Fame MMA gala youtuberów

kolega biznesmen, właściciel posiadłości ziemskich? przecież w ustce, czy skąd tam ten parch pochodzi, rządzi majętna rodzina Roślików wespół zespół ze specjalistą od haraczy, walki 5v1, Jackiem Murańskim

a tak całkowicie poważnie, w chuj chciałbym pokazać takim gniotom jak dwaj wyżej wspomniani przeze mnie pajace, gdzie jest ich miejsce na tym świecie i do czego się nadają, a najlepiej to zrobić to publicznie, przy możliwie najszerszej publice jak tylko się da - przecież oni nie ogarnęliby nawet roboty na kasie w żabce, istnieją tylko i wyłącznie dzięki internetowi
Jaki biznesmen, nie mieszkam w 2 pokojach na raz, jeden mogę na chwilę pożyczyć :D

Oj rozumiem cię doskonale, ja nie jestem z Ustki ale mam blisko, juz 10 lat temu słyszałem o cwaniaczkach z Ustki, zazwyczaj w tym negatywnym świetle po ich stronie.

Publicznie to nie przejdzie, już to zrobił apteka i został rozjebany przez internet, prywatnie zmienia się podejście takich osób do rzeczywistości, po co robić sobie kłopoty, to tylko paliwo na sprawę karną.
A jednak taki kurwa celebrytka to ma więcej pieniędzy na adwokata i później można bulić śmiesznie wysokie odszkodowanie które nijaki się ma do szkód.

Ja już sobie przetłumaczyłem że to nie są osoby z mojego towarzystwa więc mam na nich całkowicie wyjebane, jeden lubi jogurt a drugi oglądać tonące gówno w kiblu, proste.
 
Jaki biznesmen, nie mieszkam w 2 pokojach na raz, jeden mogę na chwilę pożyczyć :D

Oj rozumiem cię doskonale, ja nie jestem z Ustki ale mam blisko, juz 10 lat temu słyszałem o cwaniaczkach z Ustki, zazwyczaj w tym negatywnym świetle po ich stronie.

Publicznie to nie przejdzie, już to zrobił apteka i został rozjebany przez internet, prywatnie zmienia się podejście takich osób do rzeczywistości, po co robić sobie kłopoty, to tylko paliwo na sprawę karną.
A jednak taki kurwa celebrytka to ma więcej pieniędzy na adwokata i później można bulić śmiesznie wysokie odszkodowanie które nijaki się ma do szkód.

Ja już sobie przetłumaczyłem że to nie są osoby z mojego towarzystwa więc mam na nich całkowicie wyjebane, jeden lubi jogurt a drugi oglądać tonące gówno w kiblu, proste.
Pierdolę, chyba założę jakiś gówno-kanał "commentary", gdzie będe jechał z nimi jak z gównem, spróbuję nabić publiczność, a potem będę tak długo się starał, aż dadzą mi tą jebaną walkę na fame, lol. Tylko w takim przypadku, pokonanie tych zjebów w ich własnym gnieździe, smakowałoby dobrze.
 
Friz kurwa? Fryza to mu se w szkole robiliśmy, ten gość sobie robi fryzurę ekstrawagancką i dlatego jest nazywany fryz? Kto to kurwa wogole jest? Z czego jest znany, co w życiu osiągnął?
Friz jest jednym z najbardziej ogarniętych ludzi w branży. Bardzo ładnie zarządza i promuje ludzi oraz jest niezłym marketingowcem. W przeciwieństwie do wielu innych youtuberów sam się wypromował.
 
Kradzionymi miniaturkami i "zapożyczonymi" pomysłami na filmy od zagranicznych youtuberów, MEGA samodzielny typ XD
na początku miał bardziej hardcorowe filmiki, miałem go za patusa :siuu:
Każdy to bierze ile wlezie z zagranicznego YT, ale kopiować też trzeba umieć. Przecież niektórzy gamonie nawet zdjęcia nie potrafią przerobić tak aby ściany się nie wyginały. Jacyś nastolatkowie, których przygarnęły agencje marketingowe, wypromowały, a później bez nich wychodzi np. taka Lexy z żałośnie zorganizowaną loterią albo wywiadem "nie jestem słupem, jestem w KRS", albo inne panie, które zrobiły kariere przez łóżko...
Gdyby nie pomoc innych to oni byliby nigdzie...
Podejrzewam, że większość tych influ już spotyka się z komornikiem albo będzie w przyszłości, skrajne pozerstwo, ale Friz. Hm, myślałem że to przygłup, obejrzałem chyba dwa wywiady z nim i nawet logiczniejszy w wypowiedziach jest od wielu tych influencerów finansowych.
Chociaż fakt faktem potrafią reklamować gówno totalne...
 
Labryga na instagramie pisał w kierunku Natana jakieś wypociny, Natan go jakoś zaatakował na konferencji?
 
Szeliga to sprzedawczyk, mieszkał w moim mieście, typowy pejs, tyle ile dostał po mordzie, ulala, potem uciekł do Rzeszowa i popatrzcie co to za glut bez zasad, utylizowac
 
Back
Top