Fame MMA gala youtuberów

Oficjalnie- Pasut vs Muran po ważeniu.

1667518329476.png
 
Tromba powiedział Turskiemu że na przygotowania do walki z Gimperem wydał 100-110 tysięcy zł.


Nie wierzę w to, nie wiem jak Wy :cool:

Turski pewnie podjarany idolem :lol:

 
Porównać Mamed vs Pudzian a Tromba vs Dubiel to grzech. Medialność tych drugich jest 100 razy mniejsza, więc nic dziwnego że KSW już to wyprzedało.
 
Tak w ogóle to nie dziwi mnie zakłada przyszłych pokoleń jak sobie myślę że dziś na świeczniki przez ludziki w necie jest Gimper,Tromba,Dubiel czy Nitro. Gdzie to porównać do Bronsona,Arniego,Sly czy Van damme.


@DONTOLIVER

Muran, forma jest.
 
Last edited:
Nie wiem właśnie. Ale jest kilka ekip, więc pewnie system pucharowy albo każdy z każdym i będzie tabela.


No chyba tego musi być więcej, bo nie wierzę że w ppv będzie tylko 20 minutowa. Tak tylko pytam, bo szczerze mam kompletnie wylane na ten projekt.


Tylko ja w przeciwieństwie do większości mam w 4 literach i tyle, a nie jak w FM czytam ,,oby padło" Ja mam gdzieś WWE Nfl,tenisa,F1czy NBA. Chcecie to patrzcie.


@Diego

Sprzedaż biletów mnie nie interesuje. W FM interesują mnie dymy i klatka, a czy na stadionie będzie 3 k czy 11 k to mam to totalnie w 4 literach.

Gdy będę miał z tego procent to wtedy będę żył biletami w SW.
 
Last edited:
Ale jeśli już idzie o te bilety na Fejm. I ile oni tam nie sprzedali to, ja i tak zawsze byłem w szoku że tam schodziły całe hale od dawna, więc jeśli ten Fejm sprzeda 70-80 procent hali , to ja każdemu życzę takich upadków i takich liczb na necie w zainteresowaniu, jeśli to jest już ,,upadek" FMa.


Dziennikarz atakuje Szeligę

 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@ziomeq

Muran muranem, ale z tego filmiku trochę wynika, też że Wardęga chcę lepszy kontrakt. :cool:

Pawłowski 2.0

Koledzy, ale jak kasa się nie zgadza to Wardęga nawet w tym filmie wyśmiał od razu Gole, że gadali mu na ucho.

Tak właśnie wygląda ten świat influ.

I co ten Wardęga ciągle pier... że to nie jest szantaż gdy mówi,, albo Muran albo ja" Tym bardziej, że to dziś bezwzględny nr 1 Fame MMA.
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@ziomeq

Muran muranem, ale z tego filmiku trochę wynika, też że Wardęga chcę lepszy kontrakt. :cool:

Pawłowski 2.0

Koledzy, ale jak kasa się nie zgadza to Wardęga nawet w tym filmie wyśmiał od razu Gole, że gadali mu na ucho.

Tak właśnie wygląda ten świat influ.

I co ten Wardęga ciągle pier... że to nie jest szantaż gdy mówi,, albo Muran albo ja" Tym bardziej, że to dziś bezwzględny nr 1 Fame MMA.
Wardęga jest hipokrytą
Ma wielki problem o to że Pan Jacek wspomniał gdzieś o synu betazyniaka a sam na chama chciał podpuścić rudego stypiarza patrykosa by ten odpalił protokół B i tym samym zaatakował matkę kogoś tam
 
Wardęga jest hipokrytą
Ma wielki problem o to że Pan Jacek wspomniał gdzieś o synu betazyniaka a sam na chama chciał podpuścić rudego stypiarza patrykosa by ten odpalił protokół B i tym samym zaatakował matkę kogoś tam

Zawsze wiedziałem że to frajer, dlatego mega się cieszyłem jak wyleciał z FMa, a potem niestety ten news że bierze Cage i konfy.


,,Zabił lalune" Top 3 zadymiarza P4P FM i tego nigdy mu nie zapomnę. Nigdy.
 
Back
Top