Fame MMA gala youtuberów

Wasilewskiego też bym sobie poczytał jakby jechał po KSW, że on negocjował z ludźmi z którymi Kawulski albo Lewandowski co najwyżej mogą sobie zrobić zdjęcia, a sam spotykał się podczas pracy w kancelarii ojca z bandatami tysiąc razy większymi niż ci kibole z chujowymi tatuażami, albo że widział wiecej kasy w gotówce niż KSW na koncie:roberteyeblinking:
Najman dużo by zyskał jakby nagle zaczął być szczery, ale wtedy musiałby się przyznać, że jest ultrasłabym bokserem.
Kurcze dwie walki z Peterem Simko i przegrać z Niepełnosprawnym Koksem, który nie może trzymać gardy nawet gdyby chciał :waldeklaugh:
Tak jakby maratończyk zemdlał po pierwszym kilometrze...
Wasyl jest kuty na cztery łapy. Dlatego nigdy tak szczerze nie opowie. Skoro on twierdzi, że nie wiedział nic o tym co robi "Cygan" :muttley:
 
Wasyl jest kuty na cztery łapy. Dlatego nigdy tak szczerze nie opowie. Skoro on twierdzi, że nie wiedział nic o tym co robi "Cygan" :muttley:
On mu płacił w więzieniu 10 koła. Boże to ja dzisiejsze to byłoby z nie wiem 15 koła -ilu zawodników ksw tyle zarabia, boks jest w dupie mówię wam :muttley:
 
Dlaczego narodził się Rugbyboy? On by nigdy nie powstał ale musiałem go wymyślić na te 2-3 dni. Jak wiadomo moje pierwsze słynne wcielenie odeszło 24 marca i tak miało być. Rugbyboy przybył tylko na moment by nie rozmawiać o Freak mma/ umòwmy się o tych ciotkach które zawładnęły tym rynkiem już na dobre, phi/ to nawet mi się już pisać nigdy i żyć tym nie będzie chciało, bo to zeszło na psy.

Rugbyboy przyszedł tylko z wielkim żalem, że zamiast humorystycznie doczekać się jakiejś wirtualnej tablicy ZELAZNA dzięki za zbudowanie tego całego działu z Ozdobą i tak dalej. To Wy daliście mi perma? Holly Molly serio? Za te 3 lata? Jestem pewny że w najnowszej historii tego serwisu jestem jedną z najpopularniejszych i wpływowych osób. Dziś nawet chyba mówi się na to tradesenter czy jakoś tak. Dla wielu byłem ikoną wiem zabrzmi to nieskromnie ale takie są fakty. Dlatego ten perm był mega słaby ze strony redakcji. Sorry ale musiałem dać Wam cynka że gdy ktoś nadejdzie po mnie żebyście tak słabo go nie potraktowali, z czystej ludzkiej przyzwoitości.


Usuńcie Rugbyboya/ te konto i tak by nie miało spokoju,nawet gdybym chciał wchodzić tylko do Newsów to pewnie było by ostro śledzone przez innych / Kiedyś jeśli założę tu konto to już kompletnie anonimowo by czytać sobie newsy i to bardziej o MMA. Mógłbym się wtopić w tłum bo tym razem się bardzo dobrze przygotowałem i wielu połknęło haczyk , ale nie jest mi do niczego potrzebne, bo skończyłem z aktywnością na serwisie Mmarocks definitywnie.


Tego zamieszania by nie było ale jednak no wiecie musiałem wytłumaczyć tego perma, bo jednak tak się nie robi.

Szanujecie takiego @Dawid _Ozdoba-Legenda przynajmniej.

:cool::cool::cool:

No teraz odszedłem spełniony. Musiałem zabrać głos w tej sprawie bo jednak to było mega słabe.

PS- współczuję trochę nowym oplotom, bo teraz każdy nowy będzie uważamy że to ja,
:lol::lol::lol:

Oryginalny wrogowie wróci tylko wtedy gdy będą naprawdę ostre dymy, więc oszczędźcie przyszłych nowicjuszy, bo mój powrót to z 1 szansą na milion obserwując obecny rynek FMa, dlatego jeśli wydadzą się podobni serio apeluje aby nie wyzywać ich od k,s czy h bo to na 100 procent nie będę ja.

Ja tylko wróciłem wyjaśnić pewną nie fajną sprawę.

,,Szanujcie swoje legendy" :cool:
 
Dlaczego narodził się Rugbyboy? On by nigdy nie powstał ale musiałem go wymyślić na te 2-3 dni. Jak wiadomo moje pierwsze słynne wcielenie odeszło 24 marca i tak miało być. Rugbyboy przybył tylko na moment by nie rozmawiać o Freak mma/ umòwmy się o tych ciotkach które zawładnęły tym rynkiem już na dobre, phi/ to nawet mi się już pisać nigdy i żyć tym nie będzie chciało, bo to zeszło na psy.

Rugbyboy przyszedł tylko z wielkim żalem, że zamiast humorystycznie doczekać się jakiejś wirtualnej tablicy ZELAZNA dzięki za zbudowanie tego całego działu z Ozdobą i tak dalej. To Wy daliście mi perma? Holly Molly serio? Za te 3 lata? Jestem pewny że w najnowszej historii tego serwisu jestem jedną z najpopularniejszych i wpływowych osób. Dziś nawet chyba mówi się na to tradesenter czy jakoś tak. Dla wielu byłem ikoną wiem zabrzmi to nieskromnie ale takie są fakty. Dlatego ten perm był mega słaby ze strony redakcji. Sorry ale musiałem dać Wam cynka że gdy ktoś nadejdzie po mnie żebyście tak słabo go nie potraktowali, z czystej ludzkiej przyzwoitości.


Usuńcie Rugbyboya/ te konto i tak by nie miało spokoju,nawet gdybym chciał wchodzić tylko do Newsów to pewnie było by ostro śledzone przez innych / Kiedyś jeśli założę tu konto to już kompletnie anonimowo by czytać sobie newsy i to bardziej o MMA. Mógłbym się wtopić w tłum bo tym razem się bardzo dobrze przygotowałem i wielu połknęło haczyk , ale nie jest mi do niczego potrzebne, bo skończyłem z aktywnością na serwisie Mmarocks definitywnie.


Tego zamieszania by nie było ale jednak no wiecie musiałem wytłumaczyć tego perma, bo jednak tak się nie robi.

Szanujecie takiego @Dawid _Ozdoba-Legenda przynajmniej.

:cool::cool::cool:

No teraz odszedłem spełniony. Musiałem zabrać głos w tej sprawie bo jednak to było mega słabe.

PS- współczuję trochę nowym oplotom, bo teraz każdy nowy będzie uważamy że to ja,
:lol::lol::lol:

Oryginalny wrogowie wróci tylko wtedy gdy będą naprawdę ostre dymy, więc oszczędźcie przyszłych nowicjuszy, bo mój powrót to z 1 szansą na milion obserwując obecny rynek FMa, dlatego jeśli wydadzą się podobni serio apeluje aby nie wyzywać ich od k,s czy h bo to na 100 procent nie będę ja.

Ja tylko wróciłem wyjaśnić pewną nie fajną sprawę.

,,Szanujcie swoje legendy" :cool:
 
18 jak oceniamy wzrost zarobków wedle wzrostu najniższej krajowej.
ja pierdolę, czuje się jak ci starzy ludzie przeliczający wszystko na stare pieniądze :korwinlaugh:
Ale faktycznie był nawet dolar za trochę ponad 2 zł, a jesienią był po 5 zł, w tym tempie będziemy milionerami wszyscy...
 
ja pierdolę, czuje się jak ci starzy ludzie przeliczający wszystko na stare pieniądze :korwinlaugh:
Ale faktycznie był nawet dolar za trochę ponad 2 zł, a jesienią był po 5 zł, w tym tempie będziemy milionerami wszyscy...
Wady bycia ekonomistą - człowiek umie to przeliczyć. Z drugiej to jest dobre, że mnożnik zarobków według najniższej krajowej wynosi dla roku 2013 (bo dla tego roku patrzę) 1,8. Ale kuźwa mnożnik dla koszyka głównych zakupów wynosi 2,4 bodajże.
 
Wynająć mieszkanie zawodnikowi Fame :waldeklaugh::juanlaugh::jarolaugh::usunto:::really:::stevecarell::siara::mjsmile:

Już logiczniej wynająć komuś z rejestru przestępców seksualnych, albo Krajowego Rejestru Długów :korwinlaugh:
 
mi się wydaje, że po prostu Boxdel szykuje otwarcie na rynek amerykański, nawet mówił o wizycie w USA, teraz ktoś z jego organizacji trenuje w USA. Jakiś zawodników ściągną pewnie do Fame. Tak nagle pare kont zagranicznych zaczęło nakręcać wyniki Ferariemu? COś dziwne, nienaturalne.
PFL uruchomił dywizję frików może być dobra współpraca biznesowa.
 
Stójka z nierozerwalnym przez sędziego klinczem ma sens w takich walkach tylko i wyłącznie moim zdaniem. Na boks ani kopnięcia zawodnik MMA nie ma szans, na klincz z jednym uderzeniem i rozerwaniem też nie ma szans, stojkowicz nie ma szans w każdej innej formułę która nie zamyka się na stójce, więc najrozsądniej byłoby zrobić stójkę z kolanami, łokciami i z klinczem jak w mma, tyle że to mogłoby zaważyć na widowiskowości pojedynku.
W sumie dodając do tego główki mogłaby to być przeciwwaga dla klinczu, ale to nie przejdzie na takiej gali raczej, nie widzę żadnego ciekawego starcia z udziałem jednego bądź drugiego.
Męski feminista ze strajku kobiet to ogórek. KO w I rundzie by było.
 
dokładnie, plus miał być jeden pies a było kilka i pogryzły łóżko, a Jaca wyzywa typa od hien. Chociaż trzeba być szalonym aby wynająć komuś bez wpisania imienia i nazwiska do googla
Kurwa co Ci influencerzy są odklejeni. Już nie pierwszy i nie drugi raz slysze akcje, ze wynajmują mieszkania i nie płacą. Moglby jakiś szeryf internetowy powstać co by ich po sądach ciągał i takie.brudy wyciągał. Ten typ od antyfaktów już wiem czemu jest tak przez nich nielibiany. Bo porusza nieciekawe tematy dla Nich i jeszcze jebany ma czelność zeobić research xd
 
Kurwa co Ci influencerzy są odklejeni. Już nie pierwszy i nie drugi raz slysze akcje, ze wynajmują mieszkania i nie płacą. Moglby jakiś szeryf internetowy powstać co by ich po sądach ciągał i takie.brudy wyciągał. Ten typ od antyfaktów już wiem czemu jest tak przez nich nielibiany. Bo porusza nieciekawe tematy dla Nich i jeszcze jebany ma czelność zeobić research xd
Ale ten temat tej kłótni brata Jacy o spadek był taki sztucznie nagłośniony. Sądy są pełne takich spraw. Powiem tak, że gdyby warunkiem wypłaty trzynastej emerytury było spisanie testamentu u notariusza to mniej rodzin w Polsce byłoby pokłóconych -kłócą się ludzie nawet o szopę na zadupiu kompletnym wydając więcej na adwokatów niż to warte :korwinlaugh:

A z wynajmem to szkoda normalnych ludzi, bo przez takich wariatów później normalni mają problemy z wynajęciem, ale w sumie Polska nie jest jakaś wyjątkowa na tle Unii Europejskiej z dziwnym prawem lokatorskim…
 
:usunto:
1681228939094.png
 
Back
Top