Fantasy Premier League?

Jeszcze bardziej żałuje swojej decyzji - Sturridge 12. Na następną kolejkę Mignolet na ławe, Boruc do składu. Od kiedy kupiłem Mignoleta mało punktuje, za to Boruc w ostatnich 3 kolejkach bardzo ładnie. Moja passa 4 zwycięstw w H2H może zostać przerwana bo trace 4 punkty do herrflicka, ale na szczęście ja mam 3 piłkarzy a on 1. Liczę więc że albo Everton zagra na 0/ ktoś z mojej trójki obronnej strzeli gola/ dostanie bonus albo jeden z nich nie zagra i mi wejdzie Brady :-). No i Jelavić nie może mocno zapunktować.
 
sturridge na kapitanie, byl nos do zmiany, chociaz yaya i ramsey tez nie zawiedli, giroud 5, obroncy slabo, jeszcze jagielka i ben arfa w grze, a juz 63 punkty
 
Ja się udanie odbiłem po najgorszej kolejce w historii chociaż dodatkowy transfer (Walcott > Michu) zarobił mi -2 punkty w ostatecznym rozliczeniu. Widać też, że w tygodniu KSW mam mało czasu na rozkminkę bo Rooney z WBA nie powinien być kapitanem przed Sturridgem, który gra z najgorszą drużyną ligi. Brady tym razem w meczowym składzie i dopisuje 11 punktów do wyniku.



Zostali mi jeszcze Coleman i Ben Arfa a visu, któremu chcę zadać pierwszą porażkę w h2h Ben Arfę, Barkleya, Lukaku i 16 punktów straty więc najbardziej uraduje mnie jutro 0-0.
 
72 punkty, a jutro gra jeszcze Lukaku, Barkley i Ben Arfa. W niektorych moich ligach h2h sam Sturridge na kapitanie ma wiecej punktow niz cala ich druzyna. Tidżej wygrywa z liderem i obejmuje prowadzenie w lidze :)
 
Nie obejme prowadzenia bo, prócz jednej drużyny, wszyscy co mają 4W 1L najprawdopodobniej wygrają swoje mecze. Ale nieszkodzi, na was też przyjdzie kolej ;).
 
Arlovski, szkoda, że nie trafiłem na Ciebie wtedy kiedy przegrywałem kolejki 1 - 2 punktami mając bardzo solidny wynik. W tej kolejce sam Sturridge na kapitanie pozwolił mi z Tobą wygrać.
 
Co tam Tidzej... :-)



20p1w7l.gif
 
:-)- Przegrana JEDNYM punktem z Herrflickiem. Baines 0, Distin i Coleman 1, a na ławce siedzi Brady (11) czy Weimann (12). Miałem chyba jedną z najmocniejszych jeśli nie najmocniejszą ławkę rezerwowych w całej Fantasy (34).
 
98 punktów, chciałem pierwszy raz do stu dobić, ale się nie udało. Szkoda, że Tidżej roztwonił przewagę, bo nie obejmę pozycji lidera :)
 
Użyłem wildcardu, wymiana 7 graczy. Boruc za De Gea, Aluko-Anichebe, Wilson-Garrido,Fonte-Reid, Lovren-McCartney,Sturridge-Graham i Barkley nie pamiętam za kogo.



Pora zacząć nadrabiać straty.
 
@HubiSSJ3



Widzę, że Twoja linia obrony oparta na zawodnikach Southampton :)
 
Byli bardzo tani, a sądzę,że trochę mi poziom podniosą obrony. I wreszcie mam dwóch dobrych napastników, bo w tym sezonie RVP to największy niewypał był z możliwych.
 
ostatnie kolejki nie układają się tak jakbym chciał...



ostatni mecz w ogóle dramatycznie, tylko remis, a może aż remis, bo mój oponent był wyjątkowo uprzejmy i z transferami się rozszalał...



no i ten flak, który wcisnął remy w końcówce meczu... :-)



czkawką odbija mi się jedna decyzja z początku gry: czyli coutinho zamiast toure...



brazylijczyk był droższy o 0,5 mln., teraz panowie zamienili się różnicą ceny na korzyść iworczyka...



jestem zmuszony użyć dzikiej karty, mimo, że zakładałem, że zagram ją przed rywalizacją z obrońcą tytułu...



tak się składa, że teraz będę rywalizował z liderem, to dobra okazja i możliwość zadania mu pierwaszej porażki w rywalizacji...
 
Tidzej juz probowal, to dostal ko w ostaniej rundzie :-)



W tej kolejce bedzie ciezko zapuntkowac, bo jest mecz Everton - Man City, czyli 5 moich zawodnikow gra przeciwko sobie.
 
użyłem karty, przebudowałem skład, chociaż to wersja robocza...



mam czas do sobotniego południa z ostateczną wersją, czyli teoretycznie piłka jest po mojej stronie...



mecz city z evertonem będzie znaczący dla sprawy...



wydaje mi się, że obie drużyny strzelą bramki w tym meczu, ale sadzanie na ławce takich piłkarzy jak baines czy zabaleta może być zgubne, choć nie musi....



zastanawiam się czy trzymać harta w składzie, który jest w kiepskiej formie.



kolejny problem to czy toure czy wracający do składu silva....????



a może obaj kosztem harta lub zabalety....



mam o czym myśleć...:-)
 
Ja myślę nad tym czy dać do składu Mignoleta czy Boruca, oraz Ivanovicia czy Barkleya. Ivanović nie jest w formei,ale za to Barkley gra z City, które ma strasznie nierówną formę i nie wiadomo jak zagra..
 
Dałem mojej drużynie ostatnią szansę. Jak osiągnę wynik podobny do tego z poprzedniej kolejki to chyba użyję tej magicznej karty i wybiorę zespół na nowo. Gram z ostatnim teamem który do tej pory ma równą formę. 5 meczy przegranych. Szansa jest tylko muszą zdobyć więcej niż 16 punktów:( W poprzedniej kolejce chyba ustanowiłem jakiś rekord. Zdobył ktoś kiedyś mniej?
 
Arlovski, jeżeli nie wykorzystasz dzikiej karty, to przynajmniej pozbądź się RVP, bo za niego można kupić dwóch dobrych zawodników :-)



Kurde, dzisiaj gram z gościem, który ma 4 zawodników takich samych jak ja, 4 kluczowych wręcz bym rzekł. Nawet opaskę dał Sturridgowi.
 
@ Hubcio



skład twojego przeciwnika jest z ostatniej kolejki...



to jaki jest jego skład na tą dowiesz się dziś po 12.30...



mógł przecież coś zmienić...



co do robina mam mieszane uczucia...



może wystrzelić, nawet dziś...



zastanawiam się czy go nie wziąść ponownie...
 
Jeżeli nie użył dzikiej karty, to raczej może zmienic mu sie tylko jeden gracz, a wątpię aby ktos chciał sprzedawać Sturridge.
 
strasznie składało mi się skład...



pomysł zmieniałem częściej niż pudzian sztab trenerski...



ciekawe czy zawiedzie mnie nos, czy też trafię z koncepcją i ogram lidera....



a z racji tego, że mamy kilku tych samych graczy postanowiłem dodać kolorytu tej rywalizacji i tak:



odrzuciłem toure kosztem silvy, zastawiłem robina zamiast wayne'a i sakho za jose enriqe...



zrezygnowałem z harta i zabalety, bo city straci dziś bramkę...



natomiast z barkleya uczyniłem rezerwowego, bo po kopaninie w środku pola dostanie zółtą kartkę i yaya toure podobnie...



liczę natomiast na czyste konta united, liverpoolu i cardiff...
 
Szykuje sie pierwsza porazka chyba. Moj rywal ma chyba szesciu tych samych zawodnikow co ja, przegrywam trzema punktami, u mnie gra Walker, u niego Ivanovic i Michu, licze na zwyciestwo na farcie :)
 
Ehh błąd kolejki, to wstawienie Mignoleta za Boruca, 8 punktów mniej przez to mam... Ale zapowiada się pierwsza wygrana w H2H od dawna, żebym przegrał to Eriksen i Ozil razem wzięci musieliby mieć mniej punktów niż Walker.
 
hubi, jak mi wjebie van wolfswinkela za kontuzjowanego johnsona to remis, wiec nie ciesz sie za szybko
 
Przegrałem z ostatnią drużyną. 23 punkty w tej kolejce. Potargane Getry [*]



Nie znam się na lidze angielskiej więc wybór nowej drużyny to znowu będzie czysty strzał.
 
Back
Top