Fame MMA gala youtuberów

Boxdel sugerujący by Murański zakończył karierę bo nie progresuje, też Boxdel- Nitro,Mandzio,Popo witamy na pokładzie! Czekamy na te 10 sekund. Yupi koko szanel!

Laska widzę, że mocno się promuję z pewnej strony hahahaa Większy pushup jeszcze mogła dać.
 
Ciekawe co kodeks ulicy mówi o napierdalaniu trzech na jednego:siara:
1667838386038.png
 
Trochę ta historia Jacy zabawna przez te bieda uniwersum Fejmu. I po czasie sądzę że sam Muran nie spodziewał się tak giga popularności. Bije tu do tego że Muran może nawet żałować, że wziął Pasuta i Tańcule i mógł to dziś rozegrać dużo lepiej by bardziej być na świeczniku. Gdyby wyszedł do takiego Reportera i mu podobnych to ta legenda by sobie rosła jak dobry placek. Ciekawe czy zrobi na HL Najmana, bo widać brak wzrostu mu przeszkadza w walkach i szczerze jak Najmanos pada po 5 sekundach to zbytnio nie widzę atutów Jacy, bo on przy nim będzie malutki. Trafić go nie trafi mocno, a obalić i obić Najmana w parterze też tego nie widzę.

Tym bardziej że Najman wygrał z Miśkiem z Nadarzyna,Lwem,Bonusem i ze Szczeną.

Jako że Fejm chcę iść w Mandzie i nadal nie szukają dobrych sebixów, to jestem pewny że odczują strate takiego Murana, bo serio konfowo to ja tam oprócz 3-4 nazwisk nic nie widzę.
 
Last edited:
I właśnie w ten sposób najpewniej skończy się cyrk z jego personą. Niech gdzieś pójdzie, niech dostanie wpierdol, niech wypierdala.
Te Szalony Reporter to jest jakaś kopia Stonogi. Ten sam schemat działania. W końcu mu się nóżka powinie jak Stonodze, bo tak się kończy wyjebane w kosmos ego...
jaki to jest kurwa pacan to jest chuj
wysłać takich do faveli w brazylii, zobaczymy czy tam bedą też strugali prawilniaków
Brighton Beach zwany też Małą Odessą w Nowym Jorku -nie wiem czy jeszcze jest tam tyle Ruskich ale myślę, że tam mógłby się Załęcki wykazać, a później wysłać go do Bronxu :korwinlaugh:
 
Dostało się włodarzom od Niewolskiego.

Tej dwójce może jechać ale wkurzyło mnie zdanie w stylu ,,promując Murańskiego, robią krzywdę dzieciom"


K...a jego mać ludzie , zrozumcie że FM to nie jest rozrywka dla dzieci tylko ludzi 20 plus i daleko wzwyż , przez to że oni z tego zrobili YouTube 2.0 z kucykami pony, to potem muszę słuchać takie debilstwa jakby się rozmawiało o kolorowankach dla dzieci do lat 6.

Prawdziwy FM to właśnie walki Ferrari vs Laszczyk , Gawron vs Kaluski czy Tyburski vs Alberto do Józia, nie różowe Fagatki vs Nastu dla 7 letniej Oli!!!!


FM to nigdy nie była i nie jest dziedziną dla dzieci. K..a jego mać.


To jest właśnie świat Murana, a nie jakiegoś Mandzia!!!!
 
Last edited:
Hm oj większy cycki niż rozum...

Od nowego roku będzie zakz reklamowania operacji plastycznych, się skończą deale reklamowe na operacje :roberteyeblinking:
 
Możdzonek spokojnie oddychaj.


Jeszcze jest dobrych kilka, mam nadzieję kilkanaście lat grania w siatkówkę i może zobaczymy się na FAME MMA 53. Nie mówię nie. Zawsze jakieś fajne doświadczenie sportowe. Ostatnio właśnie myślałem sobie na ten temat i zastanawiałem się, co czuje zawodnik, który wychodzi i będzie się bił z kimś - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Tomasz Fornal.

Milena już atakuje.

 
Last edited:
Możdzonek spokojnie oddychaj.


Jeszcze jest dobrych kilka, mam nadzieję kilkanaście lat grania w siatkówkę i może zobaczymy się na FAME MMA 53. Nie mówię nie. Zawsze jakieś fajne doświadczenie sportowe. Ostatnio właśnie myślałem sobie na ten temat i zastanawiałem się, co czuje zawodnik, który wychodzi i będzie się bił z kimś - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Tomasz Fornal.

Milena już atakuje.


Fornal objawieniem tego sezonu w siatkówce reprezentacyjnej. Do tego dawno temu już streamował stąd był na gali.

Ale to trzeba mieć mózg i ogląd na sport, a nie oglądać konfy.
 
:lol::cool:BED BOJ PRZEMÓWIŁ



Dobra robić tą walkę. U mnie z obecnego uniwersum FM spokojnie top 5 walk. HL i Prime już 2 załatwili Soroko vs Tyburski i Alberto vs Tyburski. :cool:

Teraz jeszcze chciałbym Ferrari vs Łaszczyk bardzo , Rataj vs Dzik i Ztrolowany vs Soroko.
 
Hm oj większy cycki niż rozum...

Od nowego roku będzie zakz reklamowania operacji plastycznych, się skończą deale reklamowe na operacje :roberteyeblinking:

To chyba o to zdjęcie chodzi. Faktycznie nie widać sutków, można się rozejść. Ehh te kurwiszony same wstawiają co wstawiają, a potem zdziwione spermiarstwem..Co za hipokryzja, gdzie to zawsze jest nastawienie na rozgłos i kasę.

jaroniewska.jpg
 
Back
Top