Fame MMA gala youtuberów

O 18 00 oficjalny trailer F16. Tutaj lekka zapowiedź.

Szczerze, ta treść to najsłabsza zapowiedź Fejm jaką kiedykolwiek słyszałem. Nie wiem co to ma wspólnego z walkami.


Ciekawe czy Daro Lew tam w tle będzie ;)

 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

O co się spłakał?


Aha....

1666815191434.png
 
Last edited:
Niestety FAME poniosl porazke wypuszczajac MAJEWSKIEGO oraz nie dogrywajac Malego Ksiecia.
Przecież obaj mają problemy zdrowotne.


Uwaga frajerzy, ważny komunikat. Dr psychiatra i psycholog Piechowiak znalazł skuteczny lek na depresję. Po porady zgłaszać się na Instagramie popularnej "Bestii"
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Mega słabo Filipek z tym ,,jesteś upośledzonym płodem " do Lwa.

Moim zdaniem to gorsze nawet niż jakieś słownictwa na k czy h.


I to gościu który przewodzi teraz QueQuality jednym z największych labeli w Polsce.
 
Ja pierdole oglądam jednym okiem ten cały kejdż i nie trzeba byc specjalistą żeby stwierdzić że daro lew jest na poziomie intelektualnym 12-latka. :jarolaugh:


Pieknie Filipek podsumował frikowe federacje.Przecież gro tych osób to sie tylko do Choroszczy nadaje.Mało tego, mają swoich fanów :mjsmile:
 
Przecież obaj mają problemy zdrowotne.


Uwaga frajerzy, ważny komunikat. Dr psychiatra i psycholog Piechowiak znalazł skuteczny lek na depresję. Po porady zgłaszać się na Instagramie popularnej "Bestii"

Kurwa dobrze powiedział.
Akurat z medycznego punktu widzenia u facetów poziom teścia spada po 35 do gleby i to trzeba wspomagać, a nie walić tony psychotropów, bo "jestem smutny".

Piotrka znam od siłki w piwnicy i on się od lat nie zmienił nic. Dalej szczery do bólu.
Mój dożywotni szacunek nie to co te kondony, których promują we frikach co za wyświetlenia własną matkę zleją.
 
Ten Cage nie zły, ale jednak nie podoba mi się ta atmosfera Wardegi i Filipka którzy ciągle podkreślają upośledzenie Lwa i ciągle śmieszki z tego.

Moim zdaniem to słabe.
Nie wiem czy lew jest upośledzony trzeba by go przebadać ale na pewno do najbystrzejszych to on nie należy
 
Nie wiem czy lew jest upośledzony trzeba by go przebadać ale na pewno do najbystrzejszych to on nie należy

Nawet jeśli jest to nie powinno się tym walić ciągle w niego bo to słabe.

To tak jakby chłopak z zespołem Downa , albo chłopak bez rąk miał ciągle mówione ,,nie masz ręki, jesteś upośledzony"
 
Nawet jeśli jest to nie powinno się tym walić ciągle w niego bo to słabe.

To tak jakby chłopak z zespołem Downa , albo chłopak bez rąk miał ciągle mówione ,,nie masz ręki, jesteś upośledzony"
Jeśli naprawdę jest lekko upośledzony to śmianie się Filipka i Wardęgi z tego jest słabe masz rację
Ale twoje porównanie upośledzenia Dara do chłopaka mającego zespół downa i chłopaka bez ręki jest według mnie nie na miejscu
Próbują wypromować walkę dlatego dużo mówią, Lew też mówił że Filipek jest "pizdą"
 
Nie mówienie na kogoś upośledzony to dla mnie nie jest promocja walki.

Tym bardziej że Filipek poruszył nawet temat czy Lew jest zdrowym płodem.
 
Back
Top