Fame MMA gala youtuberów

Szeliga jak zagotował tego starego chuja :jarolaugh:

Jak można mieć w avatarze tego kondona wykorzystującego schorowanych rodziców tfuuu kurwa.Skurwysyn jak kłamie
 


@ZELAZNAREKA naprawdę nadal podziwiasz tego człowieka?


A można bardziej sprecyzować pytanie?

Czy podziwiam Murana, może dobrym przykładem będzie tu PN. Masz kluby piłkarskie i najbardziej np ja zwracam uwagę na napastników i skrzydłowych z golami. Szczerze reszta pozycji na boisku, mało mnie interesuje. W FM zwracam uwagę - żywych,dymogenne postaci np Laluna czy Muran.

Czy podziwiam Murana? Nie. Czy jest to jeden z ulubionych zawodnikow FM? Tak.


My spotykamy się w wielkiej zmiksowanej sałatce w tym w wątku jakim jest FM.

Tu jest największy miks jaki sobie można wyobrazić. Ja jestem w obozie sebixiow,dymogennosci , koksów itp.


Gdzieś tam jest 26 latek ktory uwielbia Pasuta, a ja czekam aż Muran go ciężko znokautuje ;)
 
Last edited:
A można bardziej sprecyzować pytanie?

Czy podziwiam Murana, może dobrym przykładem będzie tu PN. Masz kluby piłkarskie i najbardziej np ja zwracam uwagę na napastników i skrzydłowych z golami. Szczerze reszta pozycji na boisku, mało mnie interesuje. W FM zwracam uwagę - żywych,dymogenne postaci np Laluna czy Muran.

Czy podziwiam Murana? Nie. Czy jest to jeden z ulubionych zawodnikow FM? Tak.


My spotykamy się w wielkiej zmiksowanej sałatce w tym w wątku jakim jest FM.

Tu jest największy miks jaki sobie można wyobrazić. Ja jestem w obozie sebixiow,dymogennosci , koksów itp.


Gdzieś tam jest 26 latek ktory uwielbia Pasuta, a ja czekam aż Muran go ciężko znokautuje ;)
Z punktu rozrywkowego rozumiem, chociaż moim zdaniem o ile na początku to śmieszyło to aktualnie stało się to żenujące. Chodzi mi o tzw. argument przekrzyczenia, czyli podobny, który stosowała Laluna. Ja rozumiem walkę na argumenty, ale ww. postaci często próbują pokazać swoje racje i "mądrość" na zasadzie kto kogo przekrzyczy ten jest wygrany.

Z drugiej strony powyższy filmik jak i następny z tego samego kanału pokazuje jakim to jest człowiekiem. Dodam, że zamieszczone w nim wiadomości oraz jego "gra aktorska" na galach tylko potwierdzają, że ten człowiek ma coś z głową. Sama ilość buziek/kropek/wykrzykników oraz prowadzenie monologu pokazuje gdzie jest jego psychika. O ile wydawało się, że jest to "rola" która jest odgrywana na potrzeby Freak Fightów to aktualnie można stwierdzić, że ten człowiek jest niespełna rozumu.
 
No dobra zabawiłem sie w żelaznego przygłupa i poszedł w niego ignor bo ilez kurwa mozna.
Prośba dla reszty uzytkowników ( oprócz jego dwóch wiadomych wafli) żeby w miare mozliwosci go nie cytowali.Dzięki z góry.

PS Po dzisiejszym wystepie tej starej pudernicy to dziwie sie że Mateusz i tak jest w miare normalny :beczka:
 
No dobra zabawiłem sie w żelaznego przygłupa i poszedł w niego ignor bo ilez kurwa mozna.

Prośba dla reszty uzytkowników ( oprócz jego dwóch wiadomych wafli) żeby w miare mozliwosci go nie cytowali.Dzięki z góry.

Ja nie rozumiem jaki jest tego sens, on ma 90% w ignorze i za chwilę jego będzie mieć 90% w ignorze, nikt go tutaj nie chce oprócz 6 użytkowników co pokazała ankieta, wynik 49:6 a tego kretyna i tak tu trzyma moderacja nie wiadomo po co.
 
Ja nie rozumiem jaki jest tego sens, on ma 90% w ignorze i za chwilę jego będzie mieć 90% w ignorze, nikt go tutaj nie chce oprócz 6 użytkowników co pokazała ankieta, wynik 49:6 a tego kretyna i tak tu trzyma moderacja nie wiadomo po co.
A jak już dostał bana to wrócił i zaczął odwalać akcje, że un jest królem.
 
No dobra zabawiłem sie w żelaznego przygłupa i poszedł w niego ignor bo ilez kurwa mozna.
Prośba dla reszty uzytkowników ( oprócz jego dwóch wiadomych wafli) żeby w miare mozliwosci go nie cytowali.Dzięki z góry.

PS Po dzisiejszym wystepie tej starej pudernicy to dziwie sie że Mateusz i tak jest w miare normalny :beczka:
Co ty sobie wyobrażasz typie? Jesteś tutaj nołnejmem wpadasz i mówisz czy mamy z kimś pisać czy nie
Możesz co najwyżej wypierdalać:kis:
Przychodzą w wątek fame i płaczą od miesięcy:matt:
Denerwuje mnie to
Majonezy Cohonesowe
 
Last edited by a moderator:
Kosiński który działa w związku MmaPolska. Ostro w obronie freak fightów. Swoją drogą ostry zadymiarz z niego. :lol::cool:

Tak w ogóle to ten Oleś to chyba krypto, bo kuźwa ja go wszędzie widzę w tych tematach o FM. Nie wierzę że człowiek który tyle o tym piszę, sam tego nie zerka, bo seria ta twarz jest bardzo częsta w tematach o FM.

 
Last edited:
No wypierdalaj już

Dzień dziecka się skończył wracam tu na pełnej i robię czystkę
Pierwszy wyeliminowany:robbie:
 
No wypierdalaj już

Dzień dziecka się skończył wracam tu na pełnej i robię czystkę
Pierwszy wyeliminowany:robbie:


Co tu tak dymi?:benny:

Rozumiem emocje, też ciągle myślę o walce Lwa i Murana.


Filipek za upośledzone płody musi ponieść konsekwencje, a Pasut za jestestwo. Jak Boga kocham przy tym gościu nie wytrzymałbym 10 sekund.
 
Last edited:
Co tu tak dymi?
Właśnie kazałem wypierdalać jakiemuś nołnejmowi z tego wątku bo się srał, właśnie napisał "nara" więc chyba wypierdala
Tylko raz powtórzyłem, ładnie się posłuchał
Nie zasługiwał na to bym go zacytował
 
Chociażby bronienie swojego idola nitro na twitterze, czy nagrywanie specjalnych programow z freakami.

@ZELAZNAREKA mocno się zaangażował gość w dojeżdzaniu Murana.



Wróciła żona Murana.


Co do Nitra. Każdy z Nas ma chyba znajomego/kolegę/przyjaciela który wciaz coś odpierdala ale stoisz za nim murem? Moze tak jest w przypadku Turski-Mlekozyniak? A co do podlizywania to ten argument do mnie nie trafia. Gość odnajduje się zarówno w poważnym MMA jak i we freakach i to chyba niektórych boli... Robienie regularnych HP z Gamerem to jest też forma podlizywania? Tak trzeba to rozumieć? Ja Turskiego osobiście cenie jako dziennikarza. Pięknie balansuje pomiędzy tak skrajnymi przypadkami sportowymi.
 
A niech ma i milion. Wyjebane mam na starego dziada i jego rodzinną telenowelę.


A więc tu Cię boli. Ty nie oceniasz na chłodno marketingowo Murana tylko własna prywata. Było tak od razu.


Azjatycki kanał podał dalej Lew vs Nikola :cool:
 
Last edited:
Mnie tam potencjał marketingowy w ogóle nie interesuje, konf nie oglądam, bo nie ma sensu. Oglądałem dwie Fame na początku i stwierdziłem, że to strata czasu bo takie wyzywanie się jest zwyczajnie monotonne. Oglądam tylko walki, stary Muran nic do tej pory nie pokazał, więc jakby się zaraz zawinął to nic by się nie stało. No ale jeszcze będzie doił ten biznes i ewidentnie wciągnął w to całą rodzinę, a nie tylko synka. W końcu ja mu nie płacę, więc i nie moja strata :lol:
 
Back
Top