Fame MMA gala youtuberów

Jego akcje i walki robią na Twitterze spore wyświetlenia. Jest potencjał tylko jego manadżer musi podziałać.
twitter #nikogo Ciekawe czy poza USA jest ta strona mocniej popularna...
W ogóle do dupy sie ten portal robi, drugi fejs: człowiek sobie ustawi obserwacje ciekawszych konto, a wyskakuje coś co ja nigdy nie obserwowałem i obserwować nie chce...
Nie wyszła ta reforma twittera..
 
tak z ciekawości wpisałem NItro do wyszukiwarki YT aby sprawdzić czy ten ban trochę obniżył popularność filmików z nim i...
... no te najnowsze mają często po kilka tysięcy wyświetleń, a nie jak kiedyś szybko nawet plus 100k.
Oj dzieci za leniwe aby przenieść się na kicka za swoim idolem :korwinlaugh:
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Witam po odsiadce.


2 bany. W naszym freakowym świecie to już dobry Git,recydywista, a 60 też sporo lata. Życie tak robi że nawet mnie łączy z tym światem już dużo :cool::beer:

Alterego Spokojduszy to był projekt pod przykrywką by zbadać teren. I szczerze nie dziwię się, że 60 osób u mnie lata w ignorach. Dobra odklejka tam jest, wystarczyło mi tylko parę minut być tym Eisenbergiem by to zbadać. Tragic.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Witam po odsiadce.


2 bany. W naszym freakowym świecie to już dobry Git,recydywista, a 60 też sporo lata. Życie tak robi że nawet mnie łączy z tym światem już dużo :cool::beer:

Alterego Spokojduszy to był projekt pod przykrywką by zbadać teren. I szczerze nie dziwię się, że 60 osób u mnie lata w ignorach. Dobra odklejka tam jest, wystarczyło mi tylko parę minut być tym Eisenbergiem by to zbadać. Tragic.
Wracasz na stałe?
 
Wracasz na stałe?


Nie. Nie będę tak aktywny jak kiedyś. Czuję się spełniony. Teraz mnie nie było bo dostałem bana do 20 stycznia , za bycie Eisenbergem. :lol:
Tak Ozdoba to byłem ja. Sprytnie wtopiłem się w tłum grając Alter ego.

Żebym był aktywny w FM musiał by być ten świat bardziej taki jak ja go widzę. Niestety rozpiski FM są jakie są. Ja tu nie będę żył Gimperami czy Mandziami.

Dlatego nawet gdybym chciał coś pogadać to zbytnio nie ma o czym. Czekajmy na Prime.
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ogólnie to chłopaki wyjawię Wam trochę kuchni. Miałem napisane że ban do 18 stycznia, potem do 20 stycznia, a później że jestem całkowicie zbanowany. I dziś jeszcze raz sobie wbiłem na konto i już nigdy nie miałem tu wchodzić bo mówię dobra to koniec , a tu patrzę wszystko otwarte. Tam była wielka bitwa w biurach mmarocks o moją personę. :applause::cry:


Człowiek aż by te dymy podglądał.
 
O i to jest dobry typ odklejeńca, o których pisałem. Wyskakuje z jakąś wstawką z Gladiatora ni z gruchy, ni z pietruchy. I ciul wie o co takim chodzi. :facepalm:

Jak byłem Eisenbergiem to w cholerę takich było.

Warrior żegnamy się. Sam zdecydowałeś.
 
O i to jest dobry typ odklejeńca, o których pisałem. Wyskakuje z jakąś wstawką z Gladiatora ni z gruchy, ni z pietruchy. I ciul wie o co takim chodzi. :facepalm:

Jak byłem Eisenbergiem to w cholerę takich było.

Warrior żegnamy się. Sam zdecydowałeś.
Jeśli ja jestem odklejony to ty lamusie kim jesteś. Topili Cię kurwa w wiadrze i wyszło takie ścierwo
 
Jeśli biłeś do sygnatury. To ona nie odnosi się do Gladiatora Oliwera Stona, tylko do mnie samego. To ja jestem recydywistą po przejściach. Czy gladiatorzy są? Możliwe, ale tu idzie o mnie. Nie o Maximusa. Na Boga.
 
Back
Top