Fame MMA gala youtuberów

Nie tylko jest z jego żoną ale nagle kompletnie zmienił wersję wydarzeń że nigdy nie byli blisko, nawet nie koledzy itp itd.

Chuj z nim i ta laską. siebie warci
no totalnie obrzydliwi są i jak ludzie pierdolą, żeby być empatyczni itd. no sorry mi ich żal nie jest, im się powinno mordy zakneblować, bo każde wypowiedziane przez nich słowo to strzał w kolano
 
Takie ciśnienie, jakie ma na głowie teraz Szeliga, zostawi w niej swoje piętno.
Chłop to ledwo ciągnie, daje sobie ubliżać już nawet takim petom jak ten Natan, wsiadł na karuzelę spierdolenia myśląc, że trochę się pokręci, a ta obecnie zapierdala jak wirówka przeciążeniowa na najwyższym biegu :D
Jeszcze zagrał all in na babę, która jest wyrachowana, chodzący kalkulator, który poszedł tam, gdzie są pieniądze i głupi osiłek, którym zakręci jak chce.
Dookoła sami wspaniali ludzie, babsko, które wmówiło mu miłość i honorowe zastępstwo ojca biednych dzieci, Mirek, który wmówił mu, że podaje mu pomocną dłoń, na dobry początek każąc mu szorować salkę, wystawiając go na pośmiewisko.
Jak to wszystko pierdolnie, to jaki by nie był, nie zazdroszczę chłopakowi.
Z problemami psychicznymi to pewnie większość tych influ skończy.
Jedni chcą aby każdy ich lubił i ciągle myślą jak to co mówią zostanie zrozumiane, inni lubią drażnić odbiorców bo nienawiść też nakręca zasięgi.
Po Najmanie pewnie to spływa i dobrze się bawi ale reszta?
 
Z problemami psychicznymi to pewnie większość tych influ skończy.
Jedni chcą aby każdy ich lubił i ciągle myślą jak to co mówią zostanie zrozumiane, inni lubią drażnić odbiorców bo nienawiść też nakręca zasięgi.
Po Najmanie pewnie to spływa i dobrze się bawi ale reszta?
Najman podświadomie wie o tym, że jest koncówą do szczania.
Po prostu nieustanie walczy z tymi myślami, a że u niego z przepływem informacji zawsze było mocno na bakier, to i długo walczyć z rana nie trzeba :fjedzia:
 
Najman podświadomie wie o tym, że jest koncówą do szczania.
Po prostu nieustanie walczy z tymi myślami, a że u niego z przepływem informacji zawsze było mocno na bakier, to i długo walczyć z rana nie trzeba :fjedzia:
Oj nie. Najman to zupełnie inne pokolenie. Twardsze. On to traktuje jako zaczepki na podwórku. Jego to nie interesuje, nie analizuje tego, wstawia kontrowersyjny film czy wypowiedz i pozwala temu żyć samemu. A te młode gwiazdki będą się huśtać czy tam pójdą w dragi….oni już tego nie dźwigają
 
Oj nie. Najman to zupełnie inne pokolenie. Twardsze. On to traktuje jako zaczepki na podwórku. Jego to nie interesuje, nie analizuje tego, wstawia kontrowersyjny film czy wypowiedz i pozwala temu żyć samemu. A te młode gwiazdki będą się huśtać czy tam pójdą w dragi….oni już tego nie dźwigają
W punkt co by o Najmanie nie mówić to on nie jest typem znanym z siedzenia przed kompem, jest zwykłą pizdą w walce to fakt, ale chociaż to ogółem skrajny debil to i tak rozumie, że nie jest bogiem sportu jak wydaje się niektórym freakom z którymi się miesza i on żyje z hejtu, a nie płacze bo go hejtują.
 
Oj nie. Najman to zupełnie inne pokolenie. Twardsze. On to traktuje jako zaczepki na podwórku. Jego to nie interesuje, nie analizuje tego, wstawia kontrowersyjny film czy wypowiedz i pozwala temu żyć samemu. A te młode gwiazdki będą się huśtać czy tam pójdą w dragi….oni już tego nie dźwigają
Po części racja, on ma bardziej wyjebane jajca.
Co nie zmienia faktu, że jest piczą większą, niż apetyt Doroty Wellman
 
co do szeligi
to już nie chodzi o to dymanie żony bo widać że to kobieta go bardziej jebie niż on ją, tylko wyparcia się trenera i robienie z niego beki

I tak też przeczuwam że szeliga sam z siebie powącha kwiatki od spodu
Z tego co wiem ona biedna nie jest a Szeliga bardzo rozrzutny.
 
każde wypowiedziane przez nich słowo to strzał w kolano
jakby wycelować odrobinę wyżej, w potylicę, to może i jaki pożytek by z tego wyszedł

chuj do dupy żonojebcom, chuj do dupy tym, co odbijają dupy innym, zwłaszcza jak tamci nie mogą nawet zareagować

jak jest taki kozak, to szkoda, że nie próbował wyrwać dupy trenera jak tamten jeszcze mógł się ruszać i go oprawić jak świniaka na święta
 
jakby wycelować odrobinę wyżej, w potylicę, to może i jaki pożytek by z tego wyszedł

chuj do dupy żonojebcom, chuj do dupy tym, co odbijają dupy innym, zwłaszcza jak tamci nie mogą nawet zareagować

jak jest taki kozak, to szkoda, że nie próbował wyrwać dupy trenera jak tamten jeszcze mógł się ruszać i go oprawić jak świniaka na święta
Chuj w Szeligę wiadomo, ale mi się wydaję, że to ona go nakręciła. Tym bardziej po tym co ostatnio mówiła. Gościu rozpoznawalny z kasą więc fajny przystanek z gówniakami. A że Szeliga to jest debil to połknął haczyk. IMO na nią powinien być większy hejt, ale ona w necie jest nikim.
 
Jebniety jest ten Mirek, czkawką mu wyjdzie ta akcja z Szeliga. Nie lubię typa ale to jest gówno wyższej klasy. Niby go wzięli do ekipy a go upokarzają. Zachowanie typowego Leszcza co szuka jeszcze słabszego
Dokładnie tak mordo.
Jego team zawsze stawiał wyżej kwit niż jakiekolwiek wartości (przykłady trzymania w ekipie Jotka i Chmielewskiego) Miras dla smoczych monet będzie robił fikołki i przyjmie na siebie każdą fale gówna w imię PLN.
 
Gościu rozpoznawalny z kasą
Z tego zdania zgadza się tylko 'rozpoznawalny', już jeden ziomek na f2f zadzwonił do studia i obnażył jaki to jest gołodupiec flexujący się nie swoim hajsem.
Jebniety jest ten Mirek, czkawką mu wyjdzie ta akcja z Szeliga. Nie lubię typa ale to jest gówno wyższej klasy. Niby go wzięli do ekipy a go upokarzają. Zachowanie typowego Leszcza co szuka jeszcze słabszego
Ja to już kiedyś gdzieś napisałem, ale powtórzę: Okniński to chujoza, który za hajs zrobi wszystko, łącznie z zeżarciem własnego gówna. Ja to naprawdę bardzo bym chciał, żeby kiedyś ktoś z obrażanych przez niego ludzi, np taki Don Diego, pojechał tam i wypierdolił mu liścia jak będzie sam, żeby zaraz nie było Mirkowej próby zarobienia na własnym prostactwie i ustawienia walki synom - ogórkom.
 
Dokładnie tak mordo.
Jego team zawsze stawiał wyżej kwit niż jakiekolwiek wartości (przykłady trzymania w ekipie Jotka i Chmielewskiego) Miras dla smoczych monet będzie robił fikołki i przyjmie na siebie każdą fale gówna w imię PLN.
Ciężko mieć klub Mma i trzymać zawodników ze względu na wartości: to właściciele wca by musieli wyjebać większość zawodników łącznie z tym zjebem Anzorem (no trzeba być zjebem aby atakować ratowników medycznych i mówić "po męsku załatwimy").
Ksw musiałoby wymazać Różala i wiele innych gwiazd, menadżerów.
A UFC?
Przecież ten Adesanya to jest rasista, zboczeniec i jednym słowem pierdolniety.
Taki klimat, że ten sport przyciąga złych ludzi.
 
Ciężko mieć klub Mma i trzymać zawodników ze względu na wartości: to właściciele wca by musieli wyjebać większość zawodników łącznie z tym zjebem Anzorem (no trzeba być zjebem aby atakować ratowników medycznych i mówić "po męsku załatwimy").
Ksw musiałoby wymazać Różala i wiele innych gwiazd, menadżerów.
A UFC?
Przecież ten Adesanya to jest rasista, zboczeniec i jednym słowem pierdolniety.
Taki klimat, że ten sport przyciąga złych ludzi.
Ale wariacie, mnie to chuj obchodzi.
Specyfika szeroko pojętego "biznesu" jest taka a nie inna, jeżeli ktoś się na nią godzi, to musi się liczyć z nieprzychylnymi opiniami.
Dla mnie działanie Mirasa jest nieprawilne, i swoją opinię wyraziłem na podstawie jego ruchów.
 
Nawiązując do mało znanego klasyka cohones - oby tym wszystkim pierdolniętym dzbanom ktoś nasrał do dupy. Bo we łbach to nasrane mają już dawno.
 
Szeliga ma do odpracowania prace społeczne za sprawę w sądzie dlatego pucuje w Akademii Wilanów płytki i podłogę, wynosi śmieci itp
Uważam, że Mirek to dobry strateg walki, ale tylko dlatego, że zawodnicy to idioci. On jest po prostu mózgiem prostej taktyki, a oni tylko bezmyślnymi narzędziami. A od strony obyczajowej nazwijmy to : wyjątkowa kreatura, że bierze udział w takich animozjach
 
Back
Top