Fame MMA gala youtuberów

Nie no redakcjo jesteście zajebiści - jedyny kanał jaki subskrybuję o MMA na YT. Wchodzę w suby, a tam pełno takich śmieci

Wchodzę na główną by sprawdzić wyniki UFC:
O UFC - 3 newsy (w tym jeden to live)
O tym gównie dla upośledzonych umysłowo - 4 newsy.
A coś ostatnio pisał wasz szef, że poświęcacie się sportowi, a nie temu gównu.
 
Łapta i oglądajta prawdziwe frik fighty które były dziś z rana w Tajlandii

Fg2_2MCXkAMl8g3
 
Nie no redakcjo jesteście zajebiści - jedyny kanał jaki subskrybuję o MMA na YT. Wchodzę w suby, a tam pełno takich śmieci

Wchodzę na główną by sprawdzić wyniki UFC:
O UFC - 3 newsy (w tym jeden to live)
O tym gównie dla upośledzonych umysłowo - 4 newsy.
A coś ostatnio pisał wasz szef, że poświęcacie się sportowi, a nie temu gównu.

Nie popłacz się konfidencie
 
Last edited by a moderator:
Ten wychodzi z rozwaloną nogą do walki,
drugi ma złamany nos i też wychodzi,
Muran ze zerwanym bicepsem...

Kuźwa wszyscy milionerzy, ale za wszelką cenę trzeba wyjść do walki, nawet kosztem mocniejszej przerwy w startach -jakie to wiarygodne :korwinlaugh:
A te organizacje mogłyby robić tym zawodnikom jakieś badania przed walką i blokować niektórych bo skala tego jest za duża , albo wypłacić większość wypłaty po przetrwaniu pierwszej rundy...

Wyleciał bez walki. Nie zdziwi mnie, jak pójdzie do Jóźwiaka i zrobią walkę z Cichym, który go wyzwał.

niech spierdala. Po tych słit fociach na Ukrainie i tym kapiszonie ze ściganiem pedofila zasługuje na to aby na PunchDown wylądować...
 
Aj nie wyszło, nie wyszło. Miał wygrać Muran,Lew i Rentel, a poszło inaczej, ale na chłodno bez emocji, uważam jak na ostatnie Fejmy to naprawdę bawiłem się dobrze. Dzinold to ma chyba te nogi z tytanu. Ogólnie ta 2 i ten Bandura galowo to dobre nabytki, takich ludzi w bitkach widzę. Krycha mam wrażenie, że zalicza ogromny regres, bo uważam że jednak kiedys był lepszy. Teraz jakiś taki ospały się zrobił. Hejter jak zwykle porażka,wywaliłbym go tak szczerze. Jednak najbardziej rozczarował mnie Rudy, spodziewałem się dużo więcej.


PS- łudziłem się że Fejm idzie w dobrą stronę ale jak zobaczyłem te nowe gwiazdki - Mandzio i Czaro , to F16 to był tylko wypadek przy pracy i wracamy do tego g...a z 5 sekundowymi walkami, które nie wiem dla kogo i dlaczego.


PS2- Po tym jak dawno temu pisałem że Kwiat zniszczyłby Ferrari, to teraz już nie jestem taki pewny. Trochę szokujące, bo pamiętam jak świat FMa ruszał to czytałem że ten Kwiat miał być zawodowcem w Fenie i będzie mocarny na tej scenie a tu porażka, goni porażkę.
I to jeszcze zniszczył go 45 latek.
 
Last edited:
Aj nie wyszło, nie wyszło. Miał wygrać Muran,Lew i Rentel, a poszło inaczej, ale na chłodno bez emocji, uważam jak na ostatnie Fejmy to naprawdę bawiłem się dobrze. Dzinold to ma chyba te nogi z tytanu. Ogólnie ta 2 i ten Bandura galowo to dobre nabytki, takich ludzi w bitkach widzę. Krycha mam wrażenie, że zalicza ogromny regres, bo uważam że jednak kiedys był lepszy. Teraz jakiś taki ospały się zrobił. Hejter jak zwykle porażka,wywaliłbym go tak szczerze. Jednak najbardziej rozczarował mnie Rudy, spodziewałem się dużo więcej.


PS- łudziłem się że Fejm idzie w dobrą stronę ale jak zobaczyłem te nowe gwiazdki - Mandzio i Czaro , to F16 to był tylko wypadek przy pracy i wracamy do tego g...a z 5 sekundowymi walkami, które nie wiem dla kogo i dlaczego.


PS2- Po tym jak dawno temu pisałem że Kwiat zniszczyłby Ferrari, to teraz już nie jestem taki pewny. Trochę szokujące, bo pamiętam jak świat FMa ruszał to czytałem że ten Kwiat miał być zawodowcem w Fenie i będzie mocarny na tej scenie a tu porażka, goni porażkę.
I to jeszcze zniszczył go 45 latek.
a bo chuja się znasz, może dlatego nie wyszło
 
Wyleciał bez walki. Nie zdziwi mnie, jak pójdzie do Jóźwiaka i zrobią walkę z Cichym, który go wyzwał.



Akurat Reporter byłby dobry w świecie Prime. Tylko nie oszukujmy się on nam nie da dobrych walk. To tzw zawodnik konfowy jak Najman. W klatce pewnie na 30 sekund.

Dlatego nie rozumiem zakontraktowania takich Mandziów, którzy nie mają ani 1 ani 2. :cool:
 
Boxdel sugerujący by Murański zakończył karierę bo nie progresuje, też Boxdel- Nitro,Mandzio,Popo witamy na pokładzie! Czekamy na te 10 sekund. Yupi koko szanel!
 
Back
Top