Fantasy Liga - Ekstraklasa

no! szkoda, ze murayame wyjebalem, ale dobrze, ze pazdana. moglem aka na kapitanie zostawic, ale na szczescie nakoulma tez strzelil
 
Straus 0 pkt...



Olkowski 1 pkt...



Danielewicz 3 pkt...



ale za to Akahoshi 22 pkt :D
 
Mam na dzieje że Straus nie wejdzie (albo wejdzie i strzeli bramke) bo wtedy mi Kuś da 6 pkt. Jak na razie Gancarzyk - 1, Kuś - 6 (ławka), Danielewicz - 3 (ławka) i Akahoshi 11. Nieźle się kolejka zaczęła, tym bardziej że większość mojego składu jeszcze nie grała.
 
Ja chyba wywalam na stale pilkarzy Legii. Nie ma sensu co tydzien ich wymieniac.
 
Na razie mam smutno w skladzie.



Danch i Olkowski po 1. Pazdan i Malinowski po 2 i Jagiełło za 3. Ale trzon drużyny jeszcze nie grał.
 
pazdan ma -4 a nie 2 :)



urban mnie niezle dojebal, sagana nawet na lawce nie ma. vrdoljak tez lipa. zostali mi tylko krol, nalepa, mila i paixao



u mnie zaktualizowane na -4 wlasnie.
 
Paixao to mój kapitan więc mam nadzieję, że asysta jemu będzie zapisana. Póki co z tego meczu mam 25 punktów.
 
Szkoda, że Visnakovs nie wykorzystał chodciaż jednej z tych dwóch okazji z końcówki meczu:( Na razie nie jest źle 41pkt a w grze zostali jeszcze Miśkiewicz (B), Garguła (P) z Wisły, Golański (O) - Korona i Ubaparip (N) z Lecha, jest duża szansa na rekord punktowy (jak narazie 47pkt) ;p



Ktoś gra w Pucharze Ligi? Ja trafiłem do 3 grupy.



Dużo zespołów się obłowi w tej kolejce, dużo bramek i asyst popularnych zawodników.
 
Dobra sytuacje mial brat Visnakovsa ale strzelil w srodek bramki. Moglo byc wtedy jeszcze ciekawie
 
Z lewej strony macie całą kolejkę i wystarczy kliknąć na wynik żeby zobaczyć jak puntkowali wszyscy zawodnicy w danym meczu. Paixao jest bez asysty.
 
Wisniakovs bramka i Mila na kapitanie bramka. Jest hmm..ok :-)



Edit.



Jeśli Dawidowicz zdobył mi na ławce 5 pkt, a Pazdan -4 to oni sie zamienia czy chuj w dupe Pazdanowi?:-)
 
Huj w dupe Pazdanowi jednak ;p Rezerwowy punktuje wtedy, gdy gracz z podstawowego składu nie zagra.
 
no wlasnie, dlatego mam nadzieje, ze nalepa i krol zagraja, bo pazdan na lawie siedzi. dwoch graczy legii nie gralo, wczesniej wymieniona dwojka ma zagrac, a 43 pkt juz wpadly
 
Najlepsza do tej pory kolejka - 42 pkt. 3 moich obrońców po 1 pkt, a jakby z ławki wszedł Kuś za któregoś z nich byłoby 47 (Kuś miał 6). Jestem bardzo zadowolony.
 
58 pkt jest rekord ;p wogóle ta kolejka jest chyba rekorodwa dla wielu klubów



3 miejsce w Lidze Cohones i 13 w Pucharze Ligi :)
 
46 pkt. Też rekord sezonu :) No i awansowałem na 24 miejsce więc jest dobrze. Najgorzej w tej kolejce zapunktowali gracze Legii (Kosecki, Rzeźniczak 0) Lecha (Gulasz całe 2) i Zbozień z Piasta 1. Czyli przedstawiciele polskich klubów w europejskich rozgrywkach w tym sezonie.



Zespół BicepsyRosno pozamiatał. Całe 4 punkty :D



W jakim pucharze bierzecie udział i jak się tam dostać?
 
Puchar Ligi, trzeba kliknąć na Puchar Ligi i wysłać smsa za 2zł z kawałkiem ;p



Jednak rekord jeszcze wyższy bo 65 pkt, nie podliczyło jeszcze 7 pkt Golańskiego
 
Back
Top