Fame MMA gala youtuberów

Dokładnie. YouTube narzuca ci proponowane filmy po tym co przeglądasz lub te, które są na czasie.

Czyli opcja nr 2, bo z Andziaksami nie mam nic wspólnego. Nawet jednej takiej osoby na yt nie śledzę. Chyba że moim Andziaksem jest Liwka i Jacek Kurzatkowski , albo Weronika i Grzesiek z Sosnowca :)
 
Czyli opcja nr 2, bo z Andziaksami nie mam nic wspólnego. Nawet jednej takiej osoby na yt nie śledzę. Chyba że moim Andziaksem jest Liwka i Jacek Kurzatkowski , albo Weronika i Grzesiek z Sosnowca :)
Można ustawić na yt "nie polecaj kanału" jak się pojawia ci coś niechcianego w proponowanych w bocznym panelu. To działa, bo w ten sposób pozbyłem się propozycji rzeczy, których nie chcę.
 
Czyli opcja nr 2, bo z Andziaksami nie mam nic wspólnego. Nawet jednej takiej osoby na yt nie śledzę. Chyba że moim Andziaksem jest Liwka i Jacek Kurzatkowski , albo Weronika i Grzesiek z Sosnowca :)
Czyli pierwsza opcja i algorytm działa, bo nikt inny o jakichś liwkach czy andziaksach nigdy nie słyszał i nikomu innemu to w pobocznych nie wyskakuje więc nie jest to opcja "na czasie" frizy pewnie też ci wyskakują, w sumie nie dziwota, kto ma wiedzieć ten wie.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Ciekawe czy Lewy ogląda konfy i w ogóle śledzi MMA, skoro polubił wpis Paczkowskiego, ale coś tam nie co wie na 100 procent.

1673361643111.png




Kwiat grozi odejściem z Fame MMA.

 
Last edited:
Zapraszamy do dyskusji
 
Zapraszamy do dyskusji

Co to za g..o? Kto stworzył tak haniebny wpis. :facepalm: Jezu co za cyrki tu mają miejsce. Promocja zwyrodnialców? Ja tu promowałem zjawisko bezdomności jak już. Nie żadnych zwyrodnialców. Ci ludzie mają swój swiat. Jto to zwykły kanał z wywiadami. Ełk też już nie jest czym był. Ci ludzie odpłynęli strasznie, ale to trzeba badać uniwersa a nie żyć mitami. To tak samo jak ludzie piszą że konfy FM to patola, a to jest 3 procent tego biznesu.
 
Last edited:
Cześć interesuje się MMA od niedawna , a nie będę ukrywał że bardziej Freakami niż zawodowstwem. Wreszcie znalazłem coś ciekawego w internecie. Widzę tu dosyć ładnie rozbudowane działy, aż jestem zaskoczony , że tak prężnie to prosperuje.

Czy tylko mnie zaskakuje, że buki stawiają na Boxdela w walce z Panem Pawlem Jóźwiakiem?
 
Cześć interesuje się MMA od niedawna , a nie będę ukrywał że bardziej Freakami niż zawodowstwem. Wreszcie znalazłem coś ciekawego w internecie. Widzę tu dosyć ładnie rozbudowane działy, aż jestem zaskoczony , że tak prężnie to prosperuje.

Czy tylko mnie zaskakuje, że buki stawiają na Boxdela w walce z Panem Pawlem Jóźwiakiem?
Eluwina.
Tylko pamietaj o najwazniejszej tu zasadzie....nie zadawaj sie z takim przygłupem o nicku Żelazna ręka.Jak to zrobisz (bedziesz mu odpisywał. prowadził dyskusje itd) zostaniesz takim samym głupim pedałem.

Z fartem ziomuś.
 
Eluwina.
Tylko pamietaj o najwazniejszej tu zasadzie....nie zadawaj sie z takim przygłupem o nicku Żelazna ręka.Jak to zrobisz (bedziesz mu odpisywał. prowadził dyskusje itd) zostaniesz takim samym głupim pedałem.

Z fartem ziomuś.

Okej.


Strasznie jestem ciekaw walki Mandzio vs Karolek i Czaro vs Gimper.

Twoje typy mayster.
 
Last edited:
Cześć interesuje się MMA od niedawna , a nie będę ukrywał że bardziej Freakami niż zawodowstwem. Wreszcie znalazłem coś ciekawego w internecie. Widzę tu dosyć ładnie rozbudowane działy, aż jestem zaskoczony , że tak prężnie to prosperuje.

Czy tylko mnie zaskakuje, że buki stawiają na Boxdela w walce z Panem Pawlem Jóźwiakiem?

To już jest za mocne, stary Muran przekonujący, że był w legii cudzoziemskiej jest bardziej wiarygodny :D
 
Jakim szalonym trzeba być aby wynająć mieszkanie instagramerce :korwinlaugh:
Pierwsza podstawa zasada komu się nie wynajmuje:
a) youtuberem/instagramerkom
b) politykom
c) każdej osobie która ma polubionego Jana Śpiewaka i Ikonowicza
d) adwokatom i studentom prawa

e) ludziom ze zjebanym wyglądem

Tomek już nie chce walczyć.

niech spierdala, po tym jak bronił Kurdej Szatan...
 
Jakim szalonym trzeba być aby wynająć mieszkanie instagramerce :korwinlaugh:
Pierwsza podstawa zasada komu się nie wynajmuje:
a) youtuberem/instagramerkom
b) politykom
c) każdej osobie która ma polubionego Jana Śpiewaka i Ikonowicza
d) adwokatom i studentom prawa

e) ludziom ze zjebanym wyglądem


niech spierdala, po tym jak bronił Kurdej Szatan...

częściowo ten gość z filmu o quotb ma rację, ale widać też, że to cwaniak - do tego mega kierujący się stereotypami

sprawdzanie lokatorów - rozumiem, odrzucanie kogoś przez to jak jest ubrany / jakiej muzyki słucha / czy ma tatuaże czy nie (przy czym na ta osobe nie znalazlo sie nic zlego, a na jakims linkedin czy w innym miejscu widac, ze pracuje) - to juz jest skurwysynstwo
 
częściowo ten gość z filmu o quotb ma rację, ale widać też, że to cwaniak - do tego mega kierujący się stereotypami

sprawdzanie lokatorów - rozumiem, odrzucanie kogoś przez to jak jest ubrany / jakiej muzyki słucha / czy ma tatuaże czy nie (przy czym na ta osobe nie znalazlo sie nic zlego, a na jakims linkedin czy w innym miejscu widac, ze pracuje) - to juz jest skurwysynstwo
Jeśli ktoś ma wytatuowane na dłoni PDW a na szyi przekreśloną 60 w wieku 27 lat - to nie ma opcji, a do mnie na serio zgłosił się taki typ :aletoniedomnietak: Monar jest odpowiednim miejscem dla takich ludzi (chociaż wiem oczywiście, że stereotypowy wygląd narkomana i alkoholika to medialny mit np. wcale najwięcej nie piją budowlańcy, a aktorzy za to kolekcjonują uzależnienia... )
 
Jeśli ktoś ma wytatuowane na dłoni PDW a na szyi przekreśloną 60 w wieku 27 lat - to nie ma opcji, a do mnie na serio zgłosił się taki typ :aletoniedomnietak: Monar jest odpowiednim miejscem dla takich ludzi (chociaż wiem oczywiście, że stereotypowy wygląd narkomana i alkoholika to medialny mit np. wcale najwięcej nie piją budowlańcy, a aktorzy za to kolekcjonują uzależnienia... )
no, ale Ty mówisz o skrajności

mam tatuaż na plecach, lewym przedramieniu i prawym barku, co więcej - mam psa w typie TTB (adoptowanego ze schroniska, uratowanego przed śmiercią), kiedyś zdarzało mi się wrzucać jakieś głupoty na youtube, albo pojawiać się gościnnie na filmikach znajomych - nie wyobrażam sobie, by ktoś użył tego jako argumentu przeciw mnie, w sytuacji szukania mieszkania

już z samymi zwierzętami jest ciężko znaleźć, niedługo człowiek będzie musiał mieć legitymację partyjną, by ktokolwiek rozważył wynajęcie mu nawet zapyziałej, osranej kawalerki z cieknącym sufitem
 
częściowo ten gość z filmu o quotb ma rację, ale widać też, że to cwaniak - do tego mega kierujący się stereotypami

sprawdzanie lokatorów - rozumiem, odrzucanie kogoś przez to jak jest ubrany / jakiej muzyki słucha / czy ma tatuaże czy nie (przy czym na ta osobe nie znalazlo sie nic zlego, a na jakims linkedin czy w innym miejscu widac, ze pracuje) - to juz jest skurwysynstwo
Ja tu też mam pewne podejrzenia patrząc na jego nos...
 
no, ale Ty mówisz o skrajności

mam tatuaż na plecach, lewym przedramieniu i prawym barku, co więcej - mam psa w typie TTB (adoptowanego ze schroniska, uratowanego przed śmiercią), kiedyś zdarzało mi się wrzucać jakieś głupoty na youtube, albo pojawiać się gościnnie na filmikach znajomych - nie wyobrażam sobie, by ktoś użył tego jako argumentu przeciw mnie, w sytuacji szukania mieszkania

już z samymi zwierzętami jest ciężko znaleźć, niedługo człowiek będzie musiał mieć legitymację partyjną, by ktokolwiek rozważył wynajęcie mu nawet zapyziałej, osranej kawalerki z cieknącym sufitem
z tatuażami jest tak, ze w Polsce już powoli mija era takich już prostackich tatuaży i wręcz zaczyna się to cywilizować.
Rynek wynajmu to temat rzeka. Jest młody, firmy pośredniczące w wynajmie też.
Wręcz można to porównać z polskim kapitalizmem lat 90, gdzie wiele osób kierowało się pewnie zasadą: ,,Głównym celem rynków jest uczynić z ludzi tak wielu idiotów, jak to tylko możliwe.” Tak jakby bez oszukiwania ludzi nie dało się nic zrobić (a polskie zagranicą to jest kosmos).
Janusze Biznesu oszukujący pracowników od nadgodzin po resztę a później "PANIE NI MA KOMU PRACOWAĆ" (chociaż kołćze internetowi nadal tak uważają...), Janusze Pracy okradający firmy w których pracują. Dlatego wiele osób uważa NIESTETY, że niewidzialna ręka rynku to ręka złodzieja.

Sytuacja się trochę zmieniła po wejściu do UE ale rynek wynajmu nadal jest amatorski.

Z jednej strony masz Januszy Lokatorstwa przez takich ludzi jak Piotr Ikononowicz i Jan Śpiewak




ale z drugiej strony masz też Januszy "Landlordingu" z ogłoszeniami z dupy z których nic nie wiadomo konkretnego, wymaganiami nie spójnymi, plus nie oddawanie kaucji...

Na pewno wynajem uczy aby nie patrzeć stereotypowo np. Białorusin czy obywatel Iranu może być nawet pewniejszym lokatorem niż Polak (albo inny obywatel UE) jeśli musi mieć ileś tam lat nieprzerwanego pobytu w Polsce. Studenci zagraniczni w Polsce też czasami mają bogatych rodziców np. medycyny.

A jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że w Polsce masz mega dużą ochronę niepłacących lokatorów i jednocześnie...
... możesz wynająć komuś kompletną ruderę. W UK za to kaucja ląduje na osobne konto, a wymagania do zamieszkania są większe.
 
W UK za to kaucja ląduje na osobne konto, a wymagania do zamieszkania są większe.
mieszkałem i w UK, rok w Londynie i pół roku w Birmingham, taka trochę zmywakowa emigracja

w Londynie, landlordem ostatniej chaty, na której mieszkałem, był zjebany polak - Robercik

Robercik, będąc cwaniakiem, najebał do jednego domu - UWAGA - 12 osób(!), gdzie od każdej osobno ciągnął hajs

Robercik, będąc cwaniakiem i skurwysynem, pomimo ciągnięcia hajsu, postanowił bez słowa sprzedać chałupę i kazać wszystkim wypierdalać w ciągu 2 tygodni, informując o tym kartką wsuniętą pod drzwi

Robercik wykurzył z chałupy prawie wszystkich, poza mną i koleżką z pokoju, podjebaliśmy go do councilu, do tej pory nie wiem czy i co z nim zrobili, ale mam nadzieję, że chuj umiera gdzieś w męczarniach - jak chciał nas wykurzyć, to po kolei poodłączał media, wyniósł lodówki, pralkę, kilkukrotnie podrzucał worki z fetą na teren ogródka i dzwonił po policję, że my tu ćpamy, a najlepsze jest to, że miał wszystko elegancko opłacone
 
Back
Top