Fame MMA gala youtuberów

Efekt świeżości minął, a do tego toksyczny strasznie.

@ZELAZNAREKA co sądzisz o tym? Gala za 2 dni, a hala jeszcze nie sprzedana. Widać przesyt.




Czytałem gdzieś, że ten Tromba strasznie poleciał z zasięgami więc mnie to jakoś nie zaskakuje, bo podobno z tych gigantów na karcie jest tylko Dubiel.

Spokojnie w tym świecie działa kosz, ręczna która #nikogo od 100 lat, więc FM będzie sobie żył swoim życiem zawsze.


@Vassago

Żeby ci fajnie zobrazować sytuację. To live Kasja robiły 300 osób a Cage ponad 1mln bo był ,,gwiazda FMa,, Nie internetu.
Dlatego Popek to nigdy nie była gwiazda FMa.
 
Last edited:
We freakach czas szybko płynie, kiedyś Popek miał być mega gwiazdą na lata bo robił po ileś tam milionów na YT, minęły 3-4 lata i wywalony z KSW, wywalony z freaków, zostały chałtury w klubach w UK i bełkotanie z playbacku na Gromdzie :lol:

PS. To już się pojawił jakiś brat starego Murana? Chcą wycisnąć tę cytrynę do końca? Co dalej? Ma jakieś zwierzęta dla rywalizacji z Cycem i Pumbą? :lol:
Przecież Muran się kończy i sam dobrze o tym wie. Każdy kto ma z nim konflikt nie chce brać z nim walki, więc musi zaczepiać na kofie Wardęge czy pisać z konta żonki jakieś pstryczki w stronę Pasuta. W klatce nic nie potrafi pokazać, a za chwilę i na konferencji nie będzie miał o czym gadać. Nawet już teraz ciężko się go słucha jak przerywa innym wypowiedzi albo uznaje za manipulacje wypowiedź, która jest mu dokładnie cytowana. A to że chciał na Cage z Wardęga gadać o jakimś filmiku z przed 9 lat i na nim budować jakiś konflikt to tylko pokazuje, że tonący brzytwy się chwyta.
 
@ZELAZNAREKA Zawody strongmanów też się odbywają bez Pudziana, tylko jakoś #nikogo to już nie obchodzi. Ten Kieliszkowski też miał pięć sekund, gdzie go promowali na następcę zmarszczucha, były wywiady, czy ma zamiar iść do MMA, ale znowu całkiem o nim cicho. A sam światowy strongman też w odwrocie. Ostatnie dwa MŚ przenieśli do Sacramento, czyli amerykański odpowiednik Grodziska.
 
Czyli co Vassago gasimy światło. Cholera szybko poszło. Wy serii wierzycie że to już koniec FMa bo Fame16 nie sprzeda całej hali? :lol:


Sama wczorajsza konfa nabiła już ponad 1 mln wejść.
 
Czyli co Vassago gasimy światło. Cholera szybko poszło. Wy serii wierzycie że to już koniec FMa bo Fame16 nie sprzeda całej hali? :lol:


Sama wczorajsza konfa nabiła już ponad 1 mln wejść.

Nie ma gaszenia, ale szukanie nowych twarzy. Bo Muran i rodzina nie będą trwać "zawsze". A co do tego miliona, to nie ma znaczenia, Popek też miał miliony a we freakach już nie ma czego szukać bo się znudził. Co to za freak mma bez zasięgów? Jak frikowcom kasa nie będzie się zgadzać to poszukają nowego zajęcia.
 
Ale to o czym ty piszesz ja już grzmiałem dawno, że FM jest bardzo miernie obsadzone skoro gwiazda jest gościu 50 plus którego 3 lata temu znało 5 osób na ulicy.

Jestem pewny że takich 8 Muranów a nie jeden zrobiłoby 5 mln w 1 dzień a nie 1 mln, ale jak się wybiera chude byczki z YT to jest co jest.
 
Kogo kurwa interesuje historia spiny Murana z bratem? Doprawy to frikowa Moda na Sukces. Czekam na kwity na nieślubnego syna Murana, który okaże się lokalnym gangusem co siedział za dopalacze z bratem kumpla Najmana z osiedla :facepalm:
 
No masz nowe twarze Natan Marcoń czy Wiejski koks albo Kopysiński.

Mega co? :lol: :lol: :lol: :lol:


Ja od dawna pisze że tu potrzeba trochę ,,błota" a tu Wardęga wyskakuje ze swoją walką z Blondynem na 3 strzały.

Oni jeszcze strasznie nie kumają tego biznesu i co robi liczby, co szczerze mega mnie szokuje.


Przecież ten Fejm jest tak tragicznie obstawiony że @ziomeq pisze mi że Krycha to zadymiarz :lol:
 
Last edited:
Oni doskonale wiedzą co robią, zabetonowali rynek swoją grupą i znajomymi Królika i się zorientowali, że robienie dymów już nie jest konieczne do dojenia kasy. Więc wymyślają coraz durniejsze pomysły i tylko liczą szekle. A nowi nie mają podejścia do miejsca przy korycie. Jak mówiłem telenowela frikowa. Teraz idzie faza, że żona głównego bohatera ma siostrę bliźniaczkę zamienioną przy porodzie, która chce przejąć majątek z kochankiem, który jest nieślubnym synem ojca bohatera, czyli de facto jego bratem przyrodnim :cool:
 
Uja a nie zbadali rynek skoro fedke ciągnie Ci 50 letni anonim.

Ja tylko przypomnę kto jest gwiazdą ery FM - Kasjo,Ferrari,Muran,Denis Załęcki.


Dziwny przypadek , że akurat ta 4, co? Bardzo dziwny...
 
,,Czy Wy kontrolujcie Murana" ,,Czy umiecie sobie spojrzeć w lustro gdy obraża Nitro"

K...a ale ten Wardęga jest odklejony do tego Murana. Ja pier...


@Vassago

Chciałeś nowe twarze , to w tym Cage ten facet po prawej co wyglada jak dziewuszka zapowiada start na Fejm. Zajebisty zawodnik na FM co? I ty mi piszesz, że oni znają rynek

:lol::facepalm:
 
Gola jest dobrze odklejony. ,,Mój kanał na YT miał potencjał na zarobek 2-3 mln rocznie."

Ja pier...
:facepalm::facepalm::facepalm:


Ciekawa czy ta małpka z avatarem w to wierzy jak pisał że Wardęga zarobił 1 mln zł na prankach.:korwinlaugh::mjsmile:





 
Tańcula na YT pod wywiadem brata Jacy


Czyli Tancula chce outu Murana z Fejm.

,,Jeśli to nie otworzy oczy Fame i i widzom, to co otworzy? Nie ma chyba nic bardziej obrzydliwego niż okradanie własnych schorowanych rodziców."
 
Ma. Załatwił sobie walkę z Pazurem, za to że wziął sobie walkę z Jackiem.
Mowie ci że ryrzy z lombardu jest łasy na siano jak większość. Teraz bierze mało znanych rywali żeby odgrzewać potem kotleta ze starym capem.
 
Mowie ci że ryrzy z lombardu jest łasy na siano jak większość. Teraz bierze mało znanych rywali żeby odgrzewać potem kotleta ze starym capem.


Walki Tancula vs Jaca 3 nigdy nie będzie. Idę o 2 mln zł w zakład.


Czytam ten biznes.
 
Last edited:
Back
Top