Fantasy Premier League?

to była oczywistość, kusiło to triple

Nie wiadomo tylko kiedy Guardiola wystawi Aguero i Jesusa, a kiedy nimi będzie rotował, dlatego nie zawsze jest to taki pewniak... Stawiam, że w późniejszej części sezonu Aguero będzie częściej ustępował miejsca młodemu Brazylijczykowi.
 
Nie wiadomo tylko kiedy Guardiola wystawi Aguero i Jesusa, a kiedy nimi będzie rotował, dlatego nie zawsze jest to taki pewniak... Stawiam, że w późniejszej części sezonu Aguero będzie częściej ustępował miejsca młodemu Brazylijczykowi.
ja gdzieś czytałem, że pep bardzo podniecony opowiadał o systemie 3-5-2.
to sporo wyjaśnia, ale oczywiście jest ten margines, bo to guardiola.
 
Nie wiadomo tylko kiedy Guardiola wystawi Aguero i Jesusa, a kiedy nimi będzie rotował, dlatego nie zawsze jest to taki pewniak... Stawiam, że w późniejszej części sezonu Aguero będzie częściej ustępował miejsca młodemu Brazylijczykowi.
oczywiście, ale w tym meczu to dać mu kapitana było musem jeżeli ktoś go miał
 
po cichu knuję, jak pozbyć się salaha...
13 milionów- za to można wszystko.
tylko te przerażające posiadanie- 54%
weryfikacją byłaby tutaj jakaś dłuższa pauza egipcjanina.
kontuzji nie życzę nikomu, ale czerwona kartka...:lol:

natomiast kolega keita może okazać się mistrzem przechwytów i asyst drugiego stopnia.
a z tego punktów tutaj nie ma.
7,5 miliona- dużo.
 
ja mam salaha i firmino, ale myśle nad mane i kanem, ale ewentualne ruchy dopiero po przerwie na repre bo teraz wymieniam inne pozycje
i musze się też przyjrzeć dokładniej salahowi, on swoje liczby pewnie będzie robił ale czy jest warty aż 13? po występie w 1 meczu powiedziałbym że zdecydowanie nie bo nie wniósł aż tyle do gry i wydaje mi się że w tym sezonie te liczby w lfc się mogą rozłożyć troche bardziej niż w poprzednim
 
po cichu knuję, jak pozbyć się salaha...
13 milionów- za to można wszystko.
tylko te przerażające posiadanie- 54%
weryfikacją byłaby tutaj jakaś dłuższa pauza egipcjanina.
kontuzji nie życzę nikomu, ale czerwona kartka...:lol:

natomiast kolega keita może okazać się mistrzem przechwytów i asyst drugiego stopnia.
a z tego punktów tutaj nie ma.
7,5 miliona- dużo.

Ja kombinuję zaś, jak przerobić skład, żeby do Salaha dokupić Mane. Mam teraz dwa wolne transfery, ale użyję jeden, dwa jednocześnie pójdą w ruch po przerwie na reprezentacje. Niestety w tym roku skład ogarniałem na odpierdol i pewnie niedługo wjedzie dzika karta..
 
do Salaha dokupić Mane.
sane lub silva to twój mane.

obecność graczy huddersfield i to dwóch jest zbędna.
oni nie będą wiecznie tracić tyle goli, ale w tej chwili nie jest to dobra lokata.
zanka out i szukaj kogoś typu alonso/mendy.
masz kupę kasy w banku.

warto mieć na uwadze rotację.
stąd sane/silva.
jednak klopp też potarfi rotować, a nawet będzie musiał.
gra z city w tym sezonie o wszystko co się da, a to wymaga szerokiej kadry.
rotacja.
dlatego żeby zbytnio nie płakać trzeba mieć grających rezerwowych z większymi szansami na punkty niż stephens i quaner.
 
schlupp to ciekawa opcja.
klasyfikowany jako obrońca, gra w drugiej linii, wymienia piłki z kolegą o nazwisku van aanholt, do tego kosztuje 4,5.
2,5% posiadania i terminarz do 10 kolejki bardzo fajny.
 
sane lub silva to twój mane.

obecność graczy huddersfield i to dwóch jest zbędna.
oni nie będą wiecznie tracić tyle goli, ale w tej chwili nie jest to dobra lokata.
zanka out i szukaj kogoś typu alonso/mendy.
masz kupę kasy w banku.

warto mieć na uwadze rotację.
stąd sane/silva.
jednak klopp też potarfi rotować, a nawet będzie musiał.
gra z city w tym sezonie o wszystko co się da, a to wymaga szerokiej kadry.
rotacja.
dlatego żeby zbytnio nie płakać trzeba mieć grających rezerwowych z większymi szansami na punkty niż stephens i quaner.

Po prostu trzech rezerwowych to zapchajdziury, nie miałem pomysłu kogo wrzucić.
P.S. Byłem pewien, że został mi tylko milion w banku, a tutaj jednak mam trochę możliwości.
 
Ja pierwsza kolejka 81 teraz 75 więc start całkiem udany. Aguero na kapitanie w 2 kolejce dał 40 pkt. Narazie jestem zawiedziony Firmino dam mu jeszcze jedna kolejkę jak nie to out i wjeżdża Mane bo widać że jest w formie
 
Teraz mam dylemat... Liverpool gra na Anfield z BHA i nie wiem czy zostawić opaskę Salahowi czy przerzucić ją na Mane, który jest ostatnio w gazie. Mógłbym dać ją Aguero, ale grają oni z Wilkami na wyjeździe.
 
Teraz mam dylemat... Liverpool gra na Anfield z BHA i nie wiem czy zostawić opaskę Salahowi czy przerzucić ją na Mane, który jest ostatnio w gazie. Mógłbym dać ją Aguero, ale grają oni z Wilkami na wyjeździe.

Gdyby Salah był skuteczniejszy ostatnio nie miałbyś wątpliwości :) Chyba, że masz czutke na Mane.
 
Mane,Salah,Aguero w składzie ? To już na resztę drużyny funduszy nie zostało chyba :D

----
Ja też wildcard, mimo że w pierwszych dwóch kolejkach nie tak żle: 65 i coś koło 60... W ataku mam tylko dylemat z tym Jesusem no i kto na ławke : Gray Rashford dziś jeszcze pomyślę
 
Ja tak samo dylemat z opaska Aguero czy Salah. W zeszłym tygodniu nie miałem problemu i postawiłem na Kuna, w tym tygodniu ciężko podjąć decyzję tym bardziej, że u Guardioli nigdy nie wiadomo jaki skład wybiegnie.
 
Ja tak samo dylemat z opaska Aguero czy Salah
prochu tutaj nie wyślisz.
salah 54%
kun 46%

nawet jak źle trafisz, i lepiej zagra ten, któremu nie dasz opaski, to nie umrzesz.
ja gram salaha, ale mogę bredzić, także najlepiej idź za swoją pierwszą myślą!

a pan eden hazard jest ciągle w twoim posiadaniu?
jeżeli tak, to może warto- 12,7% posiadania.
to nie będzie przechwyt, ale różnica na pewno.
 
prochu tutaj nie wyślisz.
salah 54%
kun 46%

nawet jak źle trafisz, i lepiej zagra ten, któremu nie dasz opaski, to nie umrzesz.
ja gram salaha, ale mogę bredzić, także najlepiej idź za swoją pierwszą myślą!

a pan eden hazard jest ciągle w twoim posiadaniu?
jeżeli tak, to może warto- 12,7% posiadania.
to nie będzie przechwyt, ale różnica na pewno.
Ja Hazarda nie miałem. Do tego Sarri mówił że gotowy na 50-60 minut. Kun zostaje jako kapitan
 
Do tego Sarri mówił że gotowy na 50-60 minut
wystarczający czas, aby ukuć obronę newcastle, która mu leży, jak mało która.

Kun zostaje jako kapitan
wieczorem zobaczymy, jak to się ułożyło.
kun to potwór i jak jest w gazie, to nieważne z kim, gdzie, o której i w jaką pogodę.
ja zostaję z salahem.

banda twoja jak się nazywa?
 
Mam nadzieję, że zmiany, które wprowadziłem dadzą mi punkty :D
b8lc06.png
Cooka dałem za Ake do 1 składu, albo może zagrać z 5 pomocnikami? Dać Nevesa za Cooka? I kapitanów zmieniłem, C - Mane i V- Aguero.
 
david brooks z bournemouth - 5.0.
posiadanie 0,2%.
kalendarz poza wyjazdem do chelsea przyjemny.
trochę szumu chłopak robi w przodzie.
 
wystarczający czas, aby ukuć obronę newcastle, która mu leży, jak mało która.


wieczorem zobaczymy, jak to się ułożyło.
kun to potwór i jak jest w gazie, to nieważne z kim, gdzie, o której i w jaką pogodę.
ja zostaję z salahem.

banda twoja jak się nazywa?
Mnie nie ma w lidze cohones niestety. Jak narazie tragedia 39 pkt i jutro tylko Eriksen mi został, który ma ostatnią szansę. Fawelarza czerwo do tego brakło szczęścia Aguero bo na spokojnie mógł 2 razy ugryźć.
 
Zmarnowałem potrójnego kapitana na Aguero w tej kolejce... Zawsze mu tak dobrze szło z Newcastle, a tutaj tylko asysta..
 
Strzeliłem dzisiaj rekord w sezonie, zdobyłem 67 pkt, Mane na kapitanie 20pkt.

Ps. My tylko 13 osób mamy w grupie fantasy, czy ja do złej grupy należę? A jeżeli tak, to zrobiłem najlepszy wynik :D
 
Back
Top