Fame MMA gala youtuberów

No Towarzysze i Towarzyszki: ma łeb :ożeszty:
od 1:30

Wypowiedź prawie tak genialna jak ta Różala o Tymoteuszu Świątku

:wow:
Więcej luzu, ci zawodnicy MMA to są tak wrażliwi, baletnice najlepsze na świecie mają więcej dystansu pewnie...
 
Fs-Al6FXoAgPXwR.jpg
 
dzięki, będzie co do lolka obejrzeć
Szczerze mówiąc to nie ma co, stanoski się użala jakie to gówno i tyle, ale to nie to co wtedy jak czytał książkę. Mówi że to wygląda jak wypracowanie gimnazjalisty, że miały być smaczki a nic się nie dowiedział, no i w sumie jak przeczytał kartkę czy 2 to się z nim 100% zgadzam, przy okazji kajman napisał w tej książce że stworzył kanał sportowy, nie uśmiałem się szczerze mówiąc, dobrze chociaż że najmana zapiecze dupa, i nie zdziwię się jak pójdzie do sądu i bedzie chciał żeby stanoski mu zaplacil za tyle książek ile jest wyświetleń, książka 60 zł a czytania masz godzinę nie całą, stanoski w pół h podobno przeczytał.
 
Szczerze mówiąc to nie ma co, stanoski się użala jakie to gówno i tyle, ale to nie to co wtedy jak czytał książkę. Mówi że to wygląda jak wypracowanie gimnazjalisty, że miały być smaczki a nic się nie dowiedział, no i w sumie jak przeczytał kartkę czy 2 to się z nim 100% zgadzam, przy okazji kajman napisał w tej książce że stworzył kanał sportowy, nie uśmiałem się szczerze mówiąc, dobrze chociaż że najmana zapiecze dupa, i nie zdziwię się jak pójdzie do sądu i bedzie chciał żeby stanoski mu zaplacil za tyle książek ile jest wyświetleń, książka 60 zł a czytania masz godzinę nie całą, stanoski w pół h podobno przeczytał.
łe, szkoda, liczyłem na dobry content :c

ale dzięki za zaoszczędzenie czasu
 
To by było dobre, tylko trzeba rozsądną formułę znaleźć. Ten boks w rękawicach do MMA chyba najlepszy.
Stójka z nierozerwalnym przez sędziego klinczem ma sens w takich walkach tylko i wyłącznie moim zdaniem. Na boks ani kopnięcia zawodnik MMA nie ma szans, na klincz z jednym uderzeniem i rozerwaniem też nie ma szans, stojkowicz nie ma szans w każdej innej formułę która nie zamyka się na stójce, więc najrozsądniej byłoby zrobić stójkę z kolanami, łokciami i z klinczem jak w mma, tyle że to mogłoby zaważyć na widowiskowości pojedynku.
W sumie dodając do tego główki mogłaby to być przeciwwaga dla klinczu, ale to nie przejdzie na takiej gali raczej, nie widzę żadnego ciekawego starcia z udziałem jednego bądź drugiego.
 
Stójka z nierozerwalnym przez sędziego klinczem ma sens w takich walkach tylko i wyłącznie moim zdaniem. Na boks ani kopnięcia zawodnik MMA nie ma szans, na klincz z jednym uderzeniem i rozerwaniem też nie ma szans, stojkowicz nie ma szans w każdej innej formułę która nie zamyka się na stójce, więc najrozsądniej byłoby zrobić stójkę z kolanami, łokciami i z klinczem jak w mma, tyle że to mogłoby zaważyć na widowiskowości pojedynku.
W sumie dodając do tego główki mogłaby to być przeciwwaga dla klinczu, ale to nie przejdzie na takiej gali raczej, nie widzę żadnego ciekawego starcia z udziałem jednego bądź drugiego.
A tu jest kosa od walki z Sudolskim na Babilonie pomiędzy Pasternakiem, Mirasem vs Gwóźdź i Zadora.
 
Stójka z nierozerwalnym przez sędziego klinczem ma sens w takich walkach tylko i wyłącznie moim zdaniem. Na boks ani kopnięcia zawodnik MMA nie ma szans, na klincz z jednym uderzeniem i rozerwaniem też nie ma szans, stojkowicz nie ma szans w każdej innej formułę która nie zamyka się na stójce, więc najrozsądniej byłoby zrobić stójkę z kolanami, łokciami i z klinczem jak w mma, tyle że to mogłoby zaważyć na widowiskowości pojedynku.
W sumie dodając do tego główki mogłaby to być przeciwwaga dla klinczu, ale to nie przejdzie na takiej gali raczej, nie widzę żadnego ciekawego starcia z udziałem jednego bądź drugiego.
Ale tu jest dużą różnica gabarytów która będzie miała znaczenie w każdej płaszczyźnie.
 
A tu jest kosa od walki z Sudolskim na Babilonie pomiędzy Pasternakiem, Mirasem vs Gwóźdź i Zadora.
Wampir + Adaś vs Artur i Zadora, mogłoby być ciekawe, a tak to, no kurwa mimo tej kosy to walka nie będzie ciekawa, a ja to oglądam żeby się pośmiać, albo z ciekawości jak np Janikowski vs Diego, tutaj nie będzie ani tego ani tego.
Czekam aż pójdą w kierunku ściągania gwiazd światowego formatu na pełnoprawną walkę MMA w walce wieczoru, taka jedna walka na zajebistym poziomie zawodników mogłaby dużo wnieść do tych federacji, już po potokach ale choćby walka Jotko( żeby był Polak jednak) vs Rockhold 5x5 i rzucać co galę takie walki, poprosić o jakieś wypożyczenia typu Koike który jest znany w Polsce i efektownie walczy, no dużo jest opcji, ale to musieliby mnie zatrudnić.
 
10-15 kg. Myślę że to nie zrobi dużej różnicy w k-1, dlatego uważam to za bezsensowne zestawienie.
10- 15 kg zrobi ogromną różnicę, w przypadku dwóch sportowcow, zwłaszcza w połączeniu z różnicą zasięgu. Pasternak też robi stojke od lat.
 
10- 15 kg zrobi ogromną różnicę, w przypadku dwóch sportowcow, zwłaszcza w połączeniu z różnicą zasięgu. Pasternak też robi stojke od lat.
Ale jego styl walki opiera się na klinczu, nie ma to porównania do stójki rasowego bijoka, oglądam dużo one i widzę te drobne różnice, wystarczy spojrzeć jak ma stopy ustawione, kilogramy to nie wszystko, nie pomoże mu to za bardzo, zwłaszcza że to obaj sportowcy, możesz mieć zakrzywiony pryzmat przez to że Wrzosek dał równa walkę z większym Kasjuszem, ale Kasjusz to menel, a Zadora i Pasternak trenują, więc sama stójka będzie na korzyść Dominika, czy ty widziałeś kiedykolwiek stójkę wampira?
 
Back
Top