Fame MMA gala youtuberów

Przecież Krycha zadymiarz to chyba największy mit konfowy FMa.

On zawsze był mdły.

Gościu jak miał okazję podymic na Cage z Szaszą to ciągle tylko płakał , że on tu nie chce siedzieć itp.
 
Przecież Krycha zadymiarz to chyba największy mit konfowy FMa.

On zawsze był mdły.
Ale stypiarzem też nie był (teraz jest)
Z korczakiem, kastim i saszką fajnie oglądało się konfy z jego udziałem
 
Coś tam nieraz było, ale to zawsze był bardziej stypiarz. On urósł w Waszych oczach przez to, że Fejm to strasznie stypiarska fedka i z braku laku zbudowaliscie sobie postać ,,zadymiarz Krycha"
 
Ferrari,, dajcie mi tego sepleniącego psa Alana"

:lol::lol::lol:


@ziomeq

Jaki oni robią Cage live po ważeniu.

Pasut vs Muran czy Tromba vs Dubiel?

Szczerze nic tu wielkiego nie widzę ale już 100 razy wolę Jace. Jeśli zrobią tamte g...o to nawet nie zerkam.
 
Last edited:
Ferrari,, dajcie mi tego sepleniącego psa Alana"

:lol::lol::lol:


@ziomeq

Jaki oni robią Cage live po ważeniu.

Pasut vs Muran czy Tromba vs Dubiel?

Szczerze nic tu wielkiego nie widzę ale już 100 razy wolę Jace. Jeśli zrobią tamte g...o to nawet nie zerkam.
A przyznam że nie wiem
Tromba vs Dubiel napewno nie będę oglądał
Ciekawe jaki f2f zrobią po ważeniu
 
No właśnie ja myślałem że na bank zrobią Rudy vs Polak ale podobno nie.

Stawiam że jednak marka Jacy wygra.
Kurde chciałbym zobaczyć waleczke Lew vs JE Jacek Murański
Jaca miałby dużą szanse to wygrać
 
Kurde chciałbym zobaczyć waleczke Lew vs JE Jacek Murański
Jaca miałby dużą szanse to wygrać


Dobra Pasut potwierdził, że on vs Jaca po ważeniu.

Jaca coś strasznie nie lubi Lwa. Szczerze jestem zaskoczony bo myślałem że podejdzie do niego na luzie.
 
K..a Wardęga który ma 33 lata mało się nie popklakal ja pier.....


Wybierajcie walkę ja vs Nitro czy Muran w Fejm.

Hahaha. Padne ze śmiechu
 
Jebac nitroszczura i wardege dwie cipy na liścia #muremzamuranem ale się wkurwiłem tfu
Czas na log out
 
Gola co się boi jakiekolwiek słowa na Blondyna ,,Wyłączymy Panu mikrofon!!!"

Darł się tak jakby pożar mu nogi palił.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Muran też tak wybuchł bo było słychać ,,ten pierdol..y"
 
To serio jest w PPV? :rofl: Czarno to widzę. Kto przy zdrowych zmysłach zapłaci żeby oglądać jak Boxdel i Gola kopią w piłkę. W FAME MMA całe zainteresowanie nakrecają konfy i konflikty a tutaj czym planują to sprzedać?

Nikt. To się nie ma prawa sprzedać. Szybko się zawiną z tym pomysłem. Ja jeszcze pamiętam jak w latach 90. w Bundeslidze był hajp na mecze halówki rozgrywane zimą i szły wielogodzinne transmisje na DSF. Teraz jest tyle meczów, że już nikogo nie interesują takie pomysły podtrzymania aktywności. Tak samo beach soccer miał swoje pięć minut, ale ostatnio coś kompletnie zgasło. Było fajne przez 4-5 lat, ale się przejadło i kibice PN wracają do tradycji. Pierdolenie, że mecze powinny trwać 20 minut są bez sensu. To nie mecz baseballa trwający 4 godziny. Akurat piłka nożna jest w znakomitym położeniu ze względu na czas gry. W takiej koszykówce ostatnia minuta potrafi trwać z 15 minut bo non stop faule albo trener bierze czas, żeby ustawić jedną akcję :facepalm:
 
Pierdolenie, że mecze powinny trwać 20 minut są bez sensu. To nie mecz baseballa trwający 4 godziny. Akurat piłka nożna jest w znakomitym położeniu ze względu na czas gry. W takiej koszykówce ostatnia minuta potrafi trwać z 15 minut bo non stop faule albo trener bierze czas, żeby ustawić jedną akcję :facepalm:


Nie pier... bo sam Perez z Realu Madryt forsował taki projekt argumentując tym , że młode pokolenie w życiu nie będzie dziś poświęcać 90 minut na mecz piłkarski w tv. I żałuję że ten jego projekt padł bo chciałem właśnie skrócenia meczy.

Ja właśnie ogólnie mam problem pokochać mainstreamowe sporty bo nie wiem jak można aż tyle to oglądać. Przyznam szczerze że jak słyszę że ktoś jest fanem tenisa to patrzę na gościa jak na kosmitę, bo tam mecze potrafią trwać często 2-3 godziny.


@Vassago

Tak z ciekawości, ile trwa mecz NBA?
 
Last edited:
Co to za śmieć ten Szymoo? Koleś chodzi i publicznie chwali się że wciąga do nosa co chwilę, powinien od razu bana wyłapać w pizdu na istnienie w przestrzeni publicznej.
 
Mma oprócz bardziej agresywnymi walkami też u mnie wygrało czasem, bo jak siedziałem w boksie przed tą erą i było tylko tyś tyś to, też się łapałem na tym że te 10 rund po 3 minuty plus 9 minut przerwy jest dla mnie za długie.


I tu też plus FMa. Gdzie caly pojedynek ma 9 minut. Coś k...a pięknego.
 
Nie pier... bo sam Perez z Realu Madryt forsował taki projekt argumentując tym , że młode pokolenie w życiu nie będzie dziś poświęcać 90 minut na mecz piłkarski w tv. I żałuję że ten jego projekt padł bo chciałem właśnie skrócenia meczy.

Ja właśnie ogólnie mam problem pokochać mainstreamowe sporty bo nie wiem jak można aż tyle to oglądać. Przyznam szczerze że jak słyszę że ktoś jest fanem tenisa to patrzę na gościa jak na kosmitę, bo tam mecze potrafią trwać często 2-3 godziny.


@Vassago

Tak z ciekawości, ile trwa mecz NBA?

No to jak przeforsują Superligę to sobie Perez będzie mógł grać po 20 minut :lol: Ciekawe, czy inni koledzy miliarderzy się na to zgodzą? :cool:

Mecz NBA trwa od 2 do 2,5 godziny, no ale w USA zawsze jest masa reklam w trakcie meczów, z czego część kompletnie niepotrzebna z punktu widzenia kibica. W PN jeszcze regulaminowej przerwy reklamowej nie wprowadzili :crazy:
 
Co to za śmieć ten Szymoo? Koleś chodzi i publicznie chwali się że wciąga do nosa co chwilę, powinien od razu bana wyłapać w pizdu na istnienie w przestrzeni publicznej.
Niech sobie ćpa to jego sprawa
Połowa userów też wciąga i jest okej jeszcze się tym chwalili jakiś czas temu
 
Kurwa ciężko w google wpisać :facepalm:
Screenshot_20221101-101143.png
 
Niektórzy jeszcze nie osiągnęli tego poziomu rozwoju intelektualnego.
Gość się podnieca Krycha, który jest na jego poziomie IQ czyli dosyć blisko gleby i po tylu latach trenowania nic nie umie co pokazała jego walka "w boksie". :mamed:
Chyba trenuje z Jankiem czyli trener Andrzej w końcu go wyjebał z Ankosu.

@Vassago napisz żelaznejcipie że mecze NBA trwają nieraz po 3h, bo tam to jest święto sportu, a nie zbiór patologii.
 
Ale jemu chodzi chyba o efektywny czas trwania meczu, a nie ile czasu trwa wg przepisów. Ponieważ tam jest sprawa zatrzymania zegara w trakcie meczu. Przeciętnie mecz NFL trwa od 2,5 do 3 godzin. Mecze gdzie drużyny więcej biegają trwają krócej, bo zegar się nie zatrzymuje. Dziś w nocy mecz Browns vs Bengals zaczął się o 1:15, a skończył trochę przed 4:00.
 
@Vassago
@defthomas

Co do tego że nikt nie kupi freeakowej federacji dla kopnięć Boxdela czy Goli.

Siła influ. Tu przykład.





Pewnie jakby Boxdel dziś ogłosił zbiórkę na Kota bez nogi na 100 tysięcy zł. To by sobie na luzie zapełnił cel, bo dziś te influ to posągi jak kiedyś Arnie czy Sylvek Stallone.
 
Last edited:
Back
Top