Fame MMA gala youtuberów

Jak szukasz poklasku wśród ludzi, którzy bez youtuba i telefonu komórkowego nie wyobrażają sobie życia to sorry, gadam do ściany :siara: Dzieci Patryka Vegi psia ich mać...


Ale o czym ty teraz do mnie piszesz. Tu jest teraz gadka o to kto wypromował słowo ,,Essa" na młodzieżowe słowo roku 2022.

Seksmisja czy Boxdel.No bez jaj.


PS nie wiem kim jest Vega i Seksmisja , bo ja od małego olewam polskie kino.
 
Szczerze? Ja z tym wpisem się zgadzam. Dlatego dymy i konfy uważam za sól SW.

Dlatego właśnie SW nie ma tych wyświetleń przez brak zadymiarzy i brak konfliktu.

Nas fanów FM nakręca tylko konflikt reszta jest otoczką, choć nie zgadzam się że jedyny HL freaków to obalenie Neja było tego dużo więcej

 
Jakiś gostek z Wotore.


Film o jego życiu na kanale Wotore zrobił prawie 300 tysięcy. To jest takie wydarzenie jakby Polska wygrała mundial pod względem czegoś nieprawdopodobnego.

Trzeba śledzic marketingowo tego chlopa, bo dawno nie widziałem takiego zjawiska w Polsce.


On mi trochę przypomina szwagra Goli - Haribo , tylko z ciałem Arnolda Schwarzeneggera.
 
Lew był pośmiewiskiem jako zawodowiec, freaki mu "karierę" uratowały, bo inaczej to był zbierał szparagi w Holandii i tyle.
 
Ten gamoń żyje dzięki fejm i temu wątkowi. Codziennie rano kawa i internet. Zniknie fejm , chłopina zrobi magika.
 
od 16

Boże: prościej nie da się wyjaśnić tego Nitra: zwłaszcza polecam końcówkę -mistrzostwo :tellmemore:
Są dwie opcje:
1- Nitro za wszelką cenę chce zarabiać kasę
2- ma ograniczoną wyobraźnie...

Mam ochotę nakręcać wykopków do pisania do Rzecznika Praw Dziecka aby go z kicka wywali :korwinlaugh:
 
od 16

Boże: prościej nie da się wyjaśnić tego Nitra: zwłaszcza polecam końcówkę -mistrzostwo :tellmemore:
Są dwie opcje:
1- Nitro za wszelką cenę chce zarabiać kasę
2- ma ograniczoną wyobraźnie...

A co ten Nitro umie? Znalazł przydupasów którzy mu nieźle płacili za siedzienie przy kompie i nagle, jednego dnia go odcięli od dochodów. Dziwisz się że prawie płakał?
 
od 16

Boże: prościej nie da się wyjaśnić tego Nitra: zwłaszcza polecam końcówkę -mistrzostwo :tellmemore:
Są dwie opcje:
1- Nitro za wszelką cenę chce zarabiać kasę
2- ma ograniczoną wyobraźnie...

Mam ochotę nakręcać wykopków do pisania do Rzecznika Praw Dziecka aby go z kicka wywali :korwinlaugh:

Chłopy siedzą i pierdola do mikrofonu o filmikach innych… czemu mnie w szkole nie bili :childcry:
 
Back
Top