Fame MMA gala youtuberów

Ankieta Pasuta

1667297389139.png
 
Przeciętnie mecz NFL trwa od 2,5 do 3 godzin. Mecze gdzie drużyny więcej biegają trwają krócej, bo zegar się nie zatrzymuje. Dziś w nocy mecz Browns vs Bengals zaczął się o 1:15, a skończył trochę przed 4:00.


Oglądać jak 20 chłopa leży na 1 przez 3 godziny. K...a podziwiam.

:frankapprove:
 
Wardęga wkurwiajacy, ale Jacek też już na dłuższą metę męczący. Po tej walce z Pasutem zostaję jeszcze Marcinek i można robić out z nim.


Też tak myślałem , ale coraz bardziej mam wrażenie że Jaca zobaczył że te uniwersum FM to giga stypowisko i tu można jeszcze ładny hajs zarobić :cool:

Tym bardziej że Cage po ważeniu to Pasut vs Jaca czyli kolejny raz Fame daje znak ,,jesteś dziś naszym numerem 1"


Dla mnie w to graj, przecież w takim Fejmie oprócz Alana,Ferrary czy Szeligi to dla kogo k...a oglądać te konfy.
 
Niech sobie ćpa to jego sprawa
Połowa userów też wciąga i jest okej jeszcze się tym chwalili jakiś czas temu

Połowa userów jest dorosła, a ten śmieć w miejscu które ogląda młodzież poniżej 16 roku życia chwali się takim trybem życia, za takie coś powinnien być ban z automatu, jak bzyka małe dziewczynki i się tym pochwali publicznie to też jego sprawa?
 
Też tak myślałem , ale coraz bardziej mam wrażenie że Jaca zobaczył że te uniwersum FM to giga stypowisko i tu można jeszcze ładny hajs zarobić :cool:

Tym bardziej że Cage po ważeniu to Pasut vs Jaca czyli kolejny raz Fame daje znak ,,jesteś dziś naszym numerem 1"
No akurat dają jego, bo jest "jakiś " i budzi emocje. Mieli dać trombke, który jest obojętny większości?

Reporterek też nie może żyć bez Murana.
 
Połowa userów jest dorosła, a ten śmieć w miejscu które ogląda młodzież poniżej 16 roku życia chwali się takim trybem życia, za takie coś powinnien być ban
Ale przecież nikomu nie robi krzywdy opowiadając o tym jak przygotowywuje się do walki
Pytają go więc odpowiada nawet powiedziałbym że należy mu się szacuneczek za szczerość
z automatu, jak bzyka małe dziewczynki i się tym pochwali publicznie to też jego sprawa?
Porównanie bez sensu
 
No akurat dają jego, bo jest "jakiś " i budzi emocje. Mieli dać trombke, który jest obojętny większości?


Obojętne większości to jest 98 procent tego g...a z Fejm.

Dlatego urósł Jaca, bo przy tych 20 bez życia, jest JAKIŚ :cool:


PS- szkoda że ten sepleniący frajerek musi siedzieć przy Cage z Muranem Wołałbym samego Boxdela z Jacą niż tego przygłupa obok jeszcze
 
Ale przecież nikomu nie robi krzywdy opowiadając o tym jak przygotowywuje się do walki
Pytają go więc odpowiada nawet powiedziałbym że należy mu się szacuneczek za szczerość

Porównanie bez sensu

Nie robi krzywdy nikomu bezpośrednio, jest szkodliwy publicznie promując używki wśród młodzieży, a porównanie może lekko przesadzone nie mniej dragi niszczą życie wielu ludzi i tak można powiedzieć że "ich sprawa" ale w momencie w którym ktoś chwali się takimi rzeczami przed siedzącą przed nim publiką o średniej wieku 14 lat to nie jest kurwa coś za co się szacuneczek należy tylko pogarda.

Żebyśmy się źle nie zrozumieli, nie jestem żadnym moralizatorem, po prostu wszystko ma jakieś granice nawet dla mnie, a to jest jawna promocja patologii, jeżeli zbanowali Magicala to tego zjeba też powinni po tej walce.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda


Moim zdaniem Jaca może się też sportowo dobrze ustawić.

Frajerzyna,Najman,Reporter oni są do zrobienia przez Murana.

Z Tańculą nie jeden by przegrał w FM.

Serio Muran jak będzie miał łebski rozum to on tu jeszcze sporo zarobi w tej stypofamiliadzie.


Lew, też zobaczył,że tu można zjeść dobry kawał tortu przy tych 20 bez życia i zaczął bardziej dymić by wbić wyżej w rankingu, bo tu serio dużo nie trzeba.
 
Last edited:
Dymy dziennikarki vs Jaca.

,,Ściągnąłbym 3 murzynów z Bronxu by zrobili kolonoskopię Wardędze" .
:lol::lol::rofl:


Ale tam na końcu to ją ładnie zgasił, że porównuje aktorstwo do transmisji live czy filmików na YT

,,Jak spotkasz Artura Żmijewskiego to będziesz mu się spowiadać w pociągu"
:lol::lol::lol:

Nie zaskakuje mnie, że dziś ten facet to bezwzględny nr 1 FMa .

Zajebisty jest
 
Last edited:
Jako że karta ta to jest istny 50-50 to nie będę podawał typów, ale moim zdaniem zrobię taką listę co bardziej opłaca się dla fanatyków FMa.

Szymol vs Dzinold- szczerze nie mam pojęcia kim są Ci ludzie. Szymola chyba tylko z 1 minutę słyszałem na 1 panelu. Bardziej opłaca się jego wygrana, bo podobno więcej dymi, tak słyszałem.

Wiejski vs Natan- tutaj jednak lepsza jest wygrana Natana, po shotach widać że dużo ludzi do niego startuje Lew czy Szeliga.


Rudy vs Polak- Ozdoba czy Ziomeq może Was zaskoczę, ale ja już jestem zmęczony Polakiem i tym jego wiecznym unikaniem rozmów. Przypominam że już znowu płacze, że nie da jednak walki temu Szymolowi. W Rudym widzę potencjał, ważne aby miał dobrych rywali do spin. I dla mnie może pokonać Polaka.

Ferrari vs Hejter- Hejter dla mnie jest mdły, szczerze mógłby on nawet i wyoutowac kompletnie z Fejmu , a nie uronię nawet 1 łzy.

Alan vs Bandura- Bardziej opłacalna wygrana Alana. Jeśli wygra Bandura, walka z Ferrarim nie będzie mieć tego czegoś , bo Alan będzie za dużym loserem w naszych oczach.Do tego Alan ,Ferrari,Szeliga i Murany to nieliczni którzy tworzą zainteresowanie tymi konfami.

Krycha-Dredy- szczerze obojętna 2 kompletnie, 2 stypiarze

Lew vs Frajerek- tutaj przydałaby się wygrana Lwa bo dla mnie ma większy potencjał konfowy.

Pasut-Muran- też prosta sprawa i nie ma co się rozpisywać.


Czyli
Szymol, Ferrari,Alan,Muran,Lew,Rudy
,Natan tak widzę by ten biznes był dla nas opłacalny, trzeba trzymać kciuki za tych nielicznych zadymiarzy, no nie oszukujemy się to niby FM ale jeśli będą przegrywać to zawsze będzie gorzej. Szczególnie w strachu może być trochę Muran,Lew i Alan czyli najwyższą topka Fejmu.Oby wygrali. :cool:
 
Fiu fiu 40 złotych to już serio ekskluzywne hobby ten FM.


Za cały pakiet canalu z masą kanałów miesięcznie place 80 zł.

 
Wardęga to chorągiewa. Jestem za jacą w konflikcie. Jaca nawet nie mówi kłamstw(tylko z tym leksiem się zarąbał, bo leksio serio został pomówiony). Całe szambo na nitro i większość na druida to prawda.
 
Wardęga to chorągiewa. Jestem za jacą w konflikcie. Jaca nawet nie mówi kłamstw(tylko z tym leksiem się zarąbał, bo leksio serio został pomówiony). Całe szambo na nitro i większość na druida to prawda.


Muran tam jedzie równo z tematem.

Influ z YT tu chcieli sobie z FMa zrobić cieplutki etacik i dlatego Laluna czy Muran są zwalczani.

Pamiętam jak ta era FM się zaczynała to ten frajer Wardęga wyzywał od patoli, jak ruszyli ostro w mainstream to już posadkę sobie szykował. Tak samo jak pamiętam tego foottrolla i też wrzucałem tu jego wpisy a teraz co gala to na żywo ogląda FM na kanale betlicku.

Gnidy bez honoru.
 
Nikt. To się nie ma prawa sprzedać. Szybko się zawiną z tym pomysłem. Ja jeszcze pamiętam jak w latach 90. w Bundeslidze był hajp na mecze halówki rozgrywane zimą i szły wielogodzinne transmisje na DSF. Teraz jest tyle meczów, że już nikogo nie interesują takie pomysły podtrzymania aktywności. Tak samo beach soccer miał swoje pięć minut, ale ostatnio coś kompletnie zgasło. Było fajne przez 4-5 lat, ale się przejadło i kibice PN wracają do tradycji. Pierdolenie, że mecze powinny trwać 20 minut są bez sensu. To nie mecz baseballa trwający 4 godziny. Akurat piłka nożna jest w znakomitym położeniu ze względu na czas gry. W takiej koszykówce ostatnia minuta potrafi trwać z 15 minut bo non stop faule albo trener bierze czas, żeby ustawić jedną akcję :facepalm:
Mnie piłka ciekawi tak samo jak MMA, ale ja jestem fanem piłki, więc jestem specyficzną grupą. Zwłaszcza, że to będzue halówka w stylu Fify street, czyli brak autów.
 
No akurat z tym Robalinim to bardzo średnio bym powiedział ale przynajmniej nie odmowie mu życia na konfach co w Polsce bym jednak mocno podkreślał, bo w cholerę w tym biznesie trupów.


Bagieta dobry ziomek zarówno konfowo i galowo to fakt.


@Janusz Sram


Potrafisz znaleźć sens starcia Zusje vs Godlewska? :lol:
 
No akurat z tym Robalinim to bardzo średnio bym powiedział ale przynajmniej nie odmowie mu życia na konfach co w Polsce bym jednak mocno podkreślał, bo w cholerę w tym biznesie trupów.


Bagieta dobry ziomek zarówno konfowo i galowo to fakt.


@Janusz Sram


Potrafisz znaleźć sens starcia Zusje vs Godlewska? :lol:
Jedyny sens to fakt, że zusje potrzebuje zarobić, a Godlewska wrócić do show biznesu. W tym upstruję plus. Godlewska musi się dobrze pokazać, bo dużo od tego zależy.

Dla niej i jej przyszłych walk w Prime. Np. Jeśli się spoko pokaże ma otwarta drogę do walk z malubą czy wiolą kotelecką.
 
Mnie piłka ciekawi tak samo jak MMA, ale ja jestem fanem piłki, więc jestem specyficzną grupą. Zwłaszcza, że to będzue halówka w stylu Fify street, czyli brak autów.

Mnie tam halówka mało interesuje, to było ciekawe w latach 90., gdy nie było powszechnego internetu i w grudniu nie było czego oglądać w TV, a tu cyk, turnieje halowe. A teraz? Szkoda zachodu i jakieś cyrki z "nowymi" zasadami. Zero zainteresowania. Taki sam szmelc jak teqball, który gdzieś tam promowali przez moment.
 
Ta piłka pewnie będzie mieć z 5 edycji i koniec, o FM jest dużo śmiesznych mitów jak ta o dzieciach ale prawda jest taka że masa 20-30 Latków a nawet 40 Latków to ogląda.

Freakowa piłka tych grup nie przyciągnie i dlatego to umrze. Taki 27 latek jak kupi ppv to wie że Rudy zawali kolano na głowę Polakowi czy Alan da nokaut Bandurze , ale nie kupi ppv by Gola z czuba podał piłkę do Boxdela.

To jest właśnie segment freaku który opiera się na hajsie 11 letniej Oli.
 
Back
Top