Fame MMA gala youtuberów

Nie oglądam regularnie fame'u i innych gal, czasami coś z ciekawości nadrobię itp. więc jest pytanie

Co to za pet, ten Narcoń? Jak oglądam materiały z nudów to się wydaje jakby FAME go mocno promowało a typ przejebał już dwie
 
F30bgFxXAAAjg1C
 
Nie oglądam regularnie fame'u i innych gal, czasami coś z ciekawości nadrobię itp. więc jest pytanie

Co to za pet, ten Narcoń? Jak oglądam materiały z nudów to się wydaje jakby FAME go mocno promowało a typ przejebał już dwie
Jest to pet, ktory wyciskając na klate w sumie nie najgorsze wyniki potrafił przegrać w mma z darkiem lwem. Darka lwa pewnie znasz z roli następcy Dylewskiego w stajni szybko dostępnych ogórków na galach sportowych. Aktualnie darek lew odcina kupony od swojej ogórkowej kariery będąc dalej ogórkiem.
 
Bomba poszedł śladami znanego żyradowskiego gangstera, Ciongmena i także spierdolił przed wymiarem sprawiedliwości, do Dubaju, gdzie aktualnie imprezują razem z Ciongmenem.
 
Na początku myślałem, że to prank albo jakiś mega stary film i niestety się myliłem… szkoda chłopaków z sali
 
Jest live na ig Przybysz lizak Pasternak. Jasno powiedzieli, że jak im się to nie podoba to mogą wypierdalać z klubu. Mirasa klub robi co chcę
 
Przecież Mirek zrobi dla kasy wszystko. Zawsze przyjmował najgorsze kreatury, jak Chmielewski, czy nawet Strachu się kręcił.
Miras to ma takie długi, że pewnie życia mu nie starczy aby to spłacić. Bierzmy to też pod uwagę.

Pamiętam wywiad z Mirasem u Przybysza.
Dzwoni telefon
Przybysz: to pewnie komornik
Miras: udawany śmiech i tekst ,,to nie było śmieszne" :siuu:
Trochę mi go szkoda. Tak się dzieje jak ktoś bez lepszego księgowego i pomocy prawnej próbuje brać się za firmę z większymi obrotami.
Pewnie nie jest zawodowym dłużnikiem tylko nie wyszło, trochę takich osób w Polsce jest.
Ale spłaca, myślałem że jak Najman ogłosi upadłość
 
Obejrzałem te zoo na szybkiego...W sumie zaskoczyło mnie tylko to że Zadyma jest chyba lekko upośledzony.
 
Back
Top