Fantasy Liga - Ekstraklasa

Kurwy sedziowskie przekrecily Korone i Cracovie. Szkoda nieuznanego karnego i poprzeczki Bernhardta w ostatniej minucie.
 
Gdzie Ci te Kurwy przekręciły Korone? Spalony był minimalny :-)
 
Pomyslec, ze do piatku mialem trojke z Gliwic (Zbozien, Cicman, Izvolt) i wymienilem ja na wroclawska (Dudu, Mila, Paixao) :-)
 
Elegancko, Malina strzela brameczkę i za rezerwowego robi się 7 punktów :)



Jutro Bieniuk jako kapitan więc powinno być koło 41 punktów, kolejka udana :)



 
Nie wejdzie Ci z Maliny bo każdy z twoich pomocników grał....

Punkty dla drużyny zdobywają zawodnicy, którzy są zgłoszeni do kolejki (skład podstawowy). W Fantasy Liga mogą punktować też rezerwowi, ale tylko w przypadku, gdy na boisku w danej kolejce nie pojawi się nasz piłkarz ze składu podstawowego.Jeśli gramy np. ustawieniem 1-4-4-2, to oznacza, że w rezerwie mamy po jednym zawodniku na każdą pozycję. Jeśli w kolejce nie zagra jeden z naszych podstawowych obrońców, a zagra obrońca rezerwowy, to do punktacji naszego klubu będą się liczyć punkty tego drugiego.
 
Ja na razie 9 miejsce- 31pkt, jak na debiut w tej grze całkiem nieźle. Jak Grzelczak w Lechii coś ustrzeli jest szansa na awans o 2-3 pozycje.
 
imsapu.jpg








Nie jestem zadowolony zbytnio. Ale teżnie pomyślałem i dałem na gk Mielcarza jak pierwszy mecz grali z Legią. Mam nadzieje że w następnej kolejce będzie lepiej - 2 zmiany zrobione i mam na tą kolejke rezerwowego który może zagrać :-).
 
No i 1:1 w 80 min. Lechia-Podbeskidzie - Matsui stzrela bramkę, jak dojdzie do 100% dyspozycji może być mocnym punktem zespołu. A kufaa sędzia wcześniej nie uznał dobrze zdobytej bramki Grzelczaka (moja ostatnia szansa na podwyższenie dorobku punktowego w 1 kolejce), ale jeszcze 10min a Lechia atakuje, oby coś ukuł ;p



No i 2 bramka Matsui - obłowią się Ci którzy go mają w składzie...
 
tak czulem ze Matsui bedzie poziom wyzej niz reszta lechii. Wczoraj zawiodlem sie na Podgorskim. Wie ktos co sie dzieje z Chmielem ?
 
Musze wyjebać tych z Zagłębia bo coś mi się zdaje, że będzie z nimi tak jak sezon temu...obudzą się gdy będzie za poźno
 
Gdyby nie Matsui bylbym ostatni :-)



Gralem caly poprzedni sezon i chyba ani razu nie mialem takiej kolejki, w ktorej by tylko jeden zawodnik strzelil bramke czy zaliczyl asyste.
 
Droni po co ci w składzie kontuzjowani zawodnicy?



Dlaczego kluby na 2 ostatnich miejscach w lidze mają po 0 pkt mimo, że ich zawodnicy punktowali?
 
Byłby lider to Matsui się rozstrzelał :< Ile teraz można transferów zrobić bez żadnych konsekwencji? 2?
 
Troche pozmieniałem ten skład, ale Czekaj tani i bedzie gral niedlugo niech sie cieszy ze jest a Zielinskiego wyjebalem xD.
 
Ja jestem cierpliwym trenerem. Daję mojemu składowi druga szamsę. Jesli znowu zawiodą Ci co ostatnio to dyscyplinarnie ich wypierdole ;) Na razie gramy dalej bez zmian.
 
U mnie na razie poleciał Petasz, bo Tarasiewicz zrezygnował z jego usług, więc nie będę trzymał darmozjada :-). Daję jeszcze jedną szansę napastnikom. Myślę nad wymianą Mili i Koseckiego, bo są drodzy, a pierwszy stary i raczej u schyłku, a drugi nie będzie grał często z uwagi na rotację Urbana.
 
Panie, Mila to są aurat pewne punkty. Raz mniej raz więcej, On robi różnice w Śląsku i pewnie będzie miał dużo asyst tylko jeszcze niewiadomo kiedy:-)
 
Pierwsze koty za płoty. Kolejne zmiany w składzie. Teraz mam po dwóch piłkarzy Śląska i Legii. Trochę mi się to nie podoba ale co zrobić;p



Kolejne transfery kosztowały mnie -4 punkty:(



2q99xtu.jpg
 
36 pkt, nie jest źle ;p



Czy ceny zawodników zmieniają się w czasie trwania ligi?



@down



Może zrobili tyle transferów, że im wyzerowało licznik punktów?
 
Back
Top