Fantasy Premier League?

Zawodników, którzy nie zagrali zastępują zawodnicy z ławki, oczywiście w kolejności ustawienia (bramkarz tylko bramkarza). Gdyby pierwszy na ławce był Van Wolsfinkel to faktycznie mielibyście remis :)
 
Arsenal dał dupy po całości, a u mnie to oni są główną siła napędową.



Za tydzień Southampton gra z Man Utd, jeżeli stracą kilka bramek to będzie przejebane, bo są podstawą mojej defensywy.
 
@Hubcio



na to liczę, dlatego cieszyły mnie twoje zmiany....



powiem ci nawet kto strzeli im bramkę- oczywiście robin van persie, którego się pozbyłeś, a ja nie....
 
Gratki Yazz, jednak wildcard sie oplacil :-)



W niedziele rano, bylem niemal pewien, ze trio Ozil, Giroud, Ivanovic>Lallana, Amalfitano, gratuluje nosa.



Utrata lidera boli :-)
 
@ Visu



dziękuję, to była przyjemność....



nie było ko w ostatniej rundzie, tylko wymęczona decyzja z finiszem w mistrzowskich rundach, jednak to wygrana.



a ta z liderem smakuje zawsze lepiej niż inne 3 punkty...



ale żeby nie było, że nie doceniam cię jako przeciwnika to zaproponuję ci rewanż pod koniec sezonu....:-)



to była trudna kolejka, bardzo wyrównana- 4 na 14 spotkań w naszej lidze miało większą różnicę niż 7 punktów...



jest jednak pewien niedosyt, bo o ile zawodnicy zwerbowani tytułem dzikiej karty okazali się świetnym wyborem, to ci których wyznaczyłem do gry już nie do końca...



na ławce zostały 24 punkty- wszystkie zdobyli nowi zawodnicy....



co najmniej połowa powinna być w grze, to dałoby świetny wynik...



drugim sprawcą mojego słabszego wyniku jest.... victor moses z liverpoolu.....



zachował się jak patałach i trafił w poprzeczkę stojąc przed pustą bramką....



podawał luis suarez, który dublował punkty...



tu miałby za asystę i z łącznym wynikiem za to spotkanie byłby pierwszy do puli punktów bonusowych pozbawiając tej roli sturridge'a....
 
@Arlovski



Zawsze możesz użyć opcji auto complete. Samo wybierze ci zawodników pod względem cena/punkty.
 
Źle zadałem pytanie, ale już wszystko wiem;)



Skład przemeblowany, czas przerwać pasmo porażek. Pierwszy rywal to Hussars Poland i z tego co widzę nasze składy się bardzo różnią więc będzie ciekawie.
 
dylemat o nazwisku van persie powraca...



nie dokończył meczu w kadrze, jest zaznaczony jako zawodnik z urazem, ale dużą szansę na występ...



i co tu zrobić????



czy moyes zaryzykuje i puści go od początku, czy wpuści w trakcie meczu, gdy wynik będzie niekorzystny???



na pewno nie uczynię go kapitanem, ale może warto go wymienić, a jest na kogo: sturridge, aguero, negredo, rooney, remy.....
 
Ja chyba posadzę Boruca i jednego obrońcę z Souhampthonu, nie będę ryzykował całej defensywy, bo jak stracą ze dwie bramki z Man UTd to będę nieźle w plecy. Duże są szanse,że Agger zagra? Bo nie mogę znaleźć info.
 
Ja akurat mam sporę rozterki co do Boruca. OIDP w zeszłym sezonie wywieźli czyściocha z Old Trafford a MU obecnie na pewno gra gorzej niż wtedy. Ostatecznie jednak wykorzystałem Speroniego przeciwko Fulham.
 
nic nie wiem o absencji aggera, ale stawiam, że rodgers obrony nie ruszy, czyli agger może zacząć z ławki.



edit:



mecz palace z fulham może okazać się meczem z jednym golem...
 
van persie zostaje w składzie, ale nie jako kapitan.



beztransferowo w tym tygodniu, zostawię sobie większą możliwość manewru na przyszły tydzień...



trochę ryzykuję, a jak arsenal nie zgrilluje norwich, może być nawet dobrze....
 
Ja liczę, że Asrenal zgrilluje. Giroud na (c) i Ramsey w składzie.



Edit: Aggera w pierwszym składzie nie ma.
 
Posłuchałem rady Hubiego i sprzedałem van Persiego więc śmiało możecie go w składzie zostawić. Na bank zacznie strzelać ;)
 
Postawiłem na Barkleya. Lambert na ławce. Giroud na kapitanie. Norwich jest słabsze niż Newcastle, a Liverpoolowi nie gra się łatwo na St. James's Park. Poza tym, Newcastle chwyciło formę.



Edycja: Właśnie Newcastle otrzymuje czerwień, mamy remis 1-1. Ciekaw jestem czy Liverpool to wykorzysta i czy będę żałował :)
 
@Arlovski



Właśnie strzelił bramke :)



@Tidżej



Ramsey na ławce zaczął, ale wszedł przed chwila za Flaminiego :)
 
Przegrywam na razie praktycznie w kazdej lidze h2h, wiekszosc ma Ozila i Hazarda i mi odskoczyli. W h2h Cohones remis, ale zobaczymy jak bonusy przyznaja :)
 
U mnie póki co dość dobrze. Jeden obrońcy na czysto z trzech, kapitan z dwiema asystami, Ramsey i Oscar bramki z ławy. Tylko cholerny Michu nie dołożył się do żadnej z czterech bram Swansea :-.
 
dlaczego tego Kagawy nie wypuszcza, 0 lapie ktorys juz raz, bo nadzieje debil mam, ze go w koncu pusci do boju.
 
nieźle...



drugi przeciwnik z rzędu z triem ozil-ramsey-giroud...



aresenal gra znowu z patałachami, czyli mogą być kłopoty....
 
Nadszedł wreszcie dzień, w którym zapomniałem ustawić drużyny... Speroni na bramce :/
 
Back
Top