Fantasy Liga - Ekstraklasa

Akahoshi raczej jako ofensywny pomocnik, z dość małymi zadaniami taktycznymi, taki "wolny elektron".
 
aka jako op, robak gral jako typowy napadzior. gdyby nie to, ze wiekszosc pom i nap strzelila gole, to bym byl w ciemnej dupie. bramkarz i 3 obroncow zdobyli cale 5(!) punktow
 
Co Wy na to żeby sobie zacząć pomagać? Chyba, że rywalizujemy tylko w naszej prywatnej lidze?



Chyba nikt nie śledzi wszystkich drużyn w ekstraklasie. A tak każdy by odpowiadał za swój klub i dawał cynka: kontuzje, wyjściowy skład, przecieki kto w słabej formie. Albo swoje typy kto już od dłuższego czasu nie strzelił i może ukuć.



Tak jak u mnie Kiełb 2 mecze w wyjściowym składzie padlina a jak posadził na ławie to 9 zapunktował mały chujek...
 
W zeszłym sezonie bodajże była nagroda za najlepszą lige prywatną, wtedy miałoby to sens, teraz to nie wiem zbytnio, znika po części element rywalizacji.



Jeśli puchar ligi jest po 2 złote z kawałkiem sms to nie lepiej sobie kupić sponsora w tej samej cenie który daje dodatkowe 2mln?
 
http://www.sport.wp.pl/kat,1740,title,Golanski-nie-zagra-z-Goralami,wid,15931102,wiadomosc.html
 
@ Egraam

Jeśli puchar ligi jest po 2 złote z kawałkiem sms to nie lepiej sobie kupić sponsora w tej samej cenie który daje dodatkowe 2mln?


Mi jak narzaie ta kwota początkowa wystarcza. A co do Pucharu Ligi, to jest dodatkowa dawka emocji, a oprócz tego w fazie pucharowej (dla tych co awansują dalej) będą mecze w dwójkch, więc takie H2H też jest czymśnowym dla mnie więc może być ciekawie.



Ja po 5 kolejce 216pkt, (w ostatniej rekord 65pkt) i 3 miejsce w cohones, a w Pucharze Ligi w 3 grupie na razie 15 miejsce :)
 
W raporcie pisze, że na 3 tygodnie. Przeważnie w czwartki publikują taki raport i w wiadomościach FL go masz.



http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,title,Fantasy-Raport-6-kolejka,wid,15938945,wiadomosc.html
 
Visniakovs z kolejną bramką a póki co ma tylko 2 pkt. Teraz widzę, że kosecki i golanski z kontuzjami. Ładnie. Co odrobiłem w poprzedniej kolejce przetrace w tej.
 
Nawet nie wiedziałem, że ich dwóch:-) Mówie sobie, kurde ale Widzew wynalazł grajka, co mecz to gol:-)
 
jak się dostać do tego raportu co wkleil AL. wchodze w FE klikam w wiadomości i tego tam nie ma lub nie widzę.











Dzięki już mam!
 
Z powodu kontuzji Dancha i Golańskiego oraz odejściu Sobotty, musiałem zrobić pare roszad w składzie, które kosztowały mnie pare ujemnych punktów, ale myśle, że po wszystkim wyjde na plus.
 
Brzyski 9 pkt. a jest na ławie :-). Każdy z trójki Akahoshi/Matsui/Murayama musi mieć co najmniej po jednej asyscie/golu żebym nie pluł sobie w brode.
 
Kurcze nie zwróciłem uwagi, że kolejka jest w tygodniu i nie zrobiłem żadnych zmian :(
 
Po co ustawiłem Quintane na kapitana... zamiast trzymać na kapitanie Akahoshiego cały czas... :-)
 
Quintana zwrócił mi swój transfer (4 pkt), do tego Straus 9. Wartość mojej drużyny to obecnie 27 mln czyli tak jakbym kupił jednego sponsora.
 
@Adib



A zapewne w poprzedniej kolejce nie miałeś go jako kapitana?;p Nie warto się sugerować poprzednią kolejką, bo rzadko kiedy którykolwiek zawodnik Ekstraklasy ma dwa mecze z tyloma bramkami i asytami ;p
 
@up



Nie miałem go w ogóle w składzie. Dałem mu kapitana ze względu na rywala. Myślałem, że też wysoko wygrają.
 
UWAGA! 9. kolejka startuje w PONIEDZIAŁEK



Najbliższa, 9. kolejka rozpoczyna się już w PONIEDZIAŁEK, o godz. 18:00. Zmiany w składach do tej godziny.






http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,title,Fantasy-Raport-9-kolejka,wid,16009111,wiadomosc.html
 
Back
Top