Fame MMA gala youtuberów

@Dawid _Ozdoba-Legenda

FIlip bana dostał , bo nie można go oznaczyć? :cry:

Co to za imby pod nieobecność władcy freak MMA.
władca freak mma xD stuleja coraz bardziej mózg uciska, mam wrażenie
Jeszcze z patologii próbowałem oglądać Jerry Springer Show ale to za mocne nawet dla mnie :iamdone:
Springer to była klasyka, kiedyś jak u babci na wiosce na wakacjach bywałem, to wieczorami się to cholerstwo oglądało przed snem, do dziś niezapomniane wrażenia.
 
Nie chce wiedzieć jak mały jest ten mózg
1662370178625.png
 
Ozdoba przekazałeś już swemu mentorowi o jakże zacnej nagrodzie?
:jarolaugh: :beczka::mjsmile:
 
Ozdoba przekazałeś już swemu mentorowi o jakże zacnej nagrodzie?
:jarolaugh: :beczka::mjsmile:
nie zapomnę tego nigdy :penn:
 
Świetny materiał pokazujący, że Redaktor gdy trzeba mówić o sobie to nie mówi nic. O czym jest ten materiał?!
Nie wiem ale to co Pan redaktor wyprawia ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie z kogoś wydawałoby się sensownego staje się pośmiewiskiem.
 
Cytując legendarne słowa Tyburskiego


,,ROBIMY TO??!!!"
Raczej by się nie dogadali na formułę, a i Kamil chyba skupia się wreszcie na jakiejś poważniejszej walce w boksie.

Trybson po 1 gali już nie zapłacił. Szybka weryfikacja jego projektu, w którym podobno miał dawać milion.
 
Raczej by się nie dogadali na formułę, a i Kamil chyba skupia się wreszcie na jakiejś poważniejszej walce w boksie.

Trybson po 1 gali już nie zapłacił. Szybka weryfikacja jego projektu, w którym podobno miał dawać milion.


Nie no, sądzę że Łaszczyk na luzie wychodzi w MMA. Szczerze kompletnie nie wiem kto to, ale wątpię by zawodowy bokser bał się w MMA z Ferrarim.

Ciekawe czy VIP 5 bruneta dojdzie do skutku.


A tych boli ten Prime , bo sami stali się jednym wielkim żelkiem.

 
Last edited:
Łaszczyk to kolejny wieczny prospekt polskiej szkoły boksu, do tego ma jeden feler, mianowicie watę w łapie. Od kilku lat zajmuje się obijaniem bumów i leczeniem kontuzji. Bilans 31-0, ale ostatnio leżał z jakimś latynoskim wynalazkiem na gali w Koninie. Gdyby walczył w wyższej kategorii już dawno by się doholował do złotego strzału z takim rekordem, ale w niższych jest od groma różnej maści Meksykanów i Latynosów, których mało interesuje jakiś pasterz z Polski. Za parę miesięcy skończy 32 lata i jego sufit w boksie to walka o jakiś pasek EBU (bynajmniej nie wygrana), więc może zaczyna kalkulować, że jedyna większa kasa jaką zarobi jest w takich właśnie akcjach wokół freak MMA.
 
Łaszczyk to kolejny wieczny prospekt polskiej szkoły boksu, do tego ma jeden feler, mianowicie watę w łapie. Od kilku lat zajmuje się obijaniem bumów i leczeniem kontuzji. Bilans 31-0, ale ostatnio leżał z jakimś latynoskim wynalazkiem na gali w Koninie. Gdyby walczył w wyższej kategorii już dawno by się doholował do złotego strzału z takim rekordem, ale w niższych jest od groma różnej maści Meksykanów i Latynosów, których mało interesuje jakiś pasterz z Polski. Za parę miesięcy skończy 32 lata i jego sufit w boksie to walka o jakiś pasek EBU (bynajmniej nie wygrana), więc może zaczyna kalkulować, że jedyna większa kasa jaką zarobi jest w takich właśnie akcjach wokół freak MMA.

Łaszczyk pewnie wbił we freaki by zyskać na zasięgach. Te ,,ciosy" w Ferrari na pewno mu pomogą. Ja już jestem przykładem, gdzie chłopa zbytnio w ogóle nie kojarzyłem, ale jak będzie kręcił dymy na tt to warto sprawdzić gościa.
 
Back
Top