Fame MMA gala youtuberów

Amadeusz Ferrari już sprawdza poziom zawodników w ATT, na pierwszy ogień poszedł zawodnik PFL Challenger, Kendly St. Louis (9-4)
1680576739310.png
 
Redaktor Kopyto nie brał w tym udziału, to akcja Szczurka i kasa szła dla niego + trenera Wilka, z Borasem się nie działkowali. Kontrakt mają podpisany na boks. Zresztą Borek już wie, że nic nie wyciągnie ze Szczurka, bo ten moment minął kiedy można było sprzedać rekord w US and A, teraz zostaje tylko śmieszny pas EBU za gówniane pieniądze, bo takie anonimowe karły nikogo nie obchodzą. Dlatego ma lachę wyłożoną.
ja sobie tylko wyobrażam myśli Borasa po tym jak słyszał teksty Łaszczyka na konferencji jak jechał on po byłym menedżerze jednocześnie przyznając się do nie czytania umowy: będe kolejny :korwinlaugh:
Chociaż tez śmieszne teksty padały ze strony Borasa i Grabowskiego o jakiś gigantycznych karach umownych od Balskiego i co...
... pewnie Grabowski ucieszył się za procent wypłaty za walkę -ładnie z nich zakpił wtedy Wasielewski :tellmemore:
 
Pojechał z powodu atencyjnych pobudek i żeby wylizać parę rowów na amerykańskiej ziemi.

A ty co myślałeś że uderzył tam szlifować zapasy? :DC:
Nieważne z jakich ale pojechał, na salę wbija i coś trenuje. A wielcy sportowcy to najdalej pojadą poza swoją dzielnicę, bo po chuj próbować czegoś nowego.
 

kurwa, do tego Mirasa to powinno wpaść naraz kilka osób, którym tak dosrywa w internecie i go zjebać jak psa, ja rozumiem wkład w rózwój MMA w Polsce, rozumiem bycie "legendą", ale kurwa...

z tego, co mi wiadomo, to dalej hajsy jakieś wisi paru zawodnikom, do tego sam mam kiepskie wspomnienia z treningów u niego jakieś 10~ lat temu, miał swoje gwiazdeczki wokół których tam skakał, a na resztę kładł chuja, nawet na "dzień dobry trenerze" odpowiedzieć nie raczył
 
Żelazny by płakał za "królową" :lol:
 
Żelazny by płakał za "królową" :lol:
nie wymawiaj imienia złego

a LALKE ZADYMIARE KRULOWOM, to mam nadzieje, ze pierwsza lepsza patuska dopierdoli w pace/areszcie, tak dla zasady, weryfikując jej rzekomą charakterność
 
kurwa, do tego Mirasa to powinno wpaść naraz kilka osób, którym tak dosrywa w internecie i go zjebać jak psa, ja rozumiem wkład w rózwój MMA w Polsce, rozumiem bycie "legendą", ale kurwa...

z tego, co mi wiadomo, to dalej hajsy jakieś wisi paru zawodnikom, do tego sam mam kiepskie wspomnienia z treningów u niego jakieś 10~ lat temu, miał swoje gwiazdeczki wokół których tam skakał, a na resztę kładł chuja, nawet na "dzień dobry trenerze" odpowiedzieć nie raczył
Załapałeś się na ‚erę’ pudziana czy już jotki i Mariana u Mirka?
Ja na pudziana, wytrzymałem kilka miesięcy bo była pizda. Nie dość ze siedział i wyjebane w każdego, oprócz ‚gwiazdeczek’. Ale za hajs na treningi to kurwa zawsze miał pamięć dobrą i te wciskanie koszulek i innego badziewia żeby zarobić. Żenujący był.
 
Załapałeś się na ‚erę’ pudziana czy już jotki i Mariana u Mirka?
Ja na pudziana, wytrzymałem kilka miesięcy bo była pizda. Nie dość ze siedział i wyjebane w każdego, oprócz ‚gwiazdeczek’. Ale za hajs na treningi to kurwa zawsze miał pamięć dobrą i te wciskanie koszulek i innego badziewia żeby zarobić. Żenujący był.
chwilę przed erą Pudziana, ale to dosłownie ze dwa - trzy treningi i sobie odpuściłem, bo wrażenia miałem podobne jak Ty
 
Amadi spierdolina ale jednak pojechał potrenować w USA i liznąć czegoś innego, w przeciwieństwie do profi zawodników KSW, którzy całe życie kiszą się w kółku wzajemnej adoracji w Polsce.
mi się wydaje, że po prostu Boxdel szykuje otwarcie na rynek amerykański, nawet mówił o wizycie w USA, teraz ktoś z jego organizacji trenuje w USA. Jakiś zawodników ściągną pewnie do Fame. Tak nagle pare kont zagranicznych zaczęło nakręcać wyniki Ferariemu? COś dziwne, nienaturalne.
 
Back
Top