Fame MMA gala youtuberów

Gola poszedł chyba w ślady Jóźwiaka. Najprawdopodobniej aktorka Wiktoria Gąsiewska jest jego nowa lubą, więc Haribo jej rodzony brat może mieć mocne chody teraz. :cool:

 
Przecież to ulicznik, zabijaka, mistrz krav magi który pod Żabka łamał kilku lamusów na raz, a jedyne co pokazał to napinanie się przed walką i przyjmowanie ciosów na łeb zamiast na gardę. Aha i honorowy jest...od razu po walce gadał o kontuzji :juanlaugh:
Chodziło mi o Tańcule, nie starego Murana xD
 
@filip9111111
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Jak już od dawna wiecie. Ocenę generalną daje gali po tym jak oceniam rewatch. Uwierzcie mi bądź nie, ale nie zrobiłem ani jednego, więc ta gala to u mnie 0-1 w skali 10.

Oficjalnie już najsłabsza jaką widziałem w historii freak fightu.
Przesadzasz trochę, bo akurat kilka walk nie zawiodło i generalnie ta gala zbiera pozytywny odbiór.

Ciekawe kogo mu dadzą w takiej wadze.
 
@filip9111111
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Jak już od dawna wiecie. Ocenę generalną daje gali po tym jak oceniam rewatch. Uwierzcie mi bądź nie, ale nie zrobiłem ani jednego, więc ta gala to u mnie 0-1 w skali 10.

Oficjalnie już najsłabsza jaką widziałem w historii freak fightu.
Też uważam, że przesadzasz ta gala była dobra do oglądania tylko za dużo przerw na studia loterie koncerty
 
Też uważam, że przesadzasz ta gala była dobra do oglądania tylko za dużo przerw na studia loterie koncerty


No to tu będziemy się różnić, trudno. Dla mnie ta gala była masakrycznie słaba, ale mówię każdy ma swój gust.


Ja nawet uważam że nie była przeciętna. I jak bym to napisał to bym się oszukiwał.
 
cienas ten Anzor, już mnie zablokował na insta, a myślałem, że uda się zripostować czy to przez problemy psychiczne musiał odpuścić sobie karierę w MMA :muttley:
 
ale że w komencie go pocisnąłeś
a czasami się odpalam: Janikowski mnie za to zablokował, bo zapytałem się jak człowiek z olimpijską etyką sportowca, może hejtować tego Serba który zafundował mu mocne KO.
Ci zawodnicy MMA są tak wrażliwi, leją się po twarzy, łamią się podczas samych przygotowań a co dopiero podczas walki, a jedno zdanie i od razu blokada :brainoverload:
 
a czasami się odpalam: Janikowski mnie za to zablokował, bo zapytałem się jak człowiek z olimpijską etyką sportowca, może hejtować tego Serba który zafundował mu mocne KO.
Ci zawodnicy MMA są tak wrażliwi, leją się po twarzy, łamią się podczas samych przygotowań a co dopiero podczas walki, a jedno zdanie i od razu blokada :brainoverload:
bo dużo z nich byli wykorzystywani za dzieciaka, albo obśmiewani
Dlatego mają cienkie ego, oczywiście masz takich Diazów co mają cie w dupie i chcą się napierdalać a masz takich kangurów co pęka ego przy jednym zdaniu
 
bo dużo z nich byli wykorzystywani za dzieciaka, albo obśmiewani
Dlatego mają cienkie ego, oczywiście masz takich Diazów co mają cie w dupie i chcą się napierdalać a masz takich kangurów co pęka ego przy jednym zdaniu
mnie rozwalają teksty: bo ludzie mnie krytykują bo chcieliby być na moim miejscu. Hm, no myślę że nie każdy chce zarabiać ryzykując inwalidztwem, utratą ważniejszych funkcji mózgu albo nawet śmiercią -są bezpieczniejsze sposoby na większą adrenalinę w życiu :zarobiony:
takich freaków bym pooglądał, chyba KO na Arlovskim w jego debiucie
 
Ja od dłuższego czasu cisnę poiriera na priv na insta tylko że ten obsraniec udaje że nie widzi :jimcarrey:
Tutaj dla potwierdzenia wrzucam screena
83746464647.jpg

Nie da się do frajera napisać na priv na twitterze :jimcarrey:
 
Film IO Jerzego Skolimowskiego w którym gra Mateusz Murański jest kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy
 
a czasami się odpalam: Janikowski mnie za to zablokował, bo zapytałem się jak człowiek z olimpijską etyką sportowca, może hejtować tego Serba który zafundował mu mocne KO.
Ci zawodnicy MMA są tak wrażliwi, leją się po twarzy, łamią się podczas samych przygotowań a co dopiero podczas walki, a jedno zdanie i od razu blokada :brainoverload:
Prawilniacy ze starego WCA to mają ludzi od blokowania komentarzy :waldeklaugh:
Gdzie nie pisałem tam wszędzie kasowali i blokowali.
 
Prawilniacy ze starego WCA to mają ludzi od blokowania komentarzy :waldeklaugh:
Gdzie nie pisałem tam wszędzie kasowali i blokowali.
Bo niestety większość "starego WCA" (poza wyjątkami jak Janek) to mentalne pizdy które nie lubią być krytykowane i od razu wszystkich blokują. Jak pewien debil udzielający się regularnie w tym dziale, wręcz najwięcej.
 
Prawilniacy ze starego WCA to mają ludzi od blokowania komentarzy :waldeklaugh:
Gdzie nie pisałem tam wszędzie kasowali i blokowali.
uważaj bo "przyjedzie" do Ciebie jak do Stanowskiego załoga G :waldeklaugh:

Bo niestety większość "starego WCA" (poza wyjątkami jak Janek) to mentalne pizdy które nie lubią być krytykowane i od razu wszystkich blokują. Jak pewien debil udzielający się regularnie w tym dziale, wręcz najwięcej.
oby tylko ten Anzor nie został trenerem Błachowicza, bo jeszcze przez tego szaleńca Błachowicz będzie kojarzony z jakimś wariatem w narożniku, a to, że Anzor odwaliłby coś tak głupiego, że Dana White dałby mu dożywotniego bana na UFC - w 100% jestem tego pewien. Jest albo głupi albo chory psychicznie...
Przecież za atak na ratownika medycznego poszłaby taka wiązanka od Dana White, nie żebym był jego fanem, ale sprawy uderzeń po walce i atakowania sędziego ładnie zminimalizował...
 
oby tylko ten Anzor nie został trenerem Błachowicza, bo jeszcze przez tego szaleńca Błachowicz będzie kojarzony z jakimś wariatem w narożniku, a to, że Anzor odwaliłby coś tak głupiego, że Dana White dałby mu dożywotniego bana na UFC - w 100% jestem tego pewien. Jest albo głupi albo chory psychicznie...
Przecież za atak na ratownika medycznego poszłaby taka wiązanka od Dana White, nie żebym był jego fanem, ale sprawy uderzeń po walce i atakowania sędziego ładnie zminimalizował...
Wątpię by Janek chciał z nim pracować. Ażijewy rozpierdolą WCA do końca coś czuję.
 
Bo niestety większość "starego WCA" (poza wyjątkami jak Janek) to mentalne pizdy które nie lubią być krytykowane i od razu wszystkich blokują. Jak pewien debil udzielający się regularnie w tym dziale, wręcz najwięcej.
mordo, ale ja nikogo nie zablokowałem, weź się nie przezywaj :płacz::płacz::płacz:


a nie, ja nie piszę najwięcej, uff
 
Back
Top