Fame MMA gala youtuberów

Ale kto jest znany z grania w gry? Szeliga? O nim można powiedzieć, że jest "freakiem" w byciu streamerem, bo streamuje dopiero od niedawna. Z grania w gry jest znany głównie Pasha z high league, ale on w "graniu w gry" był kimś takim, jak Lewandowski w piłce nożnej, jeżeli wiesz o co mi chodzi. Do tego chodzi na siłkę od dzieciaka i promuje na swoich obozach gamingowych zdrowy tryb życia, a nie tylko siedzenie przed kompem.
Rok temu był tu na forum taki as - chodzi o to, że możesz nie pamiętać - który udowadniał wszem wobec, że jakiś Tejkfan znany z grania w gry na streamach jest lepszym sportowcem niż zawodnicy KSW bo dzięki graniu w gry jest się lepszym zawodnikiem w MMA
 
Tęsknię za czasami kiedy jednak sporty walki czy ogólnie sport był zarezerwowany dla sportowców czy osób aktywnych. Trenowałeś amatorsko, byłeś dobry przechodziłeś na zawodowstwo i wtedy pokazywali cię w tv. Kiedy słyszało się że ktoś się bije na zawodowych galach to już wiedziałeś że to jest przeskok parę poziomów od ciebie.A teraz "byle jakość" ku#wa wszędzie niestety... Kariery zaczynające się na Instagramie a nie na sali treningowej. Jeszcze te patusy trenujące między melanżami mają szczelność wyzywać emerytowanych sportowców do walki, porównywać się do nich.... Teraz Koterski będzie ubierał historię że sport pomógł mu wyjść z nałogów i chce walczyć dla ludzi ... Nie kolejny który widzi łatwy hajs za samo wyjście. Tam pisze że koniec świata będzie z przyczyn klimatycznych, asteroidy i inne pierdoły.. Ja raczej jestem zdania że my się sami rozpie#dolimy bo z roku na rok społeczeństwa są coraz głupsze i za 30 lat dojdzie do tego że u władzy będzie jakiś wyjątkowy kretyn (z resztą już teraz są) i wciśnie czerwony guzik wypali kilkadziesiąt rakiet z atomem, historia zatoczy koło i znów zaczniemy z epoki kamienia łupanego
Nie ma co romantyzować sportów walki mówiąc kiedyś to było.
Obojętnie czy mówimy o wcześniejszych czasach czy obecnych to masa tam patusów, kryminalistów, degenaratów.
Dostarczają mi rozrywki, ale nie nazwałbym ich czesto nawet nieszkodliwymi idiotami, zwłaszcza jeśli chłopy po 40 lat chwalą się kryminalną przeszłością (Różal to kompletny odlot)...
I Polska nie jest jakimś wyjątkiem. Nawet w UFC Adesanya: zboczeniec, rasista i zjeb totalny rodem z najciemniejszej cześci Bronxu...

Gorsze jest jednak co innego: gale freakowe nie mają ograniczeń od 18 lat, a powinny mieć.
Druga sprawa: jeszcze nigdy w historii udawanie bogatego człowieka nie było takie łatwo. Obojętnie czy to PRL, przedwojenna Polska czy starożytność.
Ten instagram i youtube no może być fabryką kompleksów dla niepełnoletnich, którzy niezbyt rozumieją, że to że ktoś wydaje się bogaty, nie oznacza że nim jest. Te miliony za walki, kilkadziesiąt tysięcy za współpracę, tylko exyoutuberzy mający nawet współpracę z CocaColą mówili "jestem jebanym bankrutem"
Nawet Tańcula zaczął kpić z tego Ferrariego, że udaje bogatego a ma 100 tys. długu w skarbówce

A to promowanie hazardu wśród nieletnich, jakieś skrzynki do CSa itp., loterie -to też kurczę dziadostwo zwłaszcza, że niepełnoletni łatwiej wpadają w nałogi

Większość skończy mając regularny kontakt z komornikami i wierzycielami, bo oni będą ich followersami...
Zresztą Natalia Janoszek pokazała jak można tworzyć mity wobec swojej osoby...
 
Nie ma co romantyzować sportów walki mówiąc kiedyś to było.
Obojętnie czy mówimy o wcześniejszych czasach czy obecnych to masa tam patusów, kryminalistów, degenaratów.
Dostarczają mi rozrywki, ale nie nazwałbym ich czesto nawet nieszkodliwymi idiotami, zwłaszcza jeśli chłopy po 40 lat chwalą się kryminalną przeszłością (Różal to kompletny odlot)...
I Polska nie jest jakimś wyjątkiem. Nawet w UFC Adesanya: zboczeniec, rasista i zjeb totalny rodem z najciemniejszej cześci Bronxu...

Gorsze jest jednak co innego: gale freakowe nie mają ograniczeń od 18 lat, a powinny mieć.
Druga sprawa: jeszcze nigdy w historii udawanie bogatego człowieka nie było takie łatwo. Obojętnie czy to PRL, przedwojenna Polska czy starożytność.
Ten instagram i youtube no może być fabryką kompleksów dla niepełnoletnich, którzy niezbyt rozumieją, że to że ktoś wydaje się bogaty, nie oznacza że nim jest. Te miliony za walki, kilkadziesiąt tysięcy za współpracę, tylko exyoutuberzy mający nawet współpracę z CocaColą mówili "jestem jebanym bankrutem"
Nawet Tańcula zaczął kpić z tego Ferrariego, że udaje bogatego a ma 100 tys. długu w skarbówce

A to promowanie hazardu wśród nieletnich, jakieś skrzynki do CSa itp., loterie -to też kurczę dziadostwo zwłaszcza, że niepełnoletni łatwiej wpadają w nałogi

Większość skończy mając regularny kontakt z komornikami i wierzycielami, bo oni będą ich followersami...
Zresztą Natalia Janoszek pokazała jak można tworzyć mity wobec swojej osoby...

Cohones to jednak ostatnia tarcza normalności :antonio:
 
Nie wiem czemu atakujesz gry komputerowe i stawiasz to obok walenia mefixu. W gry komputerowe grają dość sporo tacy zawodnicy, jak Whittaker, Holloway, Ziółkowski, Bartosiński. Wszyscy walczą na wysokim poziomie. Apropo Bartosińskiego, to wyobraź sobie, że on w tę grę, w którą gra dużo Szeliga na transmisjach na żywo (Counter Strike Global Offensive) jest 10x lepszy.
Niczego nie atakuję, gry komputerowe uwielbiam sam, pykam w różne od małolata.

Jedyne co mógłbym zaatakować tamtym wpisem, to OGRANICZANIE SIĘ do napierdalania dragów i grania w przerwach od tego. Takie jednostki nie są przydatne, są wręcz szkodliwe i dają chujowy przykład innym :)
 
Arek Arek Arek...
images.jpeg
 
Nie ma co romantyzować sportów walki mówiąc kiedyś to było.
Obojętnie czy mówimy o wcześniejszych czasach czy obecnych to masa tam patusów, kryminalistów, degenaratów.
Dostarczają mi rozrywki, ale nie nazwałbym ich czesto nawet nieszkodliwymi idiotami, zwłaszcza jeśli chłopy po 40 lat chwalą się kryminalną przeszłością (Różal to kompletny odlot)...
I Polska nie jest jakimś wyjątkiem. Nawet w UFC Adesanya: zboczeniec, rasista i zjeb totalny rodem z najciemniejszej cześci Bronxu...

Gorsze jest jednak co innego: gale freakowe nie mają ograniczeń od 18 lat, a powinny mieć.
Druga sprawa: jeszcze nigdy w historii udawanie bogatego człowieka nie było takie łatwo. Obojętnie czy to PRL, przedwojenna Polska czy starożytność.
Ten instagram i youtube no może być fabryką kompleksów dla niepełnoletnich, którzy niezbyt rozumieją, że to że ktoś wydaje się bogaty, nie oznacza że nim jest. Te miliony za walki, kilkadziesiąt tysięcy za współpracę, tylko exyoutuberzy mający nawet współpracę z CocaColą mówili "jestem jebanym bankrutem"
Nawet Tańcula zaczął kpić z tego Ferrariego, że udaje bogatego a ma 100 tys. długu w skarbówce

A to promowanie hazardu wśród nieletnich, jakieś skrzynki do CSa itp., loterie -to też kurczę dziadostwo zwłaszcza, że niepełnoletni łatwiej wpadają w nałogi

Większość skończy mając regularny kontakt z komornikami i wierzycielami, bo oni będą ich followersami...
Zresztą Natalia Janoszek pokazała jak można tworzyć mity wobec swojej osoby...

Ciekawe.Co multipla jest chyba jednym z lepiej opłacanych frików.
 
Ciekawe.Co multipla jest chyba jednym z lepiej opłacanych frików.
Pozer zwykły. Dzieciaki myślą, że on jest tak bogaty, że sam pojechał do Las Vegas, sam tam grał w kasynach.
Przecież to jest pewnie za reklamę hazardu, a z podatkami to nie dziwie się, że przejebał. Po prostu nie świadomi ryzyka
 
Pozer zwykły. Dzieciaki myślą, że on jest tak bogaty, że sam pojechał do Las Vegas, sam tam grał w kasynach.
Przecież to jest pewnie za reklamę hazardu, a z podatkami to nie dziwie się, że przejebał. Po prostu nie świadomi ryzyka
Ta cała afera,że go niby maczetami zaatakowali była wyssana z dupy.
Ponoć go nożem za długi hazardowe pocięli.
Ciekawa kwestia bo gość faktycznie dobrze zarabia a jest tak głupi,że wszystko przejebał.
 
Ta cała afera,że go niby maczetami zaatakowali była wyssana z dupy.
Ponoć go nożem za długi hazardowe pocięli.
Ciekawa kwestia bo gość faktycznie dobrze zarabia a jest tak głupi,że wszystko przejebał.
ja coraz bardziej przekonuje się do opinii, że kapitalizm może i ma dużo wad ale jedną z zalet jest to, że jeśli ktoś dostanie pieniądze na które nie zasługuje -to prędzej czy później je straci a nawet skończy z długami.
Obojętnie czy to spadek, wygrana w Lotto, kariera sportowa czy szczególnie freaki.

Na tych freakach głownie pewnie zarobi Pasternak i Rozpara a reszta skończy fatalnie za 10 lat...
 
Back
Top