Fantasy Liga - Ekstraklasa

po następnej. jeśli np napastnik jeden będzie kontuzjowany i nie wystąpi a masz go w podstawowej 11 to dostaniesz punkty za napastnika rezerwowego jak grał :P
 
no i zaczynamy 3 kolejkę



Cracovia - Ruch oby Zieńczuk dla Ruchu coś ustrzelił i zagrał lepiej niż w pierwszych dwóch kolejkach;p
 
Niezłe jajca... Planowałem wywalić Malinowskiego i Zieńczuka ale nie zdążyłem na 18:00 do domu :D


A tak 11 punktów już jest :)
 
7 punkcików na dobry początek po 1 meczu, teraz niech Pogoń zawalczy o zwycięstwo i Akahoshi, "cuś" ukłuje ;p
 
Zajebisty Japoniec - kolejka niezle sie rozpoczeła Zienczuk i zajebisty Japonisc bramka;p



A czemu tak na niego pomścisz? Kibicujesz Zawiszy bo w Fantasy on Ci chyba w niczym nie przeszkadza?
 
Haha jak np. Mła ;p, a kupiłem go przed tą kolejką, i za -4pkt wziałem Matsui za Trałkę obym nie żałował ;p, a Ty jakie tranfery przed tą kolejką? Poszalałeś?
 
Fantasy Liga jest słaba. Jedyna słuszna to Fantasy Premier League :) Powinien być możliwy wybór vice kapitana, jeśli jakiś zawodnik nie gra powinien wchodzić za niego inny zawodnik z ławki, niezależnie od pozycji, na której gra. Wyjątkiem oczywiście byłby bramkarz.
 
Pełna zgoda z Comberem. Nawet nie chodzi o poziom ligi ale interfejs, punktacja i generalna przejrzystość fantasy ligi jest bardzo słaba w porównaniu z Premier League (choć, co prawda, wygraj ligę, gdzie gram z grupą znajomych, jest jeszcze gorsza).
 
Dla mnie właśnie fantasy polska jest bardziej przejrzysta niż UK ;P zasady są proste.. i wgl.. punktowanie podane jest na stronie..
 
Mikita dzisiaj nie zagra... ale na szczęście mam Jurado na ławie :D



Jak ktoś ma go + jakiego 0.50 to współczuje :D
 
Ogólnie to jest tani (1.50) więc jak są jakieś "drobne" to można zainwestować ;)
 
Heh, ja też dałem Mikitę w pierwszym na tę kolejkę, a Jurado na ławkę rzuciłem :) No ale mam nadzieję że Jurado jednak nie strzeli. Na bramce Witkowski, w obronie Danch i Olkowski. Ceny ewoluują jak ja kupowałem Mikitę to kosztował 1.00, przynajmniej tak mi się wydaje.
 
KOLEJKA DLA MNIE ROZPOCZEŁA SIE PO CHUJU FEST!



MAŁKOWSKI CZERWONA KARTKA -.-
 
Dobrze, ze kupilem Visniakovsa... Przynajmniej zrekompensuje wyczyn Małkowskiego. Co Zbyniu odjebał?
 
U mnie w skłądzie jest Lisowski i akurat ma kontuzję czy coś (wczoraj się chyba zrobił czerwony).
 
przyzwoity jagiello i tragiczny pietrasiak wyjebani, zastepuja ich vrdoljak i straus. oby sagan cos uklul i legia nie stracila
 
Zrobiłem przed tą kolejką zmiany i mam Brzyskiego i Radovica (C) w składzie a oni na ławce :-)
 
Dobrze, ze kupilem Visniakovsa...



Też sie zastanawiałem po tym jak w pierwszym meczu z marszu strzelił dwie bramki ale uznałem, ze to przypadek. Ale chyba się pomyliłem, Widzew ma swojego Rudniewa :D
 
Przy okazji jeśli piłkarz dobrze zaprezentuje się w meczu i będziemy chcieli go kupic - polecam kupowanie w trakcie kolejki. Ceny jeszcze nie zmienione więc można wziąść zawodnika za mniejszą sumkę a gdyby złapał kontuzje to i tak możemy go wymienić za darmo (chyba że zmieniamy więcej niż 2 pozycje). Zawodnik kupiony w trakcie kolejki liczy się dopiero do następnej. Skład na trwającą kolejke zostaje taki sam.
 
Back
Top