Fantasy Premier League?

clark- posiadanie 0,7 %.
to chyba mój pierwszy celny transfer.
piłka mu jeszcze spadnie na głowę w tym sezonie kilka razy.

spory minus to grający bramkarz za 4.0.
dublowanie obrony newcastle wczoraj, to żniwa, jednak taka sytuacja może się często nie powtarzać.

benteke kosztem rooney'a wziąłem ze względu na terminarz- duży błąd, który kosztuje cenny transfer na tym etapie, a nie mam nikogo z united w pomocy.
a warto...
 
dałem kapitana Cziczarito, myślałem że zrobiłem błąd życia bo standard miałem Lukaku ale:

no i miałem kurwa Britosa który okazał się rzeźnikiem :lol:

nie wiem czy Kevinka nie pogodnić bo kosztuje krocie a narazie nic nie punktuje kompletnie
 
clark- posiadanie 0,7 %.
to chyba mój pierwszy celny transfer.
piłka mu jeszcze spadnie na głowę w tym sezonie kilka razy.

spory minus to grający bramkarz za 4.0.
dublowanie obrony newcastle wczoraj, to żniwa, jednak taka sytuacja może się często nie powtarzać.

benteke kosztem rooney'a wziąłem ze względu na terminarz- duży błąd, który kosztuje cenny transfer na tym etapie, a nie mam nikogo z united w pomocy.
a warto...

Graty za Clarka, wielu juz zrezygnowalo z Newcastle. Ja bym sprzedal KVB - jakos mocno cofniety gra, poza tym narazie city nie odpala.
Ja juz po wildcardzie :siara: Wciaz z Kanem - moim koszmarem w fpl. W tamtym sezonie, nie mialem go w koncowce, gdy strzelal milion bramek i kosztowalo mnie to -712637681 miejsc w dół. Oczywiscie, teraz poszedlem za tlumem i chcialem go miec w skladzie, co kazdy widzi jak sie skonczylo. Klątwom sierpnia czy wembley chuj w dupe.
Teraz 2 tygodnie przerwy co kaze czekac z jakimikolwiek ruchami transferowymi.
 
Zrobienie Lukaku kapitanem kosztem Mane - nieopłacalne w tej kolejce.
Pewnie sprzedam De Bruyne, ale poczekam jeszcze na urazy po przerwie reprezentacyjnej, aby nie marnować transferów.
 
@Visu

dzięki, fart trochę, ale udało się.
miałem typa już przed inauguracją, potem zamieniłem, bo jest tam grający bramkarz za 4.0.
teraz wziąłem w zasadzie szukając oszczędności kosztem holdinga.
i to był strzał w 10.

za to mój atak nim nie był na pewno w tej kolejce...
1-0 (c)-1 ...[/QUOTE]
 
dwóch moich obrońców strzela po bramce.
niestety oba do swoich bramek.
jeden na ławce i to jedyny plus.

trzech graczy city w drużynie i 2 pkt...
0+1+1

zabity przez southampton zostałem w tej kolejce.
 
to uczucie, gdy zmieniasz godzinę przed zamknięciem kolejki kapitana i vice kapitana miejscami.
:stevecarell:
aguero na kane'a...
 
dwa remisy i porażka punktem w trzech ostatnich meczach.
przecież to jakiś żart.
tytuł w h2h nie do obrony raczej.
 
2unvjio.jpg

:siara:
 
zepsułem ten sezon.
mam takie wrażenie.
można było ugrać coś więcej.
trzeba wyciągnąć wnioski i spróbować się poprawić!

@allan77
moje gratulacje.
świetny sezon, bardzo dobry overall
szkoda, że nie udało się skończyć w pierwszych 10.000.
było blisko!
 
@allan77
moje gratulacje.
świetny sezon, bardzo dobry overall
szkoda, że nie udało się skończyć w pierwszych 10.000.
było blisko!

Dzięki, może by się udało gdyby nie okrutnie zmarnowany Triple captain, dałem Kane'owi na podwójną kolejkę na początku styczni i w jednym meczu wszedł z ławki, w drugim 90 minut ale nic nie strzelił o ile pamiętam. Pod koniec sezonu Aubameyang i Salah do spółki robili mi wynik.
 
10 sierpnia zaczyna grać liga.

jeżeli gramy draft to trzeba jakiś korzystny termin ustalić.

325073-373357
copa cohones
 
W tym sezonie, przez mundial, ciężki wybór startowo :)

U mnie bez problemu, właściwie tylko czterech zawodników, którzy prawdopodobnie nie zagrają w 1 kolejce ze względu na MŚ rozważałem do podstawowej 11. Z tym, że z pomocą przyszedł trochę terminarz.
 
Ciekawe czy w tym sezonie dogram do końca, czy po słabych wynikach odpuszczę w połowie :D A zaryzykowałem u siebie trochę z pomocą
6g96dg.png
 
Ciekawe czy w tym sezonie dogram do końca, czy po słabych wynikach odpuszczę w połowie :D A zaryzykowałem u siebie trochę z pomocą
6g96dg.png
zmień póki czas, Shaqiri będzie grzał ławę i wchodził sporadycznie. Chyba, że Salah lub Mane dostaną kontuzji i wykluczy ich to na dłuuugi czas. Ja w tym sezonie nie wiążę żadnych nadziei, skleiłem słaby skład na szybko.
 
mam kurwa gigantyczny problem z obrońcami
15.5 mln na 3 graczy i kompletnie nie wiem kogo wziąć, a zostało 1h
masakra
 
nowy sezon i startuje stary konkurs- ile punktów zrobił twój ostatni gość w składzie....

na marginesie ten mój to może być skarbonka.
jeżeli bednarek będzie grał to mamy dwóch obrońców po 4.0, którzy grają.
to 8 baniek.
do tego gra jednym bramkarzem (tak, te 6,0 za ddg....), drugi bramkarz- statysta 4.0.
trzech graczy 12 baniek.
to jest dodatkowe 1,5 bańki na start.
 
Back
Top