Fame MMA gala youtuberów

Szefu co wyjaśnił. Taki zwrot redakcji mi się podoba
IMG_20221028_142501.jpg
 
Ja na takie debaty jak te niżej. Odpowiadam, że nie ma ratunku, bo boks najzwyczajnie na świecie się znudził. :cool: I tego konfy czy zadymiarze już nie uratują. Ja sam nie obejrzałem żadnej całej freakowej walki w boksie po dziś dzień na FM.








 
Last edited:
Ja na takie debaty jak te niżej. Odpowiadam, że nie ma ratunku, bo boks najzwyczajnie na świecie się znudził. :cool: I tego konfy czy zadymiarze już nie uratują. Ja sam nie obejrzałem żadnej całej freakowej walki w boksie po dziś dzień na FM.









Skoki i żużel szybciej umrą niż boks w Polsce
 
Szefu co wyjaśnił. Taki zwrot redakcji mi się podoba
View attachment 48240
Freaki już takich wyświetleń nie robią jak kiedyś, większość wyświetleń zabiera mmabnb, kaniowski, fighsport, wspaniałe wywiady, a reszta nie radzi już sobie z tym tak dobrze. Też freaki rzadziej wywiadów udzielają/wybierają sobie z kim udzielić wywiad i zazwyczaj wybór nie pada na mmarocks, więc nie dajcie sobie Zaprzątnąć głowy, że to wybór mmarocks..
 
Popek to mógłby już zniknąć, że się buja po galach freakowych to mi obojętne, ale że swoim rakotwórczym bezmózgowiem "zaszczyca" Gromdę to już gorzej, na galach freakowych przynajmniej się napierdala, Grabowski jebany janusz biznesu zniszczy tę Gromdę.
 
A co do twojej promocji. Tak Lew na pewno był zadowolony gdy pytał go jakim jest płodem. I na pewno za kamerami jest zadowolony. Sam mówił, podczas tego Cage że czuje się trochę jakby się nad nim znęcano. To nie było żadna promocja tylko wyśmiewanie człowieka K...a jego mać.

Ale to są 2 inne rzeczy, których nie mam zamiaru łączyć. Mnie interesuje tylko uniwersum FM. Co oni robią poza kamerami. Mnie nie interesuje.

@Grzechu ten upośledzony chłopak pilnie potrzebuje twojej pomocy, wyrwij pan tego chwasta i tyle.
 
Kto by pomyślał że zdemaskuje go gadka ze swoim niegdysiejszym forumowym bratem, wogole jak to się pięknie potoczyło że teraz wszyscy co do jednego z nim jadą, a ozdoba po prostu woli mu nie odpowiadać na pytania, żeby nie być z nim utożsamianym, jeszcze kilku innych wróciło na nowych kontach, bo na starych im było wstyd siedzieć jak się zorientowali jakiego krula sobie wybrali, i wiedzieli że tą łatka od nich nie odejdzie :antonio: moja krucjata miała sens.
Jeszcze niech go wywalą na zawsze, dla zdrowia całej społeczności Cohones i finito.
Zresztą te wycofywanie rakiem ze frików myślicie skąd się wzięło? Włodarze zobaczyli że poza plagą gimnazjalnych przygłupów nie mają z tego nic pożytecznego, że gra nie warta świeczki.
Ktoś porównywał że zrezygnowali bo kaniowski i inne redakcję ściągają 80% wyświetleń? Nie w tym rzecz, tamte redakcję nie mają forum ani rozbudowanych społeczności i w efekcie mimo srania wywiadami z frikami to nie ściągają do siebie na portal syfu, w przypadku mmarocks nie da się tego oddzielić.
 
Gość na 100% jest upośledzony, prawdopodobnie umysłowo
Zresztą ten dziad co on go tutaj wstawiał a wy myśleliście że to on, to też nie jest do końca normalny, a kto interesuje się upośledzonymi ludźmi, jara się ich życiem? Ktoś taki jak oni, proste.
Po sposobie prowadzenia dyskusji, fochy, ignory, olewnie, odwracanie kota ogonem, jako forumowy lekarz stawiam diagnozę że jest po prostu cofnięty w rozwoju, w papierach ma więcej lat niż w głowie, i tyle.
 
Kto by pomyślał że zdemaskuje go gadka ze swoim niegdysiejszym forumowym bratem, wogole jak to się pięknie potoczyło że teraz wszyscy co do jednego z nim jadą, a ozdoba po prostu woli mu nie odpowiadać na pytania, żeby nie być z nim utożsamianym, jeszcze kilku innych wróciło na nowych kontach, bo na starych im było wstyd siedzieć jak się zorientowali jakiego krula sobie wybrali, i wiedzieli że tą łatka od nich nie odejdzie :antonio: moja krucjata miała sens.
Jeszcze niech go wywalą na zawsze, dla zdrowia całej społeczności Cohones i finito.
Zresztą te wycofywanie rakiem ze frików myślicie skąd się wzięło? Włodarze zobaczyli że poza plagą gimnazjalnych przygłupów nie mają z tego nic pożytecznego, że gra nie warta świeczki.
Ktoś porównywał że zrezygnowali bo kaniowski i inne redakcję ściągają 80% wyświetleń? Nie w tym rzecz, tamte redakcję nie mają forum ani rozbudowanych społeczności i w efekcie mimo srania wywiadami z frikami to nie ściągają do siebie na portal syfu, w przypadku mmarocks nie da się tego oddzielić.
Idźmy dalej.. Zróbmy petycję, żeby zbanować nie tylko jego IP (czy coś w tym stylu, nie wiem kurwa, nie umie w komputery i internety) ale żeby zbanować całą jego gminę, powiat, a najlepiej województwo. Tak, żeby mieć pewność, że już nie wróci na Cohones. Pamiętam, jak sam się musiałem namęczyć, żeby wrócić pod innym kontem, po tym jak mnie zbanowali za atak na redakcję w temacie odyniec vs 99pizda
 
Idźmy dalej.. Zróbmy petycję, żeby zbanować nie tylko jego IP (czy coś w tym stylu, nie wiem kurwa, nie umie w komputery i internety) ale żeby zbanować całą jego gminę, powiat, a najlepiej województwo. Tak, żeby mieć pewność, że już nie wróci na Cohones. Pamiętam, jak sam się musiałem namęczyć, żeby wrócić pod innym kontem, po tym jak mnie zbanowali za atak na redakcję w temacie odyniec vs 99pizda

Już była:
 
Gość na 100% jest upośledzony, prawdopodobnie umysłowo
Zresztą ten dziad co on go tutaj wstawiał a wy myśleliście że to on, to też nie jest do końca normalny, a kto interesuje się upośledzonymi ludźmi, jara się ich życiem? Ktoś taki jak oni, proste.
Po sposobie prowadzenia dyskusji, fochy, ignory, olewnie, odwracanie kota ogonem, jako forumowy lekarz stawiam diagnozę że jest po prostu cofnięty w rozwoju, w papierach ma więcej lat niż w głowie, i tyle.
Ja węszę aspergera.

Nietypowe zainteresowanie: Jest.
Fiksacja na jego punkcie: Jest.
Nieumiejętność dostosowania się do innych: Jest.
Problem z akceptacja zmian: Jest.

A co do krucjaty, królu złoty, powiem tak - z początku to czułem, że na typa jest nagonka. Potem zacząłem mniej więcej rozumieć, o co z nim chodzi. Później po prostu stał się ze swoim pierdoleniem uciążliwy i męczący. Szanuję za zaangażowanie.
 
Serio Jurasowi podobał się ten pojedynek? To on chyba powinien śledzić walki Olejnika. To u góry jest dobre raz na 80 walk.

FM powstał dla pojedynków Ferrari vs Łaszczyk, Polak vs Rudy czy Alberto vs Tyburski.


Dla mnie FM nie powstał do takich walk tylko do tych co opisałem poniżej. Te pojedynki serii mnie mocno grzeją, bo szansę w SW dostają chłopy z pierd...., a takie Olejniki to kogo interesuje, dlatego mega się dziwię co Juras tu wypisał.
 
Back
Top