Fantasy Premier League?

A ja zostawiłem Ozila na kapitanie, mimo,że kusiło mnie aby dać Sturridge. Kolejka zaczyna się nieciekawie, kiedy moje Kanonierskie trio zawodzi.
 
U mnie to samo co u @damianancelotti, tylko Giroud bez kapitana. Bałem się, że Arsenal przegra po tej czerwonej kartce, ale są 3 pkt w PL i punkty w FPL za drugą bramke i CS dla Ramseya :)
 
a u mnie nie....:-)



a już oswajałem się z myślą, że nikt z trójki ozil- ramsey- giroud nic nie wskóra, bo tydzień temu poszło im za dobrze i umoczyłem.......
 
3 kolejkę z rzędu postawiłem Mignoleta na bramce i 3 raz z rzędu to był błąd... Taki sam jak nie kupywanie nikogo w tej kolejce, chociaż kusiło mnie aby pokombinować i kupić Suareza kosztem minusowych czterech punktów. Wyszedłbym na plus i tak:-)
 
Zmieniłem kapitana ze Sturridge na Ozila. Błąd ale i tak narazie ładnie punktowo - wszyscy z podstawowej 11 na razie po 6 pkt. Nareszcie Coleman i Baines zapunktowali.
 
moja wersja ataku też daje chwile radości:



lukaku- van persie- suarez (c)



najwiekszy błąd: caulker na ławie, czułem remis, ale bramkowy...



i barkley- jest namierzony....
 
@ Egraam



U mnie to samo.



Mam teraz zagwostke skad wziac kase na Suareza i kogo nim zastapic. Giroud, Lukaku i Sturridge, cala trojka w tej kolejce strzelili bramki. Arsenal ma teraz ciężki terminarz, wiec raczej Giroud by poleciał.
 
Znowu w pizdeczke. Idzie mi jak kurwie w deszczu w tych internetowych menagerach.



Pytanie do fanów United. Wellbeck to dobry pomysł? Ma jakieś szanse na grę?
 
Pytanie do fanów United. Wellbeck to dobry pomysł? Ma jakieś szanse na grę?


Nie sadze. Szczegolnie teraz kiedy Chicha uklul i marudzi o zmianie klubu to tym bardziej Moyes bedzie stawial na Meksykanina.



I to pewnie tez jako pierwszego rezerwowego.
 
Gaara, ja tak przegrywam większość swoich spotkań w h2h. Poleciał Giroud, wskoczył Aguero. Potem się zobaczy.
 
Straciłem 4 punkty ale musiałem zrobić taką zmiane - Toure -> Ben Afra (to była zmiana na zdobycie kasy) i Giroud -> Suarez. Teraz mam zabójczy atak Sturridge - Suarez.
 
Wymienić Sturidge na Suareza, czy Giroud na Aguero(chciałem Rooneya,ale mają trudny terminarz teraz). Oto mój ból głowy.
 
Mam Boruca od 4 kolejek, dopiero teraz go wstawiłem na bramkę i... wpuścił bramę ze stu metrów...



Za to dobrze,że dałem Rooneya na kapitana po 25 minutach 16 punktów jest już :-)
 
Amalafitano/Cabaye/Mutch/Nolan/Mirallas/Towsend/Lampard. Które z nich za Ben Afre byście proponowali?
 
Jeżeli nie zagrał jeden z moich zawodników, to wejdzie za niego automatycznie ktoś z ławki? Ani minuty nie zagrał Wilson (obrońca), a na ławce pierwszy w kolejności jest Amalafitano(pomocnik). Agger(obrońca) i Aluko(napastnik) też nie zagrali ani minuty, siedzą na ławce.
 
Jest tu jeszcze jakiś geniusz, który dał Aguero na kapitana? Ustawił mi kolejkę konkretnie, reszta nie musiała już punktować.



Btw- Szarżujący z naszej ligi Campeonato Cohones jest pięknym przykładem na to, że system Head-to-Head jest kompletnie nieprzewidywalny. W generalnej na 3000 miejscu, u nas już z 4 porażkami :)
 
Btw- Szarżujący z naszej ligi Campeonato Cohones jest pięknym przykładem na to, że system Head-to-Head jest kompletnie nieprzewidywalny. W generalnej na 3000 miejscu, u nas już z 4 porażkami :)


Niestety :(



Hubi, jako, że grasz czterema obrońcami nie ma problemu-Amalfitano wchodzi za Wilsona i przechodzisz na 3-5-2.
 
H2H, to loteria, niestety. U mnie trójka z City zrobiła robotę, w tym Aguero na kapitanie. Reszta tragicznie. Everton strasznie siedzi na Tottenhamie. Czuję bramkę. Moja 19 punktowa przewaga może stopnieć bardzo szybko, jeśli Barkley, Coleman i Baines dobrze zapunktują mojemy rywalowi. U mnie Dawson i Townsend. Niech już się skończy tym 0-0 :p
 
Egraam, ja mam Townsenda i Lampsa. Tenn pierwszy stwarza duzo okazji, ale ze skutecznoscia srednio. Lamparda chce sie pozbyc od kilku kolejek, ale nie mam kiedy. Pomysl nad Ramseyem albo Barkleyem, no chyba, ze ich juz masz.
 
Ramseya mam, Towsend praktycznie cały czas 2 pkt, Barkley ostatnio niezbyt dobrze punktuje. Zdecydowałem się na Cabaye - w ostatnich 3 kolejkach 2 razy po 7 pkt ogólnie całkiem nieźle mu idzie.
 
Ja musze sprzedać Aggera, póki można za niego jeszcze trochę grosza wziąć, ale też chcę wymienić Rooneya przed tą kolejką na Suareza/Aguero
 
Punktowo dobra kolejka ale potrzebowałem czegoś więcej niż "dobrej" kolejki przeciwko rywalowi z Aguero na kapitanie.
 
dla mnie ostatnia szansa, czyli caulker przechylił szalę na korzyść mojej ekipy...



mimo aguero na kapitanie u oponenta...



choć przyznam bez bicia, że wróciłem z dalekiej podróży...
 
Back
Top