Fantasy Liga - Ekstraklasa

Może zrobili tyle transferów, że im wyzerowało licznik punktów?


Za więcej niż 2 trasfery jest tylko -4 pkt, a u nich zawodnicy w 1 kolejce zdobyli trochę tych pkt.



A co do cen piłakrzy to jak na razie nic się nie zmieniło więc w trakcie twania rundy nie zanosi się żeby uległy one zmianie.
 
@up Myślałem, że za każdego zawodnika zakupionego (powyżej 2) jest minus 4pkt, to może tak jak zasugerował ktoś powyżej - drużyna skompetowana została po rozpoczęciu kolejki.
 
Która taktyka waszym zdaniem jest lepsza? 4-4-2 czy 3-4-3?



Moim zdaniem ta pierwsza jest ryzykowniejsza, ale może przynieść wiekszą ilość punktów (gdy zepoły obrońców kończą mecz na 0 z tyłu, i strzelą oni bramkę), natomiast taktyka z 3 napastnikami jest bezpieczniejsza (wieksze prawdopodobieństwo, że któryś z napastników strzeli gola).
 
Jedni grają mniejszą liczbą napastników na jesień bo mniej goli pada...... a na wiosne robią 3 napadziorów bo ponoć więcej goli pada ;d mi tam obojętne
 
Szalona ilość punktów po pierwszym meczu 2 zawodników 3 pkt (Grzelczak - 1, Zieńczuk - 2) :(
 
No, zrobiłem świetne transfery na tę kolejkę. Deleu za Petasza a Malinowski za Koseckiego :D <żartowniś ;)>
 
Kosecki zaznaczony na czerwono, że niby kontuzja a w meczu zółtą dostaje.



Ale popisałem się tranferem. Przed tą kolejka wywaliłem Prezesa z Górnika:(
 
No ja narazie lider w tej kolejce, ale 4ty w generalce. Mam jeszcze Teo,Gergo,Kokoszke,Strausa i Formelle przynajmniej 4/5 powinno zapunktować :).
 
Back
Top