Fantasy Liga - Ekstraklasa

No i 1:1 dobrze chociaż, że Balaj sttrzelił, Miśkiewicz bez bonusu za 0 z tyłu. Balaj to już chyba nie powącha pierwszego składu - 3 mecze z ławki 3 gole, 1 mecz w pierwszym składzie 0 goli ;p
 
Ja przed kolejką kupiłem Olkowskiego i 13 pkt jak marzenie weszło :D
 
Wczoraj Starus 2 pkt, ale jest na rezerwie. Jeśli nie zagra Cichocki to doliczy się.



Brawo Olkowski, brawo Witkowski. 19 pkt :)



Teraz Matsui i Deleu!!!



EDIT: Lol, Matsui na ławie :)
 
No też się zdziwiłem, że Matsui na ławie. mam nadzieje, że albo wejdzie i zapierdoli kilka bramek albo nie wejdzie i wtedy Danielewicz z Cracovi cos ustrzeli....
 
Heh, u mnie również Danielewicz rezerwa. Ale z racji Deleu wybrał bym jednak wejście smoka Matsuiego, poza tym mam jeszcze w pomocy Milę i Sobotę, a myśle, że Sobocie da odpocząć.
 
Slask marnuje okazje za okazja, trojkat Sobota - Mila - Paixao mogl walnac juz z 4 bramki.
 
Sędzia mógł mieć gwizdek bo ewidentnie Pogoń faule waliła a sędzia tylko patrzył......
 
Jak w meczu nie zagra np. Radovic (u mnie pierwszy skład) to liczą się wtedy punkty rezerwowego pomocnika?
 
Mój kapitan zrobił 1 punkt, mnożone x2 daje zawrotną liczbę 2. Ja chyba pobiję rekord najmniej zdobytych punktów jeśli jutro Piast nie zagra fenomenalnie.
 
Nadzieja w Golańskim, że zapierdoli z dwie bramki i będzie miała Korona czyste konto....
 
C PO CHUJU FEST



Jutro Piast ma wygra z 3:0......



2 bramki Jurado i jedna Zbozieńia albo na odwrót.
 
Mam 7 pkt za Lovrencicia który gola nie strzelił i 7 punktów za "Prezesa" który bramkę trafił. Regulaminu nie czytałem ale chyba ma to związen z tym, że jeden to pomocnik a gracz Górnika (niby) napastnik. Tak czy siak 30 pkt za tą kolejkę. Odbijam się od dna:)
 
Jeśli Zbozień i Jurado z Piasta kiepsko zagrają to 4 kolejka będzie moją najgorszą... Nie licząc 1 kolejki, w której jeszcze nie grałem.
 
Ja już po kolejce z duetu Zawisza, Piast nie mam nikogo. Marne 37pkt i -4 za transfery, więc 33 na czysto:(((, Ubaparip, Balaj strzelili bramki, ale obrona tragicznie.
 
45 punktów, awans z 16 na 11 miejsce NIe jest źle choć liczyłem na 50+ pkt. Może w następnej kolejce.



Patrzyliście ile wart jest wasz zespół? Ja jestem bardzo przedsiębiorczy :)



Wartość zespołu 26,40.



Dostępne Fundusze 0,30.



W sumie 26,70, hajs się zgadza.
 
Kuś ładnie 6 pkt niestety na ławie, mam nadzieje że wejdzie mi do składu (no chyba że każdy mój obrońca zagra lepiej od niego).
 
Olkowski (Górnik) obrońca - tylko 1 punkcik, Zieńczuk ładnie - 7pkt zobaczymy jak dalej, oby było dzisiaj strzelanie w meczu Pogoń - Jaga (Akahoshi i Balaj). Nieopatrznie zostawiłem Visnakovsa na kapitanie, oby coś ustrzelił ze Śląskiem.
 
Back
Top