Fame MMA gala youtuberów

Attachments

  • comment_1657359926xoSGWsVpTjzmAlgseR3XQj.jpg
    comment_1657359926xoSGWsVpTjzmAlgseR3XQj.jpg
    31 KB · Views: 64
FAME 14 to była historyczna Gala. Niecały miesiąc przed wydarzeniem sprzedaliśmy wszystkie wejściówki na największą halę w Polsce. Oprócz tego nasi fani wykupili rekordową liczbę licencji PPV - ponad 550 000. Mamy kolejny rekord! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili - kibicom, zawodnikom, wszystkim współpracownikom za ich profesjonalizm oraz ciężką pracę – mówi Krzysztof Rozpara
 
FAME 14 to była historyczna Gala. Niecały miesiąc przed wydarzeniem sprzedaliśmy wszystkie wejściówki na największą halę w Polsce. Oprócz tego nasi fani wykupili rekordową liczbę licencji PPV - ponad 550 000. Mamy kolejny rekord! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili - kibicom, zawodnikom, wszystkim współpracownikom za ich profesjonalizm oraz ciężką pracę – mówi Krzysztof Rozpara
to aby na pewno nie KSW?
 
Jest moja gwiazda. Te wywiady mnie tylko utwierdzają. NIE było i długo nie będzie lepszego freaka. Bezwzględny nr 1 tego biznesu.



 
Jest moja gwiazda. Te wywiady mnie tylko utwierdzają. NIE było i długo nie będzie lepszego freaka. Bezwzględny nr 1 tego biznesu.




kurwa mać ten najlepszy freak jest pizda dosłownie i w przenośni. I w walce i po dostaniu cięższego pytania jej mózg wysyła wiadomość do gówna że spotkanie jest w majtach
 
Największy freak?Przecież chłop jest ewidentnie pierdolnięty.
Ja rozumiem czymś sie interesować ale to co tu odpierdala to podchodzi pod chorobę psychiczną.

Jajk można w ogóle dyskutować z chłopem który zadaje pytanie w stylu "czy chcielibyście zobaczyc walke pitbulla z człowiekiem " itp.A huk mu w zadek. :chuck:
 
Najlepsze ze gość ma 65 lat. To jest aż straszne, prawdopodobnie upośledzony. Musi mieć wyjątkowo smutne życie nie istniejące poza internetem.
 
Back
Top