Fame MMA gala youtuberów

Czyli wyśmiewanie kogoś ze jest upośledzonym to jest promocja walki?

Ty tak serio?
Nie mamy badań potwierdzających upośledzenia Lwa więc na dzień dzisiejszy jest zdrowy a ty piszesz teraz że Filipek wyśmiał (chuj że powiedział że według niego Daro jest lekko upośledzony) upośledzenie Dariusza które tak naprawdę nie zostało nigdzie stwierdzone
 
comment_1666897762UmYkAbw8sK0bbUr1Lxvwbp,w400.jpg
 
Dobra mamy tu różnice zdań i tyle. Dla mnie Filipek za tego upośledzonego płoda jest skończony.
Ale idąc twoją logiką gdy Lew powiedział że Filipek "jest pizdą" to też obraził osobę niepełnosprawną bo mężczyzna rodzi się z penisem a nie z pochwą
Według Lwa Filipek w takim razie też ma jakąś formę upośledzenia
I co nie jest skreślony?
 
@ziomeq

Miałem już tego nie ruszać, ale skoro nie rozumiesz tak prostej sprawy to jednak muszę to wyjaśnić raz a dobrze.

Widzisz FM to świat dymu , ale nawet jak nie idzie o ten świat to co by nie było jednak już do slangu człowieka weszło ,,na luzie " w sprzeczkach gdy kogoś mówisz h, k czy sku... i jak taki koleś sobie to ogląda to ma na to wywalone totalnie. Jednak równie dobrze FM może oglądać chłopak bez ręki , nogi , na wózku itp. I gdy słyszy od takiego Filipka ciągle ,,upośledzony , jesteś upośledzonym płodem , czy jesteś zdrowym płodem to może jednak zaboleć," To tak jakby jakiś czarnoskóry był fanem FM , ostatnio był taki na Prime i jakby np słyszał w tv ,, ej ty jesteś czarnuchem, asfaltem " itp.

Dlatego uważam że co innego już płynnie przyjęte słowa na k czy h w konfliktach a co innego rozmowa o płodach. Moim zdaniem to było mega słabe i jak jestem fanatykiem dymów tak jestem przeciwnikiem takiego czegoś. Z resztą tak samo ostro krytykowałem tu osoby, które strasznie jechały niskorosłych. Był tu taki mega debil który ciągle pisał o ich wytrzeszczach oczu itp.

Ja takim zachowaniom mówię nie i tyle. Prosta sprawa. Takie mam zasady.

I jeśli ty mi piszesz że to promocja walki to nie zgadzam się z tym. Równie dobrze Denis może ,,promować" walkę z Omielą na chorobie jego córki. Ja uważam , że pewnych spraw się nie tyka. I na 100 procent FM nie jest gadką o płodach.


Ps- Abus też zachował się mega ujowo bo chyba z 5 razy podkreślał że ten gościu jest czarny. Czarny koń itp. Nie podobało mi się to.
 
Last edited:
@ziomeq

Miałem już tego nie ruszać, ale skoro nie rozumiesz tak prostej sprawy to jednak muszę to wyjaśnić raz a dobrze.

Widzisz FM to świat dymu , ale nawet jak nie idzie o ten świat to co by nie było jednak już do slangu człowieka weszło ,,na luzie " w sprzeczkach gdy kogoś mówisz h, k czy sku... i jak taki koleś sobie to ogląda to ma na to wywalone totalnie. Jednak równie dobrze FM może oglądać chłopak bez ręki , nogi , na wózku itp. I gdy słyszy od takiego Filipka ciągle ,,upośledzony , jesteś upośledzonym płodem , czy jesteś zdrowym płodem to może jednak zaboleć," To tak jakby jakiś czarnoskóry był fanem FM , ostatnio był taki na Prime i jakby np słyszał w tv ,, ej ty jesteś czarnuchem, asfaltem " itp.

Dlatego uważam że co innego już płynnie przyjęte słowa na k czy h w konfliktach a co innego rozmowa o płodach. Moim zdaniem to było mega słabe i jak jestem fanatykiem dymów tak jestem przeciwnikiem takiego czegoś. Z resztą tak samo ostro krytykowałem tu osoby, które strasznie jechały niskorosłych. Był tu taki mega debil który ciągle pisał o ich wytrzeszczach oczu itp.

Ja takim zachowaniom mówię nie i tyle. Prosta sprawa. Takie mam zasady.

I jeśli ty mi piszesz że to promocja walki to nie zgadzam się z tym. Równie dobrze Denis może ,,promować" walkę z Omielą na chorobie jego córki. Ja uważam , że pewnych spraw się nie tyka. I na 100 procent FM nie jest gadką o płodach.


Ps- Abus też zachował się mega ujowo bo chyba z 5 razy podkreślał że ten gościu jest czarny. Czarny koń itp. Nie podobało mi się to.
1. Idąc twoją logiką to chyba nie mogą wyzywać się od kurew bo jakaś prostytutka się obrazi
2. Twoje porównanie nie ma sensu i jest nie na miejscu
3. Napisałem że próbują wypromować walkę dlatego dużo mówią bo jak inaczej to nazwać? Za kilka dni będą zbijać piąteczki więc co to jest jak nie promocja?
4 . I nie mów mi o zasadach bo cieszysz mordę do ekranu gdy ktoś wyśle donejta na alkohol dla bezdomnych ludzi którzy mają z nim problem i jeszcze to promujesz
 
1. Idąc twoją logiką to chyba nie mogą wyzywać się od kurew bo jakaś prostytutka się obrazi


Ja pier...


A co do twojej promocji. Tak Lew na pewno był zadowolony gdy pytał go jakim jest płodem. I na pewno za kamerami jest zadowolony. Sam mówił, podczas tego Cage że czuje się trochę jakby się nad nim znęcano. To nie było żadna promocja tylko wyśmiewanie człowieka K...a jego mać.
 
Koleś ja zawsze wale prosto z mostu. I szczerze myślałem że jesteś bystrzejszy.

Jeśli ja teraz mam gadać czy prostytutka się obraża o słowo k gdzie wyżej poruszyłem dużo ważniejsze tematy. To niestety. Słabiutko, zawiodłeś mnie.

Jednak nie ten level. Mega zawiodłeś.

Jestem ciekaw @Dawid _Ozdoba-Legenda co sądzi o upośledzonych płodach w stronę Lwa. Mam nadzieję że przynajmniej tu się nie zawiodę.
 
Last edited:
Koleś ja zawsze wale prosto z mostu. I szczerze myślałem że jesteś bystrzejszy.

Jeśli ja teraz mam gadać czy prostytutka się obraża o słowo k gdzie wyżej poruszyłem dużo ważniejsze tematy. To niestety. Słabiutko, zawiodłeś mnie.

Jednak nie ten level.
Przypomnij sobie jak zadzwonił typ na f2f i spytał się Lwa o dziecko i alimenty a Daro uniknął odpowiedzi
Smutne jest że martwisz się o to czy 49 letniemu chłopu nie będzie siedziało w głowie to że Filipek powiedział że według niego jest lekko upośledzony a nie los dziecka którego tatuś od razu (bo tak wynikało z gadki z Wardęgą) po walce spierdoli do Londynu by nie płacić alimentów
 
Ale to są 2 inne rzeczy, których nie mam zamiaru łączyć. Mnie interesuje tylko uniwersum FM. Co oni robią poza kamerami. Mnie nie interesuje.

Trochę uciekłeś z tematu, bo chyba zrozumiałeś pewne rzeczy.

Nawet my fanatycy FM musi mieć granicę, której nie należy nigdy przekraczać.
 
Ale to są 2 inne rzeczy, których nie mam zamiaru łączyć. Mnie interesuje tylko uniwersum FM. Co oni robią poza kamerami. Mnie nie interesuje.
Czyli Lew poza kamerami może śmiać się z osób niepełnosprawnych a Filipek może je wspierać ale to nie będzie miało znaczenia bo liczy się tylko to co było/jest przed kamerami
Wizerunek w socjalach > bycie skurwysynem w realnym życiu
ROZUMIEM
 
Dobra bo widzę że zamieniasz się w trolla, a skąd ja mam wiedzieć że Lew wyśmiewa osoby niepełnosprawne w domu ?
To ja mogę tak pisać o każdym na tym świecie.

Dobra koniec tematu.
 
Dobra bo widzę że zamieniasz się w trolla, a skąd ja mam wiedzieć że Lew wyśmiewa osoby niepełnosprawne w domu ?
To ja mogę tak pisać o każdym na tym świecie.

Dobra koniec tematu.
Odnoszisz się do czego chcesz, zmieniasz temat
Naura
 
Jednak równie dobrze FM może oglądać chłopak bez ręki , nogi , na wózku itp.
patrząc po Twoim przykładzie, co najmniej jeden chłopak bez mózgu ogląda FM, jak to mawiasz - piękny coming out
I gdy słyszy od takiego Filipka ciągle ,,upośledzony , jesteś upośledzonym płodem , czy jesteś zdrowym płodem to może jednak zaboleć,"
ahh, czyli to tutaj zabolało
 
Back
Top