ramach rozsierdzania siebie policzyłem też, że przegrałem aż 8(!) spotkań w tym sezonie różnicą sześciu lub mniej punktów. Masakra.

Szyszki moje, ostatnie dwie kolejki przez te przełożone spotkania i kontuzje sporo punktów mi urwały i chyba ciężko będzie odzyskać prowadzenie :)
 
Ja już olałem tego FPLa, w następnym sezonie się chyba wezmę za skład. Ale może przed 34 kolejką się obudzę, bo można będzie coś ugrać.
 
aguero się odnalazł, a ja dalej śpię.
mój oponent liderujący w h2h zdążył się obudzić.
nadzieja, że sanchez podejmie wyzwanie.

heurelho gomes....
jak ktoś z aktywnych ekip zostawił go w meczowej 11- szacunek....
gość obronił dwa karne!
 
aguero się odnalazł, a ja dalej śpię.
mój oponent liderujący w h2h zdążył się obudzić.
nadzieja, że sanchez podejmie wyzwanie.

heurelho gomes....
jak ktoś z aktywnych ekip zostawił go w meczowej 11- szacunek....
gość obronił dwa karne!
O dzień dobry rywalu. Ostatnią kolejkę przespałem zupełnie, bo nie zwróciłem uwagi, że niektórzy mają zaległe mecze, co przypłaciłem przegraną.
Teraz też nie miałem zbytnio pola manewru, bo wild card wykorzystany, dostępny jeden transfer, więc liczyłem na geniusz Aguero. Mam nadzieję, że poprawi swój wyczyn w następnym meczu.
 
ja dalem troche dupy, bo po zagraniu wildcard nie mozna krzystac z dodatkowych kart, a chcialem dac potrojnego i lawke, no ale trudno. widzialem, ze ktos mial gomesa w skladzie, jebaniutki 19 pkt jako bramkarz
 
O dzień dobry rywalu. Ostatnią kolejkę przespałem zupełnie, bo nie zwróciłem uwagi, że niektórzy mają zaległe mecze, co przypłaciłem przegraną.
Teraz też nie miałem zbytnio pola manewru, bo wild card wykorzystany, dostępny jeden transfer, więc liczyłem na geniusz Aguero. Mam nadzieję, że poprawi swój wyczyn w następnym meczu.

zobaczymy co zrobi sanchez.
może i on coś ugra.
do tego mój zły wybór martial zamiast rashford.....:wall:
w przeciwnym razie dostanę słuszne bęcki i ten sezon zamkniemy stosunkiem 2-0 w twoją stronę.
gorzka pigułka będzie, z drugiej strony idziesz w h2h dość mocno (dobre decyzje + szczęście w kalendarzu), także jeżeli nawet, to wielkiego wstydu mi to nie przyniesie.
mam nadzieję, że będziemy się emocjonować naszym pojedynkiem do samego czwartku i ostatniego meczu!
:beer:
 
zobaczymy co zrobi sanchez.
może i on coś ugra.
do tego mój zły wybór martial zamiast rashford.....:wall:
w przeciwnym razie dostanę słuszne bęcki i ten sezon zamkniemy stosunkiem 2-0 w twoją stronę.
gorzka pigułka będzie, z drugiej strony idziesz w h2h dość mocno (dobre decyzje + szczęście w kalendarzu), także jeżeli nawet, to wielkiego wstydu mi to nie przyniesie.
mam nadzieję, że będziemy się emocjonować naszym pojedynkiem do samego czwartku i ostatniego meczu!
:beer:
Postawiłem na h2h po tym, gdy zupelnie zrujnowalem start sezonu zlymi decyzjami oraz przegapieniem kilku kolejek w normalnej lidze. Starałem się dobierać sklad "pod rywala" i poki co ten system się spisuje.
 
klopp jaką piękną niespodziankę nam zrobił.
super rotacja.
dobrze, że w tygodniu grają vs everton, tam rotacji być nie powinno.
 
jednak emocje do ostatniego meczu.
mam 5 pkt straty i w grze sanchez,a jako kapitan i iwobi.
znając moje szczęście sanchez zagra za 1 pkt, bo dostanie żółtą kartkę, a iwobi wejdzie z ławki na kwadrans....
 
jednak emocje do ostatniego meczu.
mam 5 pkt straty i w grze sanchez,a jako kapitan i iwobi.
znając moje szczęście sanchez zagra za 1 pkt, bo dostanie żółtą kartkę, a iwobi wejdzie z ławki na kwadrans....
ktora druzyna twoja? ja w tej kolejce rozbilem bank
 
Ja tragedia, Lukaku dostał opaskę, Vardy dostał czerwoną, Aguero sprzedałem (4 bramki...) ale może @herrflick uda się ograć, mam 3 punkty przewagi i w grze Ozila i Bellerina, her ma tylko Ozila, ale z opaską... Miejmy nadzieję, że Mesut nie zrobi dziś nic dobrego xD
 
Back
Top