Fantasy Liga - Ekstraklasa

@up LaQi



Już wczoraj o tym rozmawialiśmy - zgodzę się na 0:0. Jak Ci nie odpowiada to Miśkiewicz broni karnego a Nalepa strzela bramkę i Wisła na 0 z tyłu ;pp
 
Ta i asyste Stano.. szkoda, że nie do tej bramki co trzeba..........
 
Punkty dryżyny po jakim czasie są zliczane?



Graty LaQi ;p zaspowodowanie rzutu karnego odliczją punkty?



Pewnie modliłeś się, żeby Małkowki to wybronił ;P
 
Stałem przed TV jak wryty i nie mogłem uwierzyć w to co widze...



tak odliczają -3....
 
Ale i tak dzięki Golańskiemu zgarnąłeś "troszkę" punktów :p, ja powoli wynurzam się z głębin "wyboru jedenastki z minimalną wiedzą" i wymieniam skład jak to mówi Mariusz "krok po kroku" ;p
 
No ja Zbozień na (C) i Teo w składzie i Danielewicz w jedynastce (2pkt) Przybecki na ławie (7pkt)
 
mila, podgorski z lawki wchodza. Zbozien w ogole nie gra masakryczna kolejka. Znowu 2 zmiany trzeba zrobic. Moze po zwolnieniu hapala cos zaglebie ruszy
 
36 teamów. Ładnie. A kogo się zapytać: "oglądasz ekstraklape?". - "nie co ty, tą słabą ligę, nawet nie wiem kto tam gra" :D



23wa5x5.jpg
 
Widzisz ja nieoglądałem przez długi okres czau (kilka lat), właśnie ta gra (plus L4) mnie zmobilizowało by oglądać.



Arlovsky, jaką masz drużynę?

nie co ty, tą słabą ligę,


Po Superpucharze Borusia - Bajern - nawet BARDZO SŁABĄ
 
ale Śniżka spierdoliła :/ będzie trzeba zrobić pare zmian i gonić póki nie ma dużej różnicy :D
 
potargane getry :)



i zrobiłem kolejne zmiany. kosztowały mnie tym razem 12 pkt ale teraz zaczynam marsz w górę tabeli!
 
Ja robię ewolucję zamiast rewolucji i robiepo 2 zmiany przed kolejką, żeby nie tracić punktów, ale to dopiero w pt, żeby ktoś się "nieskontuzjował" w międzyczasie ;p
 
no ja robie tak jak ian :P Teo wypierdalam (kupcie sobie go bo znając życie Rumak go wpuści kiedy ja go sprzedam).....
 
@ian



Nie musisz czekać. Ostatnio to zauważyłem - np. jeśli wymieniłem pomocników Kowalskiego i Nowaka na Kwiatkowskiego i Wiśniewskiego a 2 dni później zmieniłem zdanie i wymieniłem Kwiatkowskiego i Wiśniewskiego na Adamiaka i Lewandowskiego to nie strace punktów (nazwiska podane przypadkowo, żeby nie zdradzać swoich zmian :-)). Wymiany tej samej pozycji nie minusują (no chyba że wymieniamy zawodników na 3 lub więcej pozycjach.).
 
@Arlovski



Ja nadal nie znam ponad połowy typów w swoim składzie. Jestem zdziwiony, że idzie mi jako tako.
 
TJ przeznacz swoją jedną koszule jako nagrodę dla osoby która wygra lige! Najlepiej tą do której się Karolina przytulała!
 
@LaQi



Koszula, i na pewno nie ta do której przytułała się Karolina :p, może ewentualnie być wygraną w Fantasy Premier League.
 
Ja już jestem zwarty i gotowy do 2 kolejki



Moje transfery: Deleu za Jodłowca i Akahohsi za Geworgiana.



Na razie nie szaleje ze zmianami, żeby nie tracić punktów za transfery.
 
Panowie, przepraszam jeśli było, ale nie mam czasu poszukać, orientujecie się może, czy wprowadzenie w trakcie trwania kolejki zawodnika z ławki daje możliwość punktowania i zmienionemu i wprowadzonemu? Czy wprowadzony zostaje zatwierdzony dopiero na następną kolejkę?
 
Back
Top