Fantasy Liga - Ekstraklasa

Ma ktoś Kucharczyka w składzie? Na kapitanie?



Ja z powodów rotacji w ogóle nie brałem Legionistów z pola.
 
Masakra. Liczyłem, że dzisiaj Kosecki sobie postrzela a tu lipa. Petasz z Zawiszy tez na ławie, mimo, że był jednym z lepszych obrońców 1. ligi. Ekstraklasa to loteria :o.
 
Nie wiem jak wy ale ja licze, że jutro będzie duży napływ pkt.....
 
Jak tak wszyscy z czołówki będą rotować składem, to chyba wymienie 3/4 składu, bo bez sensu tak tracić punkty na tym, że ci potencjalnie lepsi grzeją ławę.



Jutro też się nie zdziwie jak Teodorczyk zacznie na ławce.







@Comber Ja to samo, mam Koseckiego na kapitana.
 
W sumie to można było to przewidzieć że Urban da odpocząć wielu zawodnikom z pierwszego składu...


Ja liczyłem na Sagana, a on nawet nie zagrał...


Jak na razie słabo, 12 pkt... Jak widzę za co koszą punkty Ci z czołówki to też zastanawiam się czy nie warto zmienić całkowicie składu na drugą kolejkę idąc innym tokiem rozumowania.
 
Myślę, że Lech ma bardziej "żelazny" skład i mniejsze ryzyko rotacji.



Póki co 14 punktów i 5 z ławki dojdzie a jeszcze mam 6 graczy.
 
najlepiej grac zawodnikami slaska, tam to prawie w ogole nie ma rotacji, a ci najlepsi graja zawsze
 
Nie jest źle. Kamax ma 18 punktów i jeszcze 4 graczy, w tym Sebek Mila na kapitanie. Liczę na jakieś asysty od niego i Soboty to punkty dojdą.
 
Na razie 3 miejsce;p. (jeszcze zadodnicy Lecha może zapunktują). Mam taki pomysł może niech Ci użytkownicy, którzy są w Lidze Cohones niech dadzą w podpisie nazwy swoich zespołów z Fantasy Liga.
 
Mój zespół - Masarnia.



Od 15:30 do 20:00 nie wstaję od telewizora bo grają moje dwie ulubione drużyny tj. Korona i KSC :)
 
Żeby kibicować Koronie to jeszcze rozumiem ale KSC?! W jakim Ty Świecie żyjesz?
 
W świecie Maczet :D Craxa na maxa :D Zapamiętaj sobie - Edgard Bernhardt. Dzisiaj będzie błyszczał.
Gwoli ścisłości nie utożsamiam się z ruchem kibicowskim i innymi. Kibicowałem kiedy Cracovia była w trzeciej lidze i wtedy kiedy jeszcze była dobra zgoda z Koroną. Teraz jestem jedynie sympatykiem ;)
 
Środek tabeli jak najbardziej osiągalny w tym sezonie. Ja regularnie będe stawiał na Ntibazonkize - gościu jest niesamowity. Zachownia kiboli również nie popieram, ale jestem fanem Cracovii :-)
 
Buricia nie ma nawet w 18 meczowej na mecz z Ruchem O.o.



Przypunktuje jak chuj w tej kolejce. Nie ma co...
 
@LaQi



Ty się dobrze orientujesz w tym to pewnie mi odpowiesz. Te dwa transfery bez prowzji to na całą rozgrywkę czy co każdą kolejkę?
 
Back
Top