Fame MMA gala youtuberów

Adrian Polak mianowany na niebieski pas. Za 5 lat oni będą freakowymi odpowiednikami Borysa Mańkowskiego i Mateusza Gamrota xD

Polak ma coś w sobie takiego, w tym jego stylu stójki, że jak widzę jego walki to mam przeczucie, że to się skończy mocnym KO i nie dzięki faulowi. Nawet nie wiem dlaczego
 
Polak ma coś w sobie takiego, w tym jego stylu stójki, że jak widzę jego walki to mam przeczucie, że to się skończy mocnym KO i nie dzięki faulowi. Nawet nie wiem dlaczego
Raczej nie ma kto go tam na razie znokautować oprócz ferrariego. Stójki nie ma złej, trafił nawet w niej mocno wiewióra, ale wiewiór to ma pewnie łeb z tytanu.
 

 
comment_1655968462c5rXkPyrETrPcbOURYuB74,w400.jpg
 
Znowu on :antonio: dawać go do Polski
Screenshot_2022-06-26-18-09-17-466_com.google.android.youtube.jpg

Szkoda że u nas się bawią w sport po 3 minuty i 2 minutowe przerwy zamiast robić dokładnie taki cyrk, gość se otwiera klatkę, wjeżdża i wali po mordzie, a jak nie może otworzyć to się wbija przez ogrodzenie :cryme:
Złoto jak chuj, to moja ulubiona frikowa federacja. Ave Epic Fighting championschip!


Był też indianin ale okazało się że pijany i zrezygnował z walki :juanlaugh:
 
Będzie na 15tce Laluna, największy polski freak z niesamowitym potencjałem, który widzi każdy kto potrafi czytać ten biznes? Wiesz może? :zakręcony:
 
Laluna najprawdopodobniej skończyła z FM, ale już po jej erze widziałem wiele konf i podtrzymuje, że konfowo nikt do niej nie ma startu.

Soroko niestety już stał się grzecznym kucykiem i póki nie będzie gość który go ostro zaatakuje z grubej rury to nic z tego nie będzie.

Dlatego tęsknię za Laluną. W internecie obecnie jest tylko jedna osoba, która ma CV na Lalune, ale nie ma szans że tam wystąpi.
 
Back
Top