Fantasy Liga - Ekstraklasa

Heh, ja Agresywnie na transferach i mam na te kolejke -12 pkt na start. Ale Deleu odrobił 8, Danch, Gancarczyk i Witkowski po 3, więc 5 na plusie narazie. Szkoda że sędzia uznał bramkę Podbezkidzia, bo bym za każdego "górnika" po 5 pkt dostał.


W tej kolejce jeszcze szansę na punkty: Kokoszka, Hamalainen, Mila(c), Danielewicz, Podgórski, Paixao i Jurado. Także jutro mocny dzień się szykuje.
 
Straciłem 4 punkty bo wymieniłem Koseckiego na Matsuiego jako 3 zmiane a tu Kosecki zagrał - hamy.
 
4 zawodników - 9pkt, jedynie Jodłowiec zadowalająco (mecz bez straty gola 5pkt). Łudzę się, że Wisła i Lech nie stracą goli (Miśkiewicz, Nalepa, Ceesay) i Ubiparip kapitan(Lech) i Balaj (Jagiellonia) coś ustrzelą.
 
Ja uzbierałem 20 punktów i jeszcze 6 zawodników. Ale smutek, bo Pawłowski wyjeżdza do Malagi i skąd ja teraz wezmę drugiego takiego zawodnika za taka małą cenę?
 
Pawłowski z Widzewa za 1,8mln? Za taką kwotę kilku bramkostrzelnych znajdziesz m.in. kolege z Widzewa Visnakows za 1,6 :P
 
Mila nie gra -.- ja pierdole to samo Paxiao...... kolejke uważam za nie udaną........
 
@ian



I myslisz, że Visniakovs w każdej kolejce będzie nakurwiał po 2 bramki? A Pawłowski dawał gwarancje poziomu w przeciągu całej ligi.
 
To ten sam Pawłowski co w zeszłym sezonie zdobył dla Widzewa 4 bramki w 15 meczach? Szkoda tylko, że Widzew w tym sezonie będzie walczył o utrzymanie w lidze.
 
@TwardyB



Myślę, że ma możliwości aby regularnie strzelać (przynajmniej z przeciwnikami o podobnympoziomie), i zawodnicy mogą grać na niego.







Mam nadzieję, że Balaj wedzie w 2 połowie i coś ukłuje ;p
 
ukłuł. Straus daje mi znów punkty już 13 w całej grze :). Kokoszka zawodzi 2. . . i zolta kartke zebral jeszcze.







Edit:/ Teo i Hama nie graja dzisiaj, Ceesay i Drygas zagraja m.in.







Dobrze ze Fina wyjebałem, ale szkoda Teo. . . no nic Gergo wierzę w Cb.
 
23 punkty jak na razie w 2 kolejce, więc nie jest żle. Liczę na jeszcze z dziesięć po jutrzejszym meczu Wisły i Korony :)
 
obydwaj slazacy punktuja, jakby grali od poczatku to by bylo pieknie. kto broni w lechu? kotor?
 
No Balaj ładnie, szkoda, że nie zagrał w 1 składzie powyżej 60min ;p ale i tak ok:) Oby Ubiparip coś ustrzelił i jutro Wisła na 0 z tyłu i nie będzie źle:)



@down LaQi zgodzę się na 0:0 :P a ja się martwiłem :"tylko" 15 pkt jak do tej pory, a na razie u Ciebie ta kolejka dramatycznie wyglada :(



Ubiparip rezerwa - shit - syndrom pucharów odbija się czkawką w naszej grze
 
Jutro Krona na 0 z tylu :) Golański i Stano po golu i będzie w miare ;)
 
No strasznie...... Zbozieńia (miałem go na C) wgl nie było.... teraz jeszcze nie wiadomo czy Teo wejdzie.....



Dobrze, że chociaż Paxiao strzelił i Milowy asyste zaliczył.......
 
Zbozień na C to duże ryzyko, taki Va Banque, bo nawet jak by grał to musiałby strzelić gola, żeby się opłacalo, bo Piast żadko gra (przynajmniej w ostatnich meczach) na 0 z tyłu.



@down



Ligą zacząłem się interesować dopiero teraz, od bardzo dawna (za małolata nie można mnie było odciągnąć od piłki nożnej i "Piłki Nożnej" - kultowy tygodnik ;p), ale z tego co widzę to przy stałych fragmentach gry jest bardzo groźny, tak jak cała druzyna Piasta.
 
No w tamtym sezonie ładnie grał ciągle miał jakieś punkty mniej lub więcej ale zawsze coś wpadało :)
 
No niby Śląsk przegrał a Sebek i Waldek 13 punktów mi nabili. A Tosik mimo, że z wygranej drużyny to 1:-) Mam nadzieję, że Kamyk mi jeszcze zdobędzie za czyste konto Lecha, a najlepiej by było jakby co ukłuł:-)
 
paixao 5, mila 8 c, pazdan 7, kotorowski 5 tylko nie wiem dlaczego ma juz zaliczone. dzisiaj dobrze
 
allah zahipnotyzował kotora :-)



jutro korona i golanski na kapitanie, moze jeszcze uda sie cos ugrac w tej kolejce.
 
Ubabarip 5pkt plus 5 za kapitana, i po wczorajszym wieczorze uciułałem 29pkt ;p, teraz oby Wisła zagrała na 0 z tyłu (Miśkiewicz i Nalepa w 1szym składzie - oby) i ok. 10 pkt dojdzie :P
 
Korona ma grać na 0 z tyłu.. 2:0 taki wynik mi pasuje.. brami Stano i Golańskiego :D
 
Back
Top